Szukam sprawdzonych kursów szycia

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Szukam sprawdzonych kursów szycia

Postprzez Wiki11 » 29 wrz 2020, o 06:55

Szukam sprawdzonych kursów szycia, żeby było nowoczesne podejście i wsparcie powiedzmy po kursie, żeby można było dokupić powiedzmy maszynę, materiały, coś się lekko skonsultować. Jakieś pomysły z waszej strony?
Wiki11
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 6 lis 2019, o 10:01

Re: Szukam sprawdzonych kursów szycia

Postprzez Paula0 » 3 lis 2020, o 12:44

W Jaworzu uczą szycia od absolutnych podstaw kursyszyciabielsko.pl/oferta/kursy-kroju-i-szycia. Po ich kursie dla początkujących załapałam się później na średnio-zaawansowany i rozpoczęłam pracę na własny rachunek. Na początku średnio szło, ale ogarnęłam się. Obecnie jestem na etapie wprowadzania własnej kolekcji poduszek oraz sukienek wieczorowych. W tych obszarach się bardzo mocno wyspecjalizowałam. Mąż założył mi sklep internetowy, zbieram zamówienia. Sporo klientów zza zachodniej granicy. Doceniają i komentują na FB. Warto spróbować moim zdaniem.
Paula0
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 4 sie 2020, o 09:07

Re: Szukam sprawdzonych kursów szycia

Postprzez Samborka22 » 7 gru 2021, o 09:51

Kursy takie na pewno na Placu Konstytucji prowadzi pracownia https://umiemszyc-kursykrawieckie.pl/. Warto się zainteresować bo Pani Tatiana, która je prowadzi ma duże doświadczenie i wiele udanych projektów na swoim koncie więc myślę, że będziecie w stanie się sporo od niej nauczyć. Jeśli ktoś się chce w tym kierunku zawodowo rozwijać to ten wybór będzie bardzo dobry i można liczyć na te kursy.
Samborka22
Miła Kobietka
 
Posty: 44
Dołączył(a): 29 wrz 2021, o 09:07
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron