Jak zadbać o swoje zdrowie?

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Jak zadbać o swoje zdrowie?

Postprzez Olcia77 » 9 cze 2020, o 10:05

Ciekawi mnie jaki jest Wasz sposób na dbanie o swoje zdrowie. Ja przede wszystkim staram się zapewnić sobie odpowiednia ilość snu (min.7 godzin). Druga ważna rzecz to odpowiednio zbilansowana dieta, żeby mieć energię i dobre samopoczucie i tu muszę się przyznać, że w tej kwestii wyręcza mnie Suvibox, gdzie zamawiam dietę w wersji keto. Ostatnią ale równie istotną rzeczą jest trening - minimum 4 razy w tygodniu zajęcia z trampolin.
A jak to wygląda u Was?
Olcia77
Jestem tu nowa :)

Re: Jak zadbać o swoje zdrowie?

Postprzez zosa » 10 cze 2020, o 10:20

Sen, odpowiednia dieta, ruch. To pewne filary ale należy też pamiętać o zdrowiu psychicznym.

Jeżeli chcesz by twoja firma była rozpoznawana w różnych miejscach to sprawdź torby ekologiczne z nadrukiem. https://sklep.ekologiczna-torba.pl/
zosa

Postprzez StokrotkaBiała » 21 cze 2020, o 14:26

Olcia77 napisał(a):Ciekawi mnie jaki jest Wasz sposób na dbanie o swoje zdrowie. Ja przede wszystkim staram się zapewnić sobie odpowiednia ilość snu (min.7 godzin). Druga ważna rzecz to odpowiednio zbilansowana dieta, żeby mieć energię i dobre samopoczucie i tu muszę się przyznać, że w tej kwestii wyręcza mnie Suvibox, gdzie zamawiam dietę w wersji keto. Ostatnią ale równie istotną rzeczą jest trening - minimum 4 razy w tygodniu zajęcia z trampolin.
A jak to wygląda u Was?

Dietę najlepiej rozpocząć od konsultacji z dietetykiem. Ja np. polecam dr Kwaśnego z łódzkiej przychodni magnus medical. Jest specjalistą klinicznym. Oczywiście w dzisiejszych czasach można się z nim umówić na wizytę on-line.
StokrotkaBiała

Postprzez supris » 21 cze 2020, o 22:16

Przede wszystkim powinniśmy nosić maseczki i rękawiczki w miejscach gdzie mamy kontakt z obcymi ludźmi. Chociaż teraz już tego nie kontrolują sami powinniśmy czuć się za to odpowiedzialni. Teraz to wszystko nie jest juz takie drogie więc myślę że każdy jest w stanie sobie zapewnić wszystkie potrzebne środki ochrony osobistej. Ja wszystko zamówiłam sobie tutaj permanent24.pl i mam zapas na dłuższy czas.
supris
Miła Kobietka

Postprzez supris » 5 sie 2020, o 12:02

Teraz o zdrowie trzeba dbać troszkę inaczej niż wcześniej. Ważne by mieć w miejscach publicznych maseczki i pamiętać o dezynfekcji, jeśli chodzi o maseczki to na upalne dni mogę polecić te permanent24.pl/pl/p/Przezroczysta-maska-na-usta%2C-zaslania-usta-i-nos...-przeciwmgielna%2C-swoboda-oddychania/328 bo oddycha się w nich na prawdę swobodnie.
supris
Miła Kobietka

Postprzez carol-bork » 20 sie 2020, o 19:11

Oj tak, zdecydowanie kilka czynników się na to składa. odpowiednia ilość snu , ograniczenie czynników stresogennych jeśli to możliwe odpowiednia dieta ruch. Ja jeśli chodzi o diete korzystam z pomocy i usług Wygodnadieta.pl Smaczne zbilansowane posiłki dostarczane pod same drzwi i ciekawe posiłki każdego dnia inne smakołyki. Jeśli chodzi o ruch korzystam z aplikacji która motywuje do ćwiczeń i chodzę na spacery :) Polecam :)
carol-bork

Postprzez Trotka » 26 sie 2020, o 21:35

Warto przekazać swoim rodzicom/dziadkom, że w dozie jest teraz promocja na leki dla seniorów aż 20 % a wiadomo, na leki dużo wydajemy.
Trotka

Postprzez Alinka91 » 24 wrz 2020, o 15:20

Witam,
Aby zadbać o swoje zdrowie należy zacząć od zdrowego odżywiania i do tego dołączyć aktywność fizyczną.
Ja zaczęłam od małych kroczków, najpierw wyeliminowałam stopniowo niezdrowe jedzenie, a później skusiłam się na dietę i ćwiczenia w domu z braku czasu ze strony labonitafit i to był dla mnie strzał w dziesiątkę.
Alinka91

Postprzez Amelia1 » 5 lis 2020, o 14:31

Ja stosuje odpowiednią diete i staram się ruszać jak najwięcej, ćwiczenia online są najlepszym rozwiązaniem w tym czasie. W miejscach publicznych noszę maseczke i często dezynfekuje ręce
Amelia1

Pani Reklama

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]