Wesela są przereklamowane

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Wesela są przereklamowane

Postprzez VelmaDinkley » 3 wrz 2020, o 10:13

Cześć,

chciałąbym wsadzić kij w mrowisko. Otóż wcale nie uważam żeby ślub był najważniejszym dniem w życiu, ba! Uważam, że wcale nie powinien. Ludzie się zapożyczają w myśl: zastaw się, a postaw się. Po co? To nie "przyjęcie" powinno być najważniejszym dniem życia, a wszystkie te kolejne dni z osobą, którą się wybrało do dzielenia tegoż życia! To jest najpiękniejsze, że można wszystko przeżywać RAZEM! Przeżywać, dzielić, odgadać. To jest PIĘKNE!
VelmaDinkley
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 wrz 2020, o 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wesela są przereklamowane

Postprzez Amelia1 » 29 paź 2020, o 13:58

Hejka. Po części masz racje ale dzień ślubu to dzień, w którym para się połączyła na zawsze, w którym zaczyna się ich wspólne życie. Są to również piękne chwile, które można wspominać na starość albo opowiadać dzieciom czy wnukom, rocznice, które można świętować co roku. Każdy ma inne zdanie, jedni powiedzą że jest to najważniejszy dzień a inni że to nic takiego
Amelia1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 15:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Wesela są przereklamowane

Postprzez Joanna.Now » 10 lis 2020, o 22:01

Zdecydowanie zgadzam się z przedmówczynią, co prawda ślub faktycznie jest trochę przereklamowany jednak jest symboliczny dla całej rodziny a dodatkowo pozwala przedstawić całą rodzinę.

Ostatnio znalazłam fajny artykuł na temat pomysły na prezent ślubny Serdecznie polecam :)
Joanna.Now
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 lis 2020, o 21:56
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]