Czy iść w taką relację ?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Czy iść w taką relację ?

Postprzez Natalka82 » 14 lis 2020, o 18:35

Hej dziewczyny!
Długo zanosiłam się z napisaniem tego tematu, ale co Mi tam, nie zaszkodzi. Mam na imię Natalia, mam 38 lat i niestety nie jestem szczęśliwą kobietą. Pół roku temu dowiedziałam się że mój mąż Mnie zdradza z koleżanką z firmy, ich romans trwał 2 lata, dowiedziałam się przez przypadek i od razu wniosłam do sądu o rozwód. Mamy dwójkę dzieci w wieki 6 i 8 lat. Nasze małżeństwo było udane (przynajmniej tak mi się wydawało), dużo podróżowaliśmy, mieliśmy wspólnych przyjaciół i uprawialiśmy dużo seksu. No i właśnie, chodzi o seks. Bardzo mi go brakuje, tej bliskości, adrenaliny, uniesienia. Od czasu rozstania z niewiernym mężem z nikim się nie spotykam więc od tego czasu jestem „czysta”. Próbowałam radzić sobie z popędem na rożne sposoby ale nic nie zastąpi mężczyzny i prawdziwego seks i tutaj jest do Was moje pytanie oraz prośba o radę. Nie znam zbyt wielu wolnych facetów a z „pierwszymi lepszymi” poznanymi w Internecie nie chce się umawiać. W pracy mam kolegę, ma 26 lat i jest wolny. Jakiś czas temu również zakończył swój kilkuletni związek i z tego co wiem na tą chwile nie szuka nikogo na stałe. Czy myślicie że mogłabym mu zaoferować byśmy zostali tzw. „seks-przyjaciółmi”?. Facet jest wyższy ode mnie o parę cm (mam 174cm), ma fajne ciało (widziałam na basenie na wyjeździe służbowym), fajnie mi się z nim gada i generalnie z racji naszego zawodu spędzam z nim dużo czasu. Ufam mu, wiem o nim dużo rzeczy, tak samo jak i on wie o mnie sporo – często mu się zwierzam, jest świetnym słuchaczem i rozmówcą. Czuje się przy nim dobrze i chciałabym z nim na nowo zacząć „szaleć”. Tylko pytanie czy zaoferowanie mu takiej znajomości byłoby wobec niego w porządku, tym bardziej że jest ode mnie znacznie młodszy? Od razu zaznaczę że nie szukam nikogo do związku, tylko przyjacielski seks. Napiszcie proszę co o tym myślicie.

Natalia :)
Natalka82
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 lis 2020, o 18:35
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]