Jakie zapachy dzialają na mężczyzn

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Jakie zapachy dzialają na mężczyzn

Postprzez katrinka » 17 lis 2020, o 08:45

Cześć dziewczyny .Czy macie jakieś sprawdzone perfumy, które wiecie,że bardzo działają na płeć męską? :) Sama zebrałam do tej pory bardzo wiele komplementów za perfumy MIss dior , podobały się jeszcze Jimmy Choo Flash. Jeszcze zastanawiałam się nad wypróbowaniem perfum z feromonami. Czy któraś z Was stosowała? A może lepiej jest postawić na jakieś zwykłe ale ładne perfumy?
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Jakie zapachy dzialają na mężczyzn

Postprzez Onlla » 17 lis 2020, o 14:27

Lepiej pachnieć niż nie pachnieć :) Sama oczywiście równiez dostrzegałam,że jak miałam na sobie ładny zapach to zwracałam większą uwage płci przeciwnej. Tak to jest skonstruowane. Perfumy z feromonami mam. Jedne i podobają sie bardzo tak więc mimo iż mi zapach tak średnio się podoba to jednak widzę,ze mężczyźni na jego punkcie wprost szaleją ( zebrałam całą masę komplementów w pracy). Dodam jednak,ze nie były takie tanie . Nie warto jest na pewno kupowac tego typu perfum u niesprawdzonych sprzedawców na allegro bo dostaniesz jakąś tanią wodę. Lepiej jest zamówić w dobrym sklepie.
Avatar użytkownika
Onlla
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 14 lis 2019, o 10:53

Re: Jakie zapachy dzialają na mężczyzn

Postprzez monicabe » 18 lis 2020, o 10:32

gdzie je zamówilas?
Ja uwielbiam Calvin Klien Eternity Moment i Nike błękitny, bardzo świeże i trwale.polecam
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: Jakie zapachy dzialają na mężczyzn

Postprzez Onlla » 19 lis 2020, o 14:51

Na intymnosc pl. Mam Pheromone essence ;)
Avatar użytkownika
Onlla
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 14 lis 2019, o 10:53

Re: Jakie zapachy dzialają na mężczyzn

Postprzez xena » 20 lis 2020, o 12:01

Sama mam dość pozytywne nastawienie do feromonów. Wielu mężczyzn to totalne nosy i są o wiele bardziej chętni do rozmowy kiedy dziewczyna ładniej pachnie. Sama ostatnio sobie kupiłam Sexual Attraction - jest to taka niewielka buteleczka, noszę ja w torebce i czasami się psiknę jak mam spotkanie z klientem z pracy.
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Jakie zapachy dzialają na mężczyzn

Postprzez katrinka » 20 lis 2020, o 14:21

Również słyszałam kiedyś,że mężczyźnie trzeba zapewnić dużo seksu oraz dobre jedzenie i jest najszczęśliwszy.
Zamówiłam sobie właśnie dwie buteleczki. Love & Desire oraz Sexual Attraction. Dwie różne, dla porównania. Jak przyjdą to przetestuję. Akurat wybieram się na weekend do innego miasta. Napiszę Wam czy rzeczywiście zadziałały jak wrócę.
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Jakie zapachy dzialają na mężczyzn

Postprzez orientalna_ola » 2 lut 2021, o 15:58

Mój uwielbia Olympea od Paco Rabanne
Ciagle mi mówił, że mam sobie kupić :P powiedziałam mu, że jak mu się tak podoba to mam i sprezentować, nawet mu pokazałam gdzie może tanio kupić (haha na Notino jest promocja na darmową dostawę) :P teraz nic, tylko czekać na walentynki.
Czy Wasi faceci też są tacy, że trzeba nimi sterować krok po kroku, bo sami z siebie nie ogarną? :D
orientalna_ola
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 13 sty 2021, o 18:09

Re: Jakie zapachy dzialają na mężczyzn

Postprzez Witalka » 24 cze 2022, o 11:04

to chyba zalezy od faceta :d kazdy ma inne upodobania.. jak nie masz pewnosci jakie perfumy sa ok to kup feromony :D
Witalka
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 12 sie 2017, o 21:46

Re: Jakie zapachy dzialają na mężczyzn

Postprzez majkusia » 25 cze 2022, o 21:12

feromony dla siebie zeby jego krecily czy jak?
majkusia
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 16 wrz 2017, o 19:22

Re: Jakie zapachy dzialają na mężczyzn

Postprzez Witalka » 26 cze 2022, o 12:40

zgadza sie :D na superlove sa i meskie i damskie, tak go lepiej i szybciej nakrecisz :D
Witalka
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 12 sie 2017, o 21:46
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Tarnowiak