klinika medycyny estetycznej Katowice

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

klinika medycyny estetycznej Katowice

Postprzez Paula0 » 3 lis 2020, o 15:53

Witam serdecznie. Drogie Panie, jakie macie sprawdzone sposoby na walkę ze zmarszczkami? Stosowałam już różnego rodzaju domowe kuracje. Poza tym od dłuższego czasu stosuję kosmetyki, przeznaczone dla cery dojrzałej, jednak nie do końca jestem zadowolona. Zdaję sobie sprawę z tego, że powstrzymanie upływu czasu nie jest możliwe, ale może chociaż jest jakaś metoda na spłycenie tych „brzydkich krech” na mojej twarzy. Doradźcie coś proszę.
Paula0
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 4 sie 2020, o 09:07

Re: klinika medycyny estetycznej Katowice

Postprzez Wiki11 » 18 lis 2020, o 16:03

Miałam okazję korzystać z zabiegu na twarz w Lenartowicz Clinic w Katowicach i muszę przede wszystkim pochwalić zarówno profesjonalizm, jak i fantastyczne podejście do pacjentów w tym miejscu. Dr Lenartowicz wyczerpująco odpowiedziała na wszystkie moje pytania, a miałam ich naprawdę mnóstwo. Wiecie- tak to jest, jak ktoś ma sporo wątpliwości. W moim przypadku była to korekta nosa przy wykorzystaniu kwasu hialuronowego. Wyszło genialnie i naprawdę szybko mogłam się cieszyć z wymarzonego, nowego noska:).
Wiki11
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 6 lis 2019, o 10:01

Re: klinika medycyny estetycznej Katowice

Postprzez malinowatrufla » 19 lis 2020, o 11:55

zmarszczki... nic przyjemnego, to chyba najwieksza zmora nas, kobiet :) sama zdecydowalam sie na wypelnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, w Dermed w Katowicach, bardzo dobra klinika, swietna kadra no i samo to, ze korzystaja z wysokiej jakosci produktów jest zachecajace
malinowatrufla
Fajna Kobietka
 
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2018, o 21:36

Re: klinika medycyny estetycznej Katowice

Postprzez Andzejoxmixxa » 16 gru 2020, o 11:21

Też miałam z tym problem. Czy znacie jakąś klinikę dobrą w Warszawie?

Sprawdź link, w którym jest krem ujędrniający Twoje ciało! Sprawdź.
Andzejoxmixxa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 gru 2020, o 11:12
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]