depresja

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: depresja

Postprzez Pena » 20 mar 2020, o 09:12

Kobietki jest to dość skomplikowany stan. Moim zdaniem nie ma sie tutaj co upierać przy leczeniu samodzielnym ale warto jest wybrać się do lekarza psychiatry który będzie w stanie zaproponować nam odpowiednie leki. W wielu przypadkach depresja to zaburzenie elektroprzekaźników w mógu tak wieć terapia lekami daje dobre dzialanie.Dobrze jest również zadbać o kwestię humanistyczną organizmu oraz zapisać się na sesje do doświadczonego psychoterapeuty.
Pena
Miła Kobietka

Postprzez celine » 20 lis 2020, o 23:15

Według mnie w przypadku podejrzenia tej choroby, niezbędna jest szybka wizyta u specjalisty. W obecnej sytuacji dostęp do gabinetów lekarskich jest jednak utrudniony, warto więc pomyśleć o wideokonsultacji. Sama korzystam z tej formy leczenia w klinice https://psychomedic.online/. Jest to bardzo wygodna forma spotkania, niczym nie różni się od wizyty w gabinecie.
celine
Jestem tu nowa :)

Postprzez Jagoda123 » 23 lis 2020, o 15:43

dokładnie, bez specjalisty się nie obejdzie. ja wiem, że wujek google kryje wiele mądrości, ale lekarz to lekarz.
Jagoda123
Miła Kobietka

Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], rqwas