Pozne powroty noca - Pytania do Podcastu

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Pozne powroty noca - Pytania do Podcastu

Postprzez natfoltyn » 22 lis 2020, o 15:21

Dzien dobry drogie kobietki,

Mam na imie Natalia, jestem tutaj nowa, chcialabym tylko napisac, ze bardzo milo mi zostac czescia tej spolecznosci. smile)

Slowem wstepu - zalozylam ten temat, dlatego, ze razem z moja przyjaciolka tworzymy podcast, ktorego glowna tematyka beda problemy kobiet w dzisiejszych czasach.
Chcialybysmy zachecac kobiety do dyskusji na trudne dla nich tematy, oraz normalizowac kobiece problemy, ktore czesto wplywaja na nasze zycie, samoocene, czy postrzeganie swiata. Podcast bedzie nosil nazwe ''Masz Babo Polske'' i juz niedlugo mamy nadzieje ruszyc z materialem.

I wlasnie dlatego zwracam sie dzisiaj do was - jeden z tematow, ktory obieramy na poczatek, to pozne powroty kobiet do domow.
Bylabym bardzo wdzieczna wszystkim osobom, ktore chcialyby poswiecic kilka minut, zeby odpowiedziec na jedno/kilka/lub wszystkie z ponizszych pytan :

Na poczatek chcialabym sie was, drogie panie, zapytac : co czujecie wracajac pozno pora do domu ? Czy czujecie sie bezpiecznie, czy moze jest to dla was stresujaca sytuacja?

Chcialabym sie rowniez dowiedziec, czy zabeczpieczacie sie jakos, wracajac do domu pozna pora? Czy moze korzystacie z taksowek? Lub czy nosicie przy sobie gaz pieprzowy, gwizdek lub cos, co pozwala wam sie czuc bezpieczniej ?

I Ostatnie pytanie to: Czy przydarzyla wam sie kiedys jakas przykra sytuacja zwiazana z poznym powrotem do domu ?

Oczywiscie jesli ktos chcialby rozwinac temat i dodac cos od siebie, to goraco zapraszam do dyskusji smile

Ps. Przepraszam za brak polskich znakow - domyslam sie, ze to troche kluje w oczy, niestety moj laptop dzis sie kompletnie zbuntowal.

Milego dnia wszystkim paniom! :)
natfoltyn
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 lis 2020, o 15:11

Re: Pozne powroty noca - Pytania do Podcastu

Postprzez Amelia1 » 28 gru 2020, o 10:43

Cześć! Ja często wracam do domu późną porą i tylko na początku nie czułam się bezpiecznie, zawsze miałam wrażenie że ktoś mnie obserwuje ale gdy się obracałam nikogo nie było. Po kilku takich powrotach przyzwyczaiłam się do tego uczucia i przestałam zwracać na to uwagę, zawsze idę spokojnie prosto do domu. Jeśli chodzi o jakieś zabezpieczenie to żadnego nie mam, nie jeżdzę taksówką bo mam kawałek do domu. Raz miałam sytuacje, że grupka chłopaków mnie zaczepiła, nigdy nie byłam tak zestresowana jak wtedy. Okazało się, że chcieli tylko zapytać o drogę. Życzę powodzenia z podcastem i pozdrawiam :)
Amelia1
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 15:20
Lokalizacja: Poznań
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników