Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez lukaaasz998 » 6 paź 2020, o 17:47

Zdecydowanie za granicą. Ja lubię ciepłe morza, piasek. Lubię wiedzieć, że jestem daleko od domu. Przy okazji poznaję nową kulturę i kuchnię.

lukaaasz998
Jestem tu nowa :)

Postprzez Alina.Nejl » 7 paź 2020, o 23:05

Ciekawe jak mocno koronawirus wpłynie na wakacje zimowe, ale dopiero będziemy mieli okazję się przekonać. Ja natomiast już biorę się za rezerwację, bo lubię planować urlopy z wyprzedzeniem. Wcześniej cały wyjazd organizowało mi biuro podróży, ale w tym roku sama postanowię to ogarnąć i znalazłam ciekawą stronę z apartamentami firmy Sun & Snow terenie Zakopanego. Z tego co widzę jest możliwość rezerwacji, ale chciałabym też poznać zdanie innych użytkowniczek tego forum. Miał ktoś przyjemność korzystać z tych apartamentów?
Alina.Nejl

Postprzez dominikaka » 25 lis 2020, o 18:04

Wraz z rodziną często spędzamy wakacje w Polsce. Lubimy aktywny wypoczynek, więc często decydujemy się na wyjazd w Góry. W tym roku odwiedziliśmy Szklarską Porębę. Wybierając miejsce noclegu, skorzystaliśmy z oferty firmy Sun&Snow i nie zawiedliśmy się. Apartament był świetnie wyposażony, bardzo komfortowy i przytulny. Chętnie spędzaliśmy w nim wolny czas.
dominikaka

Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]