Problem męża z przedwczesnym wytryskiem

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Problem męża z przedwczesnym wytryskiem

Postprzez Allie » 26 lis 2020, o 08:38

Witam. Mój mąż od jakiegoś czasu cierpi na przedwczesny wytrysk. Nigdy nie był długodystansowem ale obecnie nasz stosunek trwa kilkanaście. Czasami nawet kilka sekund.

Czym może byc to spowodowane > Stresem>

Dodam,ze odpada stosowanie prezerwatyw opóźniających wytrysk bo po nich penis opada...
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Problem męża z przedwczesnym wytryskiem

Postprzez xena » 26 lis 2020, o 13:07

Czy maż próbował możę masturbacji? Wiem,że zasugerowanie mu tego może byc trochę wstydliwe ale bardzo często masturbacja przed stosunkiem sprawia,że on potem dłlużej może.

Ewentualnie proponowałabym przetestowanie różnych środków, które mają na celu przedłużenie erekcji, Na przykład tableti orgasm control czy są jeszcze specjalne chusteczki OC Wipes.
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Problem męża z przedwczesnym wytryskiem

Postprzez Allie » 27 lis 2020, o 12:01

Wydaje mi się,że probował ale przecież go sie o to nie pytałam i raczej sie nie zapytam ;/ Jest to dla mnie jednak trochę krępujące.

Czy te tabletki , ewentualnie chusteczki o jakich tutaj piszesz są na receptę? Pytam sie ponieważ wizyta u seksuologa na razie nie wchodzi w grę. Ja bym się wprawdzie wybrała ale wiem,że mąż na 100% by się na coś takiego nie zgodził. Nie pójdzie z własnej woli niestety.
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Problem męża z przedwczesnym wytryskiem

Postprzez xena » 3 gru 2020, o 08:54

Też kiedyś miałem z tym problemy. Masturbacja to kiepskie wyjście z tego względu, że po niej przechodzi ochota na seks - a przynajmniej u mnie tak jest. Podniecenie mija tak jakby ktoś spuścił z ciebie powietrze.

Te chusteczki o których pisze koleżanka wyżej, czy inne tego typu preparaty są wg mnie lepszym rozwiązaniem. One łagodzą nerwy na członku odpowiedzialne za uczucie przyjemności - dzięki czemu stosunek trwa dłużej i można kontrolować orgazm.
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]