PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Ginger333 » 25 lis 2020, o 17:28

Mari_123 napisał(a):Widzę, że wszyscy polecaja zawszyczaj prezenty dla dzieci, osób 20-40 lat, w wieku naszych rodziców, ale praktycznie nigdzie nie mogę znaleźć inspiracji na prezenty np. dla dziadków... Ja ze swoimi mam bardzo bliski kontakt, ale jednak różnica wieku jaka nas dzieli sprawia, że nic mi nie przychodzi do głowy, co mogłoby ich zainteresowac i sprawić im radość. I w sklepach dziadkowie chyba też nie są jakąś popularną gupą targetową, bo nic ciekawego nie wpadło mi w rękę... Może macie jakieś doświadczenia, pomysły, sami ostatnio coś kupiliście dla swoich dziadków? Będę wdzieczna za wszelkie inspiracje :)


Ja ostatnio znalazłam miejsce dedykowane właśnie dziadkom i babciom. Wspólnym mianownikiem są tutaj wspomnienia i bardzo mi się ten pomysł spodobał;-) Dla moich staruszków kupiłam grę https://moidziadkowie.pl/produkty/64-no ... -bylo.html Podobały mi się też albumy na wspomnienia i drzewo genealogiczne. Wybrałam grę bo myślę, że cała rodzina powinna mieć fajną zabawę. Nawet ja mając 40 lat chętnie powspominam jak jeździłam zimnym ogórkiem;-) Myślę, że znajdziesz coś fajnego. Daj znać proszę czy trafiłam z propozycją.
Ginger333
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 4 lis 2020, o 12:21

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Mari_123 » 29 lis 2020, o 20:21

Ginger333 napisał(a):
Mari_123 napisał(a):Widzę, że wszyscy polecaja zawszyczaj prezenty dla dzieci, osób 20-40 lat, w wieku naszych rodziców, ale praktycznie nigdzie nie mogę znaleźć inspiracji na prezenty np. dla dziadków... Ja ze swoimi mam bardzo bliski kontakt, ale jednak różnica wieku jaka nas dzieli sprawia, że nic mi nie przychodzi do głowy, co mogłoby ich zainteresowac i sprawić im radość. I w sklepach dziadkowie chyba też nie są jakąś popularną gupą targetową, bo nic ciekawego nie wpadło mi w rękę... Może macie jakieś doświadczenia, pomysły, sami ostatnio coś kupiliście dla swoich dziadków? Będę wdzieczna za wszelkie inspiracje :)


Ja ostatnio znalazłam miejsce dedykowane właśnie dziadkom i babciom. Wspólnym mianownikiem są tutaj wspomnienia i bardzo mi się ten pomysł spodobał;-) Dla moich staruszków kupiłam grę https://moidziadkowie.pl/produkty/64-no ... -bylo.html Podobały mi się też albumy na wspomnienia i drzewo genealogiczne. Wybrałam grę bo myślę, że cała rodzina powinna mieć fajną zabawę. Nawet ja mając 40 lat chętnie powspominam jak jeździłam zimnym ogórkiem;-) Myślę, że znajdziesz coś fajnego. Daj znać proszę czy trafiłam z propozycją.


Hej, bardzo dziękuję za podpowiedź i za link! Bardzo fajny pomysł, widzę, że maja tam jeszcze kilka innych propozycjji. I faktycznie, miejsce z takimi "dziadkowymi" prezentami - tego potrzebowałam ;)
Mari_123
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 19 paź 2020, o 12:59

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez docha » 30 lis 2020, o 17:35

lexyy napisał(a):mój facet chciałby dostać telefon, mam na to jakieś 1500 zł, co można kupić z dobrym aparatem i baterią w tej kwocie?

Może TCL 10 Plus? Mieści się w budżecie i naprawdę ma świetne parametry.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Theila » 2 gru 2020, o 08:38

docha napisał(a):
lexyy napisał(a):mój facet chciałby dostać telefon, mam na to jakieś 1500 zł, co można kupić z dobrym aparatem i baterią w tej kwocie?

Może TCL 10 Plus? Mieści się w budżecie i naprawdę ma świetne parametry.



Mam TCL 10 SE i sprawdza się genialnie. Działa płynnie nawet przy dużej ilości aplikacji, bateria dużo trzyma i też dostałam go jako prezent, tyle ze urodzinowy :D
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Ginger333 » 2 gru 2020, o 17:30

Mari_123 napisał(a):
Ginger333 napisał(a):
Mari_123 napisał(a):Widzę, że wszyscy polecaja zawszyczaj prezenty dla dzieci, osób 20-40 lat, w wieku naszych rodziców, ale praktycznie nigdzie nie mogę znaleźć inspiracji na prezenty np. dla dziadków... Ja ze swoimi mam bardzo bliski kontakt, ale jednak różnica wieku jaka nas dzieli sprawia, że nic mi nie przychodzi do głowy, co mogłoby ich zainteresowac i sprawić im radość. I w sklepach dziadkowie chyba też nie są jakąś popularną gupą targetową, bo nic ciekawego nie wpadło mi w rękę... Może macie jakieś doświadczenia, pomysły, sami ostatnio coś kupiliście dla swoich dziadków? Będę wdzieczna za wszelkie inspiracje :)


Ja ostatnio znalazłam miejsce dedykowane właśnie dziadkom i babciom. Wspólnym mianownikiem są tutaj wspomnienia i bardzo mi się ten pomysł spodobał;-) Dla moich staruszków kupiłam grę https://moidziadkowie.pl/produkty/64-no ... -bylo.html Podobały mi się też albumy na wspomnienia i drzewo genealogiczne. Wybrałam grę bo myślę, że cała rodzina powinna mieć fajną zabawę. Nawet ja mając 40 lat chętnie powspominam jak jeździłam zimnym ogórkiem;-) Myślę, że znajdziesz coś fajnego. Daj znać proszę czy trafiłam z propozycją.


Hej, bardzo dziękuję za podpowiedź i za link! Bardzo fajny pomysł, widzę, że maja tam jeszcze kilka innych propozycjji. I faktycznie, miejsce z takimi "dziadkowymi" prezentami - tego potrzebowałam ;)



Bardzo się cieszę, że się spodobało. Jak coś zamówisz to daj znać jak dostaniesz, bo jestem ciekawa każdego produktu a z wiadomych przyczyn nie mogę zamówić wszystkich;-(
Ginger333
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 4 lis 2020, o 12:21

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Glycerine » 2 gru 2020, o 18:39

Fajnym i bardzo praktycznym pomysłem jest telefon. Ja w tym roku kupiłem córce na urodziny nowy telefon. Długo się zastanawiałem ale padło na oppo rx17 neo na abonament w play. Córka była przeszczęśliwa
Glycerine
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 7 sie 2016, o 00:00

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Ginger333 » 7 gru 2020, o 16:18

Mari_123 napisał(a):Widzę, że wszyscy polecaja zawszyczaj prezenty dla dzieci, osób 20-40 lat, w wieku naszych rodziców, ale praktycznie nigdzie nie mogę znaleźć inspiracji na prezenty np. dla dziadków... Ja ze swoimi mam bardzo bliski kontakt, ale jednak różnica wieku jaka nas dzieli sprawia, że nic mi nie przychodzi do głowy, co mogłoby ich zainteresowac i sprawić im radość. I w sklepach dziadkowie chyba też nie są jakąś popularną gupą targetową, bo nic ciekawego nie wpadło mi w rękę... Może macie jakieś doświadczenia, pomysły, sami ostatnio coś kupiliście dla swoich dziadków? Będę wdzieczna za wszelkie inspiracje :)


Zerknij sobie na moidziadkowie.pl. Znajdziesz tam sporo prezentów dla starszych wiekiem. Wspólny mianownik tych prezentów to wspomnienia. Moja córeczka dała babci album "Opowiedz mi babciu" i wspólnie spędziły dwa wieczory zajmując się sobom, moim zdaniem super sprawa. Produktów nie jest za wiele, ale te które są to moim zdaniem trafiają w punkt.
Ginger333
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 4 lis 2020, o 12:21

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez deborah » 8 gru 2020, o 10:18

Może kominek zapachowy? Jest to uniwersalny prezent, zawsze możesz potem dokupić kadzidełka lub olejki o ulubionym zapachu ;)
deborah
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 28 lip 2020, o 10:43

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez donatka » 11 gru 2020, o 13:12

Macie już prezenty dla wszystkich? W tym roku już mam w sumie wszystko kupione, tylko pakowanie mi zostaje. Siostrze zamówiłam fajną lokówkę curl styler od babyliss. Bardzo mnie ten model zaciekawił, bo wygląda dosyć nietypowo, a daje efekt nie loków tylko fal, które bardzo ładnie wyglądają, pooglądałam trochę filmików.
donatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 9 gru 2017, o 17:43

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez dariakrzak2106 » 22 mar 2021, o 13:32

[quote="Sputnik"]Podpinam sie pod ten wątek (nie chcem zakładac nowego teamtu i wylądować w koszu ;)).
Niedługo zblizaja się urodziny męża. Najczęściej na różne okazje kupujemy sobie z mężem książki . Tym razem chcałam sie troche wyłamać ze schematu i podarować mu coś innego.
Myśłam o zrobieniu koszulki z cytatem z ulubionej ksiażki. Oboje biegamy oraz jeździmy na rowerze - nowych koszulek nigdy za wiele. Przeszukując internet znalazłam taka stronę: SPAM. Można tam samemu zaprojektować nadruk na koszulce. Cena jest ok i czas realizacji niezbyt długi. Mimo, ze strona wyglada przekonywująco, wolę sie podpytać o Wasze opinie na jej temat.
Zanim jednak złożę zamówienie chciałabym się dowiedzieć czy korzystaliście już z podobnych usług (rzadko coś zamawiam w internecie). I drugie pytanie co sądzicie o samym pomyśle. Chciałam podarować meżowi coś przygotowanego specjalnie dla Niego, a w robótkach ręcznych raczej kiepska jestem (absolutny brak talentu). Kolejne pytanie czy zakupić koszulke czarna czy moze postawic na jakiś kolor? Wydaje mi się, że biały napis na czarnej koszulce będzie najlepiej wygladał, ale chętnie poznam inne propozycje.
Macie jakieś doświadczenie w podobnych zakupach? Z góry dziekuje za wszystkie rady.[/



to jest genialny pomysł... polecam zajrzeć na stronę szybkinadruk.pl
dariakrzak2106
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 17 mar 2021, o 16:32

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez witold2 » 15 lis 2021, o 13:52

U mnie zawsze w grudniu przychodzi "mikołaj" czyli ja przebrany w strój mikołaja. Zawsze jest mega zabawnie, a dzieci z mojej rodziny są mega przeszczęśliwe. Polecam również zakupić taki strój i poczuć się jak Mikołaj, rodzina będzie miała lepszą zabawę, niż z samych prezentów.
witold2
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 15 lis 2021, o 13:49

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez simona55 » 27 lis 2021, o 15:23

Szwagrowi kupiliśmy z rodzicami tunel ogrodowy w https://focusgarden.pl/tunele-foliowe-c-50.html . Jest zapalonym działkowcem to pewnie się bardzo ucieszy.
simona55
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 19 wrz 2021, o 17:39

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Laraka » 16 gru 2021, o 07:27

Najważniejsze to dopasować prezent do gustu osoby obdarowywanej. Na to przede wszystkim powinniśmy patrzeć. Ja ostatnio znalazłam sklep online Porcelana24. Jest tam duży wybór nie tylko porcelanowych serwisów i zastaw, ale także różnego typu akcesoria do kuchni, salonu, elementów ozdobnych. Świetne miejsce na kupowanie prezentów, które będą nie tylko zdobić dom, ale także będą funkcjonalne.
Laraka
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 07:10

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez marlena77 » 19 gru 2021, o 21:33

Siostrze kupiłam dla synka pasy Smart Kid Belt do przewożenia w aucie bo takie sobie zażyczyła,
marlena77
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 20 lip 2021, o 20:40

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez zuzannaa » 22 gru 2021, o 14:06

Witajcie! Od kilku lat nabywałam bieliznę w moim ulubionym punkcie w pobliskiej galerii. Niestety z przyczyny pandemii został zamknięty i dziś poszukuję alternatywy online - w jakim miejscu wy nabywacie bieliznę? Zależy mi na najwyższej jakości, również jak najbardziej mile widziane punkty Premium. Takie jak np. https://ekskluzywna.pl/bielizna-damska ale szukam tez innych.
zuzannaa
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 1 lip 2019, o 10:25

Re: już niedługo walentyki-jak zwykle-co na prezent??

Postprzez zuzannaa » 22 gru 2021, o 14:08

Co byście kupili na upominek dla małżonki? Szukam czegoś kultowego oraz z humorem, ale również wygodnego. Co wy wręczacie swoim ukochanym lub co chciałybyście otrzymać? Od razu powiem, że to podarek na rocznicę ślubu. Podsyłajcie linki, na pewno coś wybiorę! A może wybrac coś z bielizny https://ekskluzywna.pl/ dla niej?
zuzannaa
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 1 lip 2019, o 10:25

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Cesme » 29 gru 2021, o 13:10

Kobitki kochaneJaki prezent zrobiłyście sobie same, na 50 URODZINY? Ja rzuciłam palenie ;)
Cesme
Miła Kobietka
 
Posty: 75
Dołączył(a): 3 maja 2021, o 07:47

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Allie » 29 gru 2021, o 14:04

Miałam imprezę ze wszystkimi przyjaciółmi, mój syn był DJ, zrobiono mi teatrzyk pod motto mojego życia. Koleżanka napisała wiersz tylko dla mnie! Były moje zdjęcia od kołyski wyświetlane na ścianie, bawiliśmy się do rana w super knajpie. A potem pojechałam z córką na weekend do spa w Alpy. Było świetnie ;)

Jeśli szukasz jednak ciekawego dodatku do domu, polecam stronę:
https://luxuryproducts.pl/ekskluzywne-szachy.html

Znajdziesz wiele dobrej jakości bibelotów.
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez jagina » 14 sty 2022, o 15:51

Uwielbiam kupować prezenty dla bliskich, ale także dla siebie. Tym razem wybrałam sobie fantasy "Regnum" Mogielnickiego Andrzeja https://wydawnictwopoligraf.pl//1647/mo ... egnum.html i była to dobra decyzja. Jeśli lubicie czytać książki tego gatunku, to na pewno wam się ona spodoba.
jagina
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 7 sty 2022, o 15:30

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez wenek » 26 kwi 2022, o 12:24

Fajne rzeczy na prezent są dostępne w sklepie https://edibazzar.pl/ zajrzyj do niego, a na pewno coś kupisz.
wenek
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 7 gru 2020, o 19:07

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez wenek » 4 maja 2022, o 10:52

Zapamiętaj sklep https://koszulkowy.pl/ u nich jest sporo ciekawych rzeczy na różne okazje. Ja akurat mam od nich koszulki z własnym nadrukiem i są super, nie sądziłam, że będą tak dobrze wykonane.
wenek
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 7 gru 2020, o 19:07

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez AKrol » 27 lip 2022, o 06:20

Jeśli szukacie czegoś naprawdę eleganckiego na prezent ślubny to polecam luksusową pościel Estella. Można ją kupić w sklepie online - https://estella.eu i to bardzo wygodna opcja. Sama pościel jest niezwykle starannie uszyta, z materiałów najwyższej jakości, pięknie wykończona. Jest to na pewno prezent z wyższej póki i na lata.
AKrol
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 19 paź 2017, o 09:53

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Xenalia » 27 lip 2022, o 09:55

Zawsze sprawdzi sie smartwatch. Sam ostatnio kupiłam garett women, podoba mi sie design i to ze ma naprawde fajne funkcje, jest kompatybilny zarówno z IOS jak i z Android, więc jest idealnym prezentem na każdą okazję.
Xenalia
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 15 lut 2020, o 19:45

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez wkrawczyk » 8 lis 2022, o 11:21

Świetnym pomysłem będzie podarowanie komuś bonu na profesjonalną sesję zdjęciową. Polecam rodzinne, ciążowe i noworodkowe sesje zdjęciowe w Rzeszowie https://monikaparadysz.pl/oferta/sesja-noworodkowa/
wkrawczyk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 24 cze 2022, o 15:10

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Lukta » 18 lis 2022, o 14:38

Karty podarunkowe do księgarni internetowych
Prostownica do włosów, srebrny łańcuszek i kolczyki.

Jak na razie w tym roku mam kupione prezenty dla męskiej częsci rodziny:
https://niedajsieokrasc.pl/torby-antykradziezowe

Zamówiłam dla nich torby antykradzieżowe z dodatkowymi zabezpieczeniami od kradzioeży kieszonkowej. Moj mąż często podrózuje tak wiec na pewno mu się taka torba przyda. Podobnie jak tata.
Lukta
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 17 wrz 2019, o 07:23
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]