Termometr

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Termometr

Postprzez a_gatka » 31 paź 2020, o 17:35

Dziewczyny, kupowała ostatnio któraś termometr? Nasz domowy dokonał żywota i czeka mnie zakup, bo nie wyobrażam sobie w obecnej sytuacji funkcjonować bez dyżurnego termometru w domu, rzecz w tym jednak, że przerosła mnie ilość opcji, jaką znalazłam w sieci. Polecicie coś? Koniecznie szybki i najlepiej bezdotykowy. Zależy mi na czymś porządnym. :)
a_gatka
 

Re: Termometr

Postprzez Theila » 31 paź 2020, o 19:29

Jak szybki i bezdotykowy to zobacz sobie czołowy GIOfast. Kosztuje niewiele a jest dobry i sprawdza się u nas. Wcześniej miałam kilka różnych i często mierzyłam nimi tak, żeby porównac temperaturę żeby mieć pewność. Przy tym nie muszę - jestem pewna wyniku. Samo mierzenie to kilka sekund więc sprawdzi się świetnie nawet przy małych dzieciach.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Termometr

Postprzez a_gatka » 30 lis 2020, o 23:39

A z jakiej odległości mierzy temperaturę? To nazwa modelu czy firmy jest? Wpisałam, ale jakieś dziwności mi google wypluwa. Masz pod ręką jakieś foto albo link?
a_gatka
 

Re: Termometr

Postprzez Theila » 2 gru 2020, o 00:07

To model, firma to Innogio. Znalazłam na ich stronce https://innogio.pl/innogio-bezdotykowy- ... st-gio-515 a odległośc pomiarów jest 0-3cm :)
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Termometr

Postprzez malwina11 » 8 mar 2021, o 18:12

Ostatnio zamówiłam termometr na podczerwień ze sklepu Diagnosis. Super sprawdza się przy dzieciach. Szczerze polecam.
malwina11
Miła Kobietka
 
Posty: 44
Dołączył(a): 20 lis 2020, o 12:58

Re: Termometr

Postprzez Anetka1878 » 10 mar 2021, o 09:13

Ja polecam termometr NISSEI MT500. Termometr jest bezdotykowy, sprawdził się przy pomiarze temperatury zarówno dorosłego, jak i dziecka. Dodatkowo ma dużo funkcji ułatwiających codzienność np. pomiar temp. mleka dla dziecka
Anetka1878
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 mar 2021, o 09:09

Re: Termometr

Postprzez dominika10 » 11 mar 2021, o 11:36

Ostatnio kupowałam termometr i w sumie jestem zadowolona. Ogólnie mogę polecić sklep internetowy Diagnosis bo kupowałam już tam parę rzeczy i jeszcze się nie zawiodłam. Oferują też sporo produktów, więc może znajdziesz tam to czego potrzebujesz
dominika10
Extra Kobietka
 
Posty: 291
Dołączył(a): 25 lis 2020, o 01:54
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]