Fryzjer w czasach zarazy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Fryzjer w czasach zarazy

Postprzez MalWod » 27 wrz 2020, o 13:00

Hej, dziewczyny! Prośba o poradę. Czy korzystałyście kiedyś z usług mobilnych firm fryzjerskich? Z okazji pandemii boję się chodzić do fryzjera, a słyszałam, że działają firmy, któe przyjeżdżają do domu klienta. Chodzi mi typowo o firmy, nie o osoby prywatne (z firmą łatwiej się szarpać, jak coś pójdzie nie tak, a w Wawce fryzjer zawsze troche kosztuje :D) Widziałam, że Wellme ma dobre opinie. Ktoś z Was korzystał? Co myślicie o takich usługach? :roll: :roll: :roll: :roll:
MalWod
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 wrz 2020, o 12:55

Re: Fryzjer w czasach zarazy

Postprzez karolajnaa » 28 wrz 2020, o 14:26

ja farbuje sama. wcześniej robiłam ombre czarne z czerwienią, a obecnie tylko na ciemne farbuje.
Avatar użytkownika
karolajnaa
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 4 lip 2014, o 15:38

Re: Fryzjer w czasach zarazy

Postprzez espanka » 13 lis 2020, o 21:20

Ja idę w przyszłym tygodniu do Magii Blondu, jestem zapisana do Danusi, jeśli jesteście z Warszawy to jak najbardziej polecam. Na szczęście salony fryzjerskie działają normalnie, a ja się nie mogę doczekać wizyty, mam ochotę na zmianę koloru
Avatar użytkownika
espanka
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 11 sie 2017, o 22:54

Re: Fryzjer w czasach zarazy

Postprzez docha » 29 lis 2020, o 22:41

Nie korzystam z mobilnych fryzjerów, wydaje mi się, że jednak w salonie łatwiej zadbać o dezynfekcję niż chodząc od domu do domu. Magię Blondu znam i równiez mogę polecić. Chociaż do pani Danusi ciężko się ostatnio dostać, więc poszłam do Kingi blondynki, bo są dwie ;) Również wyszłam stamtąd zadowolona.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Fryzjer w czasach zarazy

Postprzez pani_jeziora » 11 gru 2020, o 12:22

Faceci maja najłatwiej :) mój sam sobie włosy przycina, dostał ode mnie maszynkę babyliss z ostrzami z japońskiej stali. Szybko ogarnął co i jak, nawet synowi włosy podcina, szybko, sprawnie i nie jest się zależnym od fryzjera.
Avatar użytkownika
pani_jeziora
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 24 sty 2019, o 22:30

Re: Fryzjer w czasach zarazy

Postprzez garia » 24 lut 2021, o 01:32

Ciężko z tymi obostrzeniami się żyje, ale trzeba jakoś funkcjonować. Mi Pani Monika z salonu Gnatyshyn przy Pasażu Ursynowkim zawsze potrafi poprawić nastrój. Jest wspaniałą fryzjerką, która doskonale potrafi zrozumieć jakie są moje oczekiwania. Ostatnio świetny kolor mi zrobiła.
garia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 lut 2021, o 01:24

Re: Fryzjer w czasach zarazy

Postprzez liniana » 25 sie 2021, o 17:38

espanka napisał(a):Ja idę w przyszłym tygodniu do Magii Blondu, jestem zapisana do Danusi, jeśli jesteście z Warszawy to jak najbardziej polecam. Na szczęście salony fryzjerskie działają normalnie, a ja się nie mogę doczekać wizyty, mam ochotę na zmianę koloru

byłaś u nich na brwiach? zastanawiam się czy nie zapisać się przy okazji następnej wizyty właśnie na brwi, z włosów jestem zachwycona
liniana
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 sie 2018, o 09:21

Re: Fryzjer w czasach zarazy

Postprzez ksenia.ma98 » 26 sie 2021, o 21:23

liniana napisał(a):
espanka napisał(a):Ja idę w przyszłym tygodniu do Magii Blondu, jestem zapisana do Danusi, jeśli jesteście z Warszawy to jak najbardziej polecam. Na szczęście salony fryzjerskie działają normalnie, a ja się nie mogę doczekać wizyty, mam ochotę na zmianę koloru

byłaś u nich na brwiach? zastanawiam się czy nie zapisać się przy okazji następnej wizyty właśnie na brwi, z włosów jestem zachwycona

oooooooo ja byłam niedawno w Magii Blondu na brwiach i paznokciach, jestem bardzo zadowolona. Polecam każdemu :-)
ksenia.ma98
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26 sie 2021, o 21:04

Re: Fryzjer w czasach zarazy

Postprzez KZielon » 29 sie 2021, o 01:38

Ja ostatnio zamówiłam nożyczki fryzjerskie i stwierdziłam, że sama będę się strzyc lub z pomocą.
KZielon
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 29 sie 2021, o 01:36

Re: Fryzjer w czasach zarazy

Postprzez Tamagotchi » 30 sie 2021, o 15:28

Już chyba spokojnie można korzystać. Jeżeli ktoś się jeszcze obawia, to można przedzwonić i dowiedzieć się, jakie mają zasady bezpieczeństwa
Avatar użytkownika
Tamagotchi
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 10 maja 2021, o 15:52

Re: Fryzjer w czasach zarazy

Postprzez coco2 » 7 wrz 2021, o 16:32

U mnie w mieście nie ma najmniejszego problemu z fryzjerem, nawet podczas "lockdawn'u"

coco2
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 wrz 2021, o 16:30
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]