Naturalne kosmetyki

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Naturalne kosmetyki

Postprzez Paula0 » 26 paź 2020, o 12:53

Coraz więcej się słyszy o różnych naturalnych kosmetykach i tak sobie myślę, żeby iść w tym kierunku i powoli także na takie właśnie produkty się przestawić. Może ktoś z Was ma coś sprawdzonego i może podpowiedzieć jakieś sensowne naturalne kosmetyki, po które warto będzie sięgnąć, będą jakościowo na dobrym poziomie i jednocześnie będzie można liczyć na dobrą cenę.
Paula0
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 4 sie 2020, o 09:07

Re: Naturalne kosmetyki

Postprzez Wiki11 » 10 lis 2020, o 12:54

Zwróć uwagę na nową serię naturalnych kosmetyków z różą https://e-naturalne.pl/pl/c/Seria-Renew-Rose/156. Bardzo dobry wybór jak komuś będzie zależało na naturalnych kosmetykach t faktycznie widać, że ta firma sobie bardzo dobrze radzi z tymi różnymi produktami
Wiki11
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 6 lis 2019, o 10:01

Re: Naturalne kosmetyki

Postprzez Kalinnaa » 15 gru 2020, o 22:28

Do mycia używam żeli Barwy, są hipoalergiczne, mają dobry skład, niedrogie i łatwodostępne. Pasty Himalaya, z naturalnym fluorem, po niej poprawił mi się stan dziąseł i znikł kamień nazębny, więc działa. Można ją dostać w cenie którejś z markowych past, więc jest ok.

Kalinnaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 gru 2020, o 21:58

Re: Naturalne kosmetyki

Postprzez Andzejoxmixx » 17 gru 2020, o 12:24

Jeśli szukasz naturalnych kosmetyków, to powinnaś zajrzeć tutaj kosmetyki guinot są to jedne z najlepszych kosmetyków na rynku.
Andzejoxmixx
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 15 gru 2020, o 15:35

Re: Naturalne kosmetyki

Postprzez Morelka80 » 13 sty 2021, o 11:55

A seria Eco nature z Bielendy? Tam jest 99% składników pochodzenia naturalnego a opakowania są z recyklingu :) super, naprawdę super
Morelka80
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 7 mar 2019, o 15:40

Re: Naturalne kosmetyki

Postprzez jadduus » 8 lut 2021, o 15:32

Jeśli chodzi o naturalne kosmetyki to na poziomie 98% naturalny skład ma firma Naturikkę i ja jestem z ich kosmetyków zadowolony. Stosuje krem na noc i mam takie wrażenie, że jakby delikatniejszą cerę mam po tych kosmetykach. Pewnie na każdego będą inaczej działać, ale ja chętnie wracam do tej marki i pewnie tak zostanie.
jadduus
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 18 gru 2018, o 12:10
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]