Powiększanie penisa

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Powiększanie penisa

Postprzez Allie » 22 cze 2020, o 08:01

Dziewczyny weźcie ratujcie bo mójmaż uparł sie,ze wybierze się na operację powiększania penisa. No nie ma dużego penisa, trzeba to przyznać ale przecież seks to nie wszystko. MOzna zaspokajać kobietę innyim sposobami.Językiem, palcami a nie tylko penisem.

Nie wiem czy już się na to zapisał czy nie. Każda rozmowa kończy się kłótnią.Może macie jakieś rozeznanie w temacie.Czy można powiększyć penisa innymi sposobai niż operacją? :(
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Powiększanie penisa

Postprzez redorange666 » 22 cze 2020, o 10:07

Nie nie można... A do tego może się okazać że po operacji nie będzie działać, poza tym długo dochodzi się siebie po takim zabiegu i jest bolesna rekonwalescencja.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Powiększanie penisa

Postprzez actress » 24 cze 2020, o 10:23

Sa tabletki, ale ty posłuchaj mnie kochana. Nie wiesz jak to jest byc facetem, wstyd mu ze musi cie zaspokajac palcem czy jezykiem, nie dziw się, przekonaj go do tabletek na powiekszenie penisa
Avatar użytkownika
actress
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 28 cze 2018, o 08:07

Re: Powiększanie penisa

Postprzez Pena » 25 cze 2020, o 08:06

Popieram. Tylko proponuję sbie poczytać opinie o tabletkach bo jest ich wiele w sieci. Nie kupujcie tych z nieznanego źródła bo jest ich bardzo wiele i niektóre mogą nie mieć działania Albo co gorze mogą mieć jakieś negatywne skutki a tego raczej nie chcielibyście.... Polecane są Penilarge. Myśle,ze mogę tutaj napisać bo jest to forum anonimowe. Mój mąż go przyjmował ;) I efekty całkiem całkiem a wariat również zastanawiał się nad operacją.
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Re: Powiększanie penisa

Postprzez Iwona » 26 cze 2020, o 14:13

Ale poco wam ten wielki penis chyba nigdy nie zrozumiem, do zaspokojenia kobiety, i ciazy penisa chwyta kilka cm. po co jeszcze 20cm?
Iwona
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 10 sty 2016, o 22:32

Re: Powiększanie penisa

Postprzez redorange666 » 26 cze 2020, o 16:30

Tak samo można zapytać po co powiększacie cycki???
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Powiększanie penisa

Postprzez Onlla » 29 cze 2020, o 08:39

Mój facet też ma kompleksy na tym punkcie. W sensie, nie przyznaje się do tego wprost, ale daje do zrozumienia, że nie jest zadowolony z wielkości swojego penisa.
Operacja odpada, ale gdyby udało się jakoś farmakologicznie to załatwić i do tego bez efektów ubocznych - hmm, to w zasadzie czemu nie?
Avatar użytkownika
Onlla
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 14 lis 2019, o 10:53

Re: Powiększanie penisa

Postprzez Allie » 1 lip 2020, o 09:27

Widziałam ostatnio pewien artykuł o operacji i mówili,ze jest to generalnie bardzo niebezpieczne Muszę u to dać i niech sobie poczyta. Może to go odrzuci.
Te penilarge są na receptę? Trzeba iść do lekarza aby je dostać? No i napisz jeszcze jakie było powiększenie :P
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Powiększanie penisa

Postprzez Pena » 2 lip 2020, o 08:59

Nie wiem jakie dokładnie bo nie mierzyliśmy. Może on sobie zmierzył ale mi nie powiedział :P Podejrzewam,żę to było tak ok 3 cm na długości czyli nie tak źle....No na pewno więcej niż było bo różnicę się widzi i w sumie czuje.
Penilarge nie jest na receptę. Nie wiem czy jest w sklepach stacjonarnych ale jest w wielu internetowych. Wystarczy sobie wpisać nazwę w google i wyskoczy Ci lista.
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Re: Powiększanie penisa

Postprzez Klara668 » 14 lip 2020, o 12:53

Głowa mnie boli od czytania tego :p Chce się powiedzieć na "Chuj" to wszytko :p
Klara668
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 lip 2020, o 12:50
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Powiększanie penisa

Postprzez Kate6969 » 17 gru 2020, o 10:37

Może jakies pompki? Np.: https://sensualmadness.pl/32-pompki
Kate6969
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 17 gru 2020, o 10:22

Re: Powiększanie penisa

Postprzez Jawa66 » 10 lut 2021, o 20:43

Dziewczyny!

Ta sama sytuacja. Facet uparł się, że musi coś z tym zrobić i z jednej strony to rozumiem, bo faktycznie jest poniżej średniej, ale... w sypialni jest ok. Nie chciałabym, aby poddawał się jakimś zabiegom, bo to zawsze jakieś ryzyko. Poza tym – to spore koszty.

Z kolei naturalne rozwiązania nie przekonują skutecznością. Do jakiego lekarza z takim problemem? Seksuolog? Psycholog? Urolog? Do kogo powinien się umówić, aby omówić problem?

Zamówiłam ten produkt swojemu facetowi https://expansil.pl
Jawa66
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 lut 2021, o 20:32

Re: Powiększanie penisa

Postprzez kosiugvk » 8 mar 2021, o 11:31

Kurcze może wizyta u seksuologa by mu pomogła. Wydaje mi się, że to może być jednym z wyjść.
kosiugvk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 mar 2021, o 11:27

Re: Powiększanie penisa

Postprzez cateringkawowy » 22 mar 2021, o 11:51

to raczej kwestia tego co siedzi w głowie
cateringkawowy
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 mar 2021, o 11:44

Re: Powiększanie penisa

Postprzez inzynierwolski » 7 paź 2022, o 13:42

chce iść na operację , serio???. Nie boi się ? a jak mu uszkodzą i nie będzie miał wcale erekcji ?!!!. Ja boję się iść na operację na zwykłą przepuklinę pachwinową bo boję się żeby czegoś nie zmajstrowali przy członku a tu powiększanie penisa. Słuchaj ja powiększyłem swojego wacka tabletkami Maxorman można je kupić w Polsce w internecie. Jestem z rezultatu zadowolony mimo że sądzę że operacja dałaby więcej ale mam za to bez żadnych skutków ubocznych. Ja staram się od lekarzy trzymać z daleka bo wiem jakie to paproki są.
inzynierwolski
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 paź 2022, o 13:35
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]