Afrodyzjaki

Masz jakieś sprawdzone sposoby na dobre jedzonko? Znalazłaś właśnie smaczny przepis na romantyczną kolację i chcesz się nim podzielić? Nie masz pomysłu co zrobić na obiad? Odpowiedzi znajdziesz w tym temacie.

Afrodyzjaki

Postprzez xena » 18 gru 2020, o 09:48

Dziewczyny jakie są Wasze najlepsze afrodyzjaki? Interesuje mnie tutaj absolutnie wszystko.; Od zapachów, po suplementy a koncząc na tych naturalnych.
Jeśli chodzi o mnie to bardzo dobrze działa na mnie swiatło świec. Trochę winka ( ale niezbyt dużo) . Plus oczywiście jedzenie. Lekkie, zdrowe, Zawierające dużo owoców i warzyw. Szczególnie tych czerwonych owoców. Malin smile
Ponoć na facetów działa również lubczyk? Czy to prawda?
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Afrodyzjaki

Postprzez katrinka » 21 gru 2020, o 10:57

Powiem Ci,ze staramy się z mężem eksperymentowac. Szczególnie jeśli zdarza nam sie okres kiedy wieje nudą w sypialni ( a myślę,ze kazdy coś takiego czasami miewa....). Świece, nowa pościel, jakaś fajna bielizna Eksperymentowaliśmy również z przebierankami ale to nie dla nas widocznie. Oboje wybuchaliśmy ze śmiechu jak się poprzebieraliśmy :D Za to kajdanki jak najbardziej. Z suplementów kilka próbowałam ale nie były to stricte afrodyzjaki. Lubimy żele nawilżające ( libi gel, durex czerwony rozgrzewający). plus jeszcze durex o, niezły jest równiez sex elixir aczkolwiek polecam jedynie na specjalne okazje. Co do llubczyku to kiedyś przypomniała mi się śmieszna sytuacja z moim Kiedyś babcia mu dała jeszcze w latach nastoletnich lubczyku na przeziębienie. Tak go postawiło do pionu, ze tak powiem, że spod kołdry się wstydził wychodzić
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Afrodyzjaki

Postprzez xena » 21 gru 2020, o 13:52

Serio tak na niego zadzialało? No cóż, musimy przetestować. Czemu piszesz, że sex elixir jedynie na weekendy> Można przesadzić z dawką?
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Afrodyzjaki

Postprzez katrinka » 22 gru 2020, o 11:10

Nie jest to szkodliwe, na pewno nie przesadzisz na tyle aby Ci to zaszkodziło.Po prostu bardzo podniecająco działa i fajnie jak ma się wiecej czasu. No i oczywiscie musi byc odpowiedni nastrój.
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Afrodyzjaki

Postprzez xena » 22 gru 2020, o 12:07

Hmm. Może sobie zamówimy
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Afrodyzjaki

Postprzez Onlla » 22 gru 2020, o 12:41

Dla mnie najlepsze afrodyzjaki to: kochana osoba, fajna bielizna, dobre jedzenie, owoce morza ( chociaż nie każdy lubi, z wszystkich moich koleżanek chyba tylko ja uważam je o dziwo za afrodyzjak :D ). libi gel baredzo fajny, sex elixir kiedyś miałam i faktyczie fajny, może sobie równiez zamówie ponownie
Avatar użytkownika
Onlla
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 14 lis 2019, o 10:53
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]