Gdzie w Zielonej Górze zrobić makijaż prmanentny

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Gdzie w Zielonej Górze zrobić makijaż prmanentny

Postprzez Paula0 » 16 gru 2020, o 13:07

Macie może jakieś doświadczenia w związku z wykonywaniem makijażu permanentnego w Zielonej Górze? Szukam jakiegoś polecanego salonu i byłabym Wam niezmiernie wdzięczna za opinie :) Z góry pięknie dziękuję. Trzymajcie się cieplutko:)
Paula0
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 4 sie 2020, o 09:07

Re: Gdzie w Zielonej Górze zrobić makijaż prmanentny

Postprzez jadduus » 23 gru 2020, o 14:52

Powiem szczerze, że sama bardzo długo zastanawiałam się nad zrobieniem sobie kresek. Sporo rozmawiałam z koleżankami, które się zdecydowały na taki „zabiegi” i muszę powiedzieć, że ostatecznie mnie przekonały. Dlatego też wybrałam się na makijaż permanentny w twojauroda.pl , oczywiście w Zielonej Górze i muszę tutaj przyznać, że efekt jest lepszy niż się spodziewała. W końcu mam wymarzone kreseczki na powiekach, a muszę przyznać, ze z eyelinerem mi zdecydowanie nie po drodze :D. Oko naprało wyrazu i świetnie się z tym czuję:)
jadduus
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 18 gru 2018, o 12:10
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]