Podryw

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Podryw

Postprzez monicabe » 11 lis 2020, o 08:24

Cześć. Czy udało Wam się kiedyś być poderwaną przez nieznajomego? Czym Was ujął? Piszcie swoje historie
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: Podryw

Postprzez Pena » 11 lis 2020, o 10:02

Ha ! Ja sama wręcz podrywałam na mieście Oczywiscie,ze udało mi się być zaczepioną i to wiele razy. Poznałam w taki sposób kilku fajnych facetów.

Jesli chcesz zwiększyć przyciąganie płci przeciwnej możesz sobie kupić feromony . Zapach ma mega znaczenie w takich sytuacjach. Zobaczysz,że od razu zaczną się za Tobą bardziej ogladać ( za mną właśnie tak było). Używam obecnie Love & Desire.
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Re: Podryw

Postprzez xena » 12 lis 2020, o 12:26

Mogę potwierdzić bo czasami zaopatruje się w ten zapach gdy znajdę jakąś promocje.
Najlepiej szukać po google, ostatnio zamawiałam z intymnosc, bo mieli promocje.
Zapach jest lekki, wydajny, długo się utrzymujący. Na pewno nie jest szablonowy. Mi osobiście bardzo się podoba i mogę polecić.
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Podryw

Postprzez monicabe » 12 lis 2020, o 13:56

Dzięki dziewczyny za odpowiedź. O feromonach jasne, że słyszałam ale nie sądziłam, ze rzeczywiście mają takie działanie. Po prostu podchodziłam obok nich obojętnie i traktowałam je jako ciekawostkę Doradzicie gdzie mozna je dorwać tak aby powąchać?
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: Podryw

Postprzez xena » 16 lis 2020, o 08:45

No i tutaj robi sie problem, bo nie widzialam w sklepach stacjonarnych. Można zamowić jedynie przez internet. Ale polecam dopytać sie w sklepach czy nie ma mozliwości wyslania próbki zapachu tak aby zobaczyc jak pachnie.
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Podryw

Postprzez Amelia1 » 28 gru 2020, o 10:40

Hejka! Mnie jeden nieznajomy poderwał w bibliotece. Wpadliśmy na siebie, zaczęliśmy rozmawiać dzięki czemu znaleźliśmy pare wspólnych zainteresowań i tak zaczęła się nasza znajomość
Amelia1
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 15:20
Lokalizacja: Poznań
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]