Dziewczyny jakie zabiegi na zmarszczki polecacie?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Dziewczyny jakie zabiegi na zmarszczki polecacie?

Postprzez Paula0 » 22 gru 2020, o 09:39

Dziewczyny jakie zabiegi na zmarszczki polecacie? Brałam już suplementy, inwestowałam w drogie kremy, a nie widzę jakichś wielkich efektów. Proszę doradźcie, jaką kurację wybrać, żebym mogła wyglądać choć ciut młodziej. Z góry pięknie Wam dziękuję. Trzymajcie się cieplutko.
Paula0
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 4 sie 2020, o 09:07

Re: Dziewczyny jakie zabiegi na zmarszczki polecacie?

Postprzez Theila » 30 gru 2020, o 09:12

Polecam zabiegi na kosmetykach mesoBoost. Moja mama miała i faktycznie jest różnica. Do domu dokupiła sobie serum żelowe MESOBOOST Collagen & Elastin Home Edition i stosuje. To jest akurat do cery dojrzałej, zniszczonej, z utratą jędrności i elastyczności.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Dziewczyny jakie zabiegi na zmarszczki polecacie?

Postprzez Wiki11 » 4 sty 2021, o 09:11

Już jakiś czas temu poddałam się terapii na zmarszczki w Lenartowicz Clinic. W stu procentach zaufałam doświadczeniu i wiedzy dr Lenartowicz i w żaden sposób się nie zawiodłam. Dzięki pakietowi w skład którego wchodziły: botox, peeling i kwas hialuronowy, moja skóra odzyskała blask i sprężystość. Powiem więcej, nigdy nie czułam się tak dobrze psychicznie jak po owych zabiegach. Jednak własna samoocena wzrasta:)
Wiki11
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 6 lis 2019, o 10:01

Re: Dziewczyny jakie zabiegi na zmarszczki polecacie?

Postprzez marjed » 6 sty 2021, o 18:32

Gorąco polecam żelazko do twarzy !!!
Ja długi czas chodziłam do kosmetyczki a teraz już robie sama w domu :-)
Mega oszczędność pieniędzy i robię go kiedy chce :-) a trwa całe 5 min
marjed
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 6 sty 2021, o 18:21

Re: Dziewczyny jakie zabiegi na zmarszczki polecacie?

Postprzez hevras » 13 sty 2021, o 10:32

Taak, żelazko do twarzy jest świetne. Widzę ogromną poprawę i jestem mega zadowolona.

Po budowie domu jednorodzinnego, bloków, sklepów, czy innych budynków, a już szczególnie po ich wyburzaniu pozostaje sporo gruzu. Jak się go w skuteczny sposób pozbyć? https://zw.pl/news/wywoz-gruzu-warszawa ... ste,144202
hevras
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13 sty 2021, o 10:29

Re: Dziewczyny jakie zabiegi na zmarszczki polecacie?

Postprzez orientalna_ola » 13 sty 2021, o 18:24

Ja sama nie robiłam, ale znajoma kosmetolog poleca ostrzykiwanie kwasem hialuronowym
orientalna_ola
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 13 sty 2021, o 18:09

Re: Dziewczyny jakie zabiegi na zmarszczki polecacie?

Postprzez Jedynka » 20 sty 2021, o 17:33

hevras napisał(a):Taak, żelazko do twarzy jest świetne. Widzę ogromną poprawę i jestem mega zadowolona.

O tak tak! Żelazko jest super.
Jak kto nie wie o co chodzi: prozdrowotnie com/produkt/zeitgard-anti-age-regeneracja-zestaw/
Jedynka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 sty 2021, o 17:32

Re: Dziewczyny jakie zabiegi na zmarszczki polecacie?

Postprzez Nikiserduszko » 23 sty 2021, o 23:49

Ja polecam mikrodermabrazję
Nikiserduszko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 sty 2021, o 22:59
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]