Pomocy!

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Pomocy!

Postprzez Amanda2304 » 5 sty 2021, o 16:03

Witam Mam bardzo głupie pytanie które przeraża mnie już od kilku dni. Nie mogę spać jestem zestresowana i szukam wszędzie odpowiedzi. Mam 17 lat i nie chciałam jeszcze współżyć w pełni z moim chłopakiem- jednak nie miałam nic przeciwko pieszczotom. W kalendarzyku widziałam że miałam tego dnia trzeci dzień płodny bodajże jednak pamiętam, że nie miałam już wtedy żadnego śluzu a jeśli był to w znikomej ilości i nie był on zbyt wodnisty. Ocieraliśmy się z moim chłopakiem o siebie bez ubrań ale trwało to może minutę lekko go włożył ale sam początek. (Przepraszam za szczegóły) wzięłam do ręki jego członek i był suchy do wytrysku też nie doszło. Dużo jednak czytałam w internecie o płynie który się wydziela podczas podniecenia partnera. Strasznie się boje, że mogłam zajść w ciąże. Miewam nieregularne okresy i właśnie pechowo w tym miesiącu mój okres spóźnia się dwa dni wiem, że to niedużo ale naprawdę się boję, cały czas chodzę teraz zestresowana i nie mogę się uspokoić bardzo proszę o odpowiedź. :oops:
Amanda2304
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 sty 2021, o 15:59
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]