Czy mogę być w ciąży?!

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Czy mogę być w ciąży?!

Postprzez Amanda2304 » 5 sty 2021, o 17:37

Witam Mam bardzo głupie pytanie które przeraża mnie już od kilku dni. Nie mogę spać jestem zestresowana i szukam wszędzie odpowiedzi. Mam 17 lat i nie chciałam jeszcze współżyć w pełni z moim chłopakiem- jednak nie miałam nic przeciwko pieszczotom. W kalendarzyku widziałam że miałam tego dnia trzeci dzień płodny bodajże jednak pamiętam, że nie miałam już wtedy żadnego śluzu a jeśli był to w znikomej ilości i nie był on zbyt wodnisty. Ocieraliśmy się z moim chłopakiem o siebie bez ubrań ale trwało to może minutę lekko go włożył ale sam początek. (Przepraszam za szczegóły) wzięłam do ręki jego członek i był suchy do wytrysku też nie doszło. Dużo jednak czytałam w internecie o płynie który się wydziela podczas podniecenia partnera. Strasznie się boje, że mogłam zajść w ciąże. Miewam nieregularne okresy i właśnie pechowo w tym miesiącu mój okres spóźnia się dwa dni wiem, że to niedużo ale naprawdę się boję, cały czas chodzę teraz zestresowana i nie mogę się uspokoić bardzo proszę o odpowiedź. :oops:
Amanda2304
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 sty 2021, o 15:59

Re: Czy mogę być w ciąży?!

Postprzez vantiel » 23 mar 2021, o 19:35

watpie ze jestes w ciazy, uspokoj sie bo stres tez ma wplyw na tego typu wahania. wyprobuj sobie z chlopakiem afrodyte smart;)
vantiel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 19 mar 2021, o 17:52

Re: Czy mogę być w ciąży?!

Postprzez kwikkwik » 27 mar 2021, o 18:49

zrób test którzy dostaniesz w kazdej aptece, oraz potem idź do lekarza stres opóxnia okres :)

kwikkwik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26 mar 2021, o 17:20

Re: Czy mogę być w ciąży?!

Postprzez Kasiula » 12 kwi 2021, o 00:18

Nie masz powodu do obaw. Z tego co napisałaś, wynika, że nie było żadnej możliwości dostania się plemników do pochwy. Dla własnego spokoju możesz po prostu wykonać test ciążowy.
Kasiula
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11 kwi 2021, o 21:39
Lokalizacja: Zamość

Re: Czy mogę być w ciąży?!

Postprzez vantiel » 7 maja 2021, o 16:39

Amanda2304 napisał(a):Witam Mam bardzo głupie pytanie które przeraża mnie już od kilku dni. Nie mogę spać jestem zestresowana i szukam wszędzie odpowiedzi. Mam 17 lat i nie chciałam jeszcze współżyć w pełni z moim chłopakiem- jednak nie miałam nic przeciwko pieszczotom. W kalendarzyku widziałam że miałam tego dnia trzeci dzień płodny bodajże jednak pamiętam, że nie miałam już wtedy żadnego śluzu a jeśli był to w znikomej ilości i nie był on zbyt wodnisty. Ocieraliśmy się z moim chłopakiem o siebie bez ubrań ale trwało to może minutę lekko go włożył ale sam początek. (Przepraszam za szczegóły) wzięłam do ręki jego członek i był suchy do wytrysku też nie doszło. Dużo jednak czytałam w internecie o płynie który się wydziela podczas podniecenia partnera. Strasznie się boje, że mogłam zajść w ciąże. Miewam nieregularne okresy i właśnie pechowo w tym miesiącu mój okres spóźnia się dwa dni wiem, że to niedużo ale naprawdę się boję, cały czas chodzę teraz zestresowana i nie mogę się uspokoić bardzo proszę o odpowiedź. :oops:



raczej nie. powinnas sie wyluzowac, zainwestowac w cos co bedzie kontrolowac twoj cykl, ja uzywam testera afrodyty, ktory pokazuje jaki mam dzien cyklu wiec przed seksem sprawdzam i wiem w jaki sposob ewentualnie sie zabezpieczyc
vantiel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 19 mar 2021, o 17:52
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]