Czuje się oszukana. Proszę o porady.

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Czuje się oszukana. Proszę o porady.

Postprzez Peggy » 7 sty 2021, o 02:25

Witam . W sierpniu poznałam fajnego faceta z którym widzialam sie kilka razy . Od razu wpadliśmy sobie w oko. Były pocałunki z jego inicjatywy . Jednak twierdził, ze nie chce się wiązać. Nie chce nikogo . Gdy mieliśmy się spotkać zawsze coś wymyslal.. potem cisza, potem wiadomości czy mi zależy, czy mam kogoś.. nawet raz dostalam wiadomość, ze mnie przeprasza . Pytał czy to kocham bo on kocha . Olal mnie Gdy mieliśmy znów się spotkać, stwierdził, ze lepiej abyśmy nie pisali i mam sobie znaleźć inny obiekt pragnien, bo on nie chce nikogo . Wyszłam na idiotke. Niby raz pisze tak , raz tak . Najgorsze jest to, ze widzę go w pracy na 5 min .. I jakos czuje się upokorzona. Dodam, ze nie pisze do niego, bo pewnie już inna bajeruje . Jednak po co pisał wcześniej tak A potem , ze mam nie pisać bo są niejasnosci.
Peggy
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 sie 2020, o 20:33

Re: Czuje się oszukana. Proszę o porady.

Postprzez Amelia1 » 9 kwi 2021, o 10:29

Próbowałaś z nim to wyjaśnić? Jeśli tak to spróbuj jeszcze raz ale na spokojnie i bez zbędnych emocji. Powodzenia ;)
Amelia1
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 15:20
Lokalizacja: Poznań
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]