Wyposażenie mieszkania, meble

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Wyposażenie mieszkania, meble

Postprzez Halinka » 19 gru 2018, o 09:56

Dziewczyny czy któraś z Was tu zgromadzonych jest może z Gniezna? Przeprowadzam się niedługo, kupiliśmy mieszkanie. W tym momencie interesuje mnie kwestia umeblowania go. Czy na miejscu są jakieś sprawdzone salony meblowe? Z naciskiem na dobrą jakość, ale też nie zbrodniczą cenę... Ja wiem, że mogę sobie w necie poszukać czy jest czy nie, ale co mi to da skoro tam nie byłam, stąd moje pytanie, bo wolę coś właśnie sprawdzonego i informację z pierwszej ręki najlepiej... Dodam od razu, że meble na wymiar odpadają - duży i niepotrzebny wydatek według mnie. Ktoś coś wie, doradzi? Będę wdzięczna :) Pozdrawiam!
Halinka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 25 lis 2016, o 13:19

Re: Wyposażenie mieszkania, meble

Postprzez preciosa » 27 gru 2018, o 12:15

Ze sprawdzonych to tylko Abra meble jeśli chodzi o Gniezno. Jakość w porządku, mam ich meble od kilku lat i bez zarzutu się sprawują. Cenowo całkiem okej. Na wymiar masz tam tylko kuchnie, a to akurat ważne. Reszta normalnie gotowa, wejść i kupić i tyle.
Avatar użytkownika
preciosa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 15 wrz 2016, o 14:31

Re: Wyposażenie mieszkania, meble

Postprzez Veronica22 » 8 sty 2019, o 13:34

Ja mam sprawdzone salony Agata. Mają dość duży wybór i fajne ceny, a co najważniejsze jakość tych mebli jest naprawdę dobra.

Serdecznie polecamy Państwu nasze bramy rolowane Sun-Tech Łódź jak i wiele innych akcesoriów. Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę.
Veronica22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 sty 2019, o 13:29

Re: Wyposażenie mieszkania, meble

Postprzez wiolettakraj » 10 kwi 2019, o 14:58

Jeżeli chodzi o meble, to mogę polecić salon internetowy Scandicsofa.pl Tam mają takie śliczności Obrazek
wiolettakraj
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 21 mar 2019, o 14:56

Re: Wyposażenie mieszkania, meble

Postprzez janka » 10 kwi 2019, o 15:09

Nie jestem z Gniezna ani z okolic, ale myślę że jakiś salon tam na pewno się znajdzie, a jeśli nie to zawsze zostaje ikea i podobne sklepy z meblami więc raczej nie ma co się martwić
janka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 10 kwi 2019, o 15:06

Re: Wyposażenie mieszkania, meble

Postprzez urik » 13 maja 2019, o 18:56

Salonów jest mnóstwo. Pytanie czego konkretnie potrzebujecie. Musisz przejść się po salonach i obejrzeć oferty.
urik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 maja 2019, o 18:49

Re: Wyposażenie mieszkania, meble

Postprzez Idźka89 » 31 maja 2019, o 22:04

A znacie jakieś dobre sklepy/strony ze sprzętem AGD, potrzebuje piekarnik, zmywarkę i płytę pod zabudowę. Piekarnik chyba znalazłam (z serii 900 SENSE CookView z kamerą i WI=fi :)) Ale zmywarka, płyta?
Idźka89
Fajna Kobietka
 
Posty: 104
Dołączył(a): 17 maja 2018, o 12:01

Re: Wyposażenie mieszkania, meble

Postprzez alex1234 » 11 cze 2019, o 18:14

Moim ostatnim zakupem meblowym były meble na mój balkon, kupiłam zestaw stół oraz krzesła, taki https://gardenspace.pl/krzesla-balkonowe I powiem wam że jakość jest fajna, a udało mi się je dostać w promocji więc tym bardziej się cieszę. A mają duży wybór mebli ogrodowych więc jak szukacie polecam zajrzeć i sprawdzic ofertę.
alex1234
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 17 lut 2017, o 18:24

Re: Wyposażenie mieszkania, meble

Postprzez docha » 25 cze 2019, o 23:17

Kamera i wifi w piekarniku? Jestem w szoku, korzystasz z tego czy zbędny bajer?
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Wyposażenie mieszkania, meble

Postprzez adzik » 19 sie 2019, o 18:34

Obecnie króluje styl skandynawski. Wiele osób wybiera ten styl wyposażając mieszkanie.
adzik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 sie 2019, o 18:29

Re: Wyposażenie mieszkania, meble

Postprzez _palinkaaa » 4 lis 2019, o 17:00

Ja w swoim mieszkanku wynajmowanym zdecydowałam się na zakup mebli od Puszmana . Był to bardzo dobry wybór, sofa i fotel są trwałe i zgrabne, idealnie zmieściły się przy ściance :) Cenowo także odpowiednio :)
_palinkaaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 23 paź 2019, o 11:39

Re: Wyposażenie mieszkania, meble

Postprzez magdalenaN » 13 sie 2020, o 10:00

Sklep meblowy online – https://sklep.tobo.pl/
magdalenaN
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 30 lip 2020, o 07:41

Re: Wyposażenie mieszkania, meble

Postprzez Ważka225 » 1 sty 2021, o 19:53

Zastanawiam się właśnie nad zakupem zmywarki od Electroluxa MaxiFlex Slim, nie mam wiele miejsca więc może by się sprawdziła?
Ważka225
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 22 sie 2020, o 11:22

Re: Wyposażenie mieszkania, meble

Postprzez annika77 » 11 sty 2021, o 00:32

Bardzo fajne meble znajdziecie w Bis Meble w Skierniewicach. Wykonują też meble na wymiar, także jeśli szukacie takiej firmy to super się sprawdzą, bo są solidni i działają terminowo, z cenami też nie przesadzają. Nam wykonali szafy, garderobę no i zabudowę kuchenną i ze wszystkiego jesteśmy w 100 % zadowoleni.
Avatar użytkownika
annika77
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 23 mar 2020, o 18:17

Re: Wyposażenie mieszkania, meble

Postprzez jolawietrz43 » 28 sty 2021, o 16:55

Ostatnim czasem rozważam zakup nowych mebli do mieszkania. Mam już wybrany kolor ścian. Teraz niestety najtrudniejsza sprawa jak wybór mebli oraz sofy do mojego salonu. Znalazłem fajny sklep internetowy i bardzo spodobało mi się to: sofy mp nidzica co wy sądzicie?. Wiem, że gusta są różne ale może coś jeszcze podobnego w tym sklepie znajdziecie. Wybrałam ten sklep bo mają bardzo ładne meble w fajnych cenach.
jolawietrz43
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 kwi 2020, o 12:45

Re: Wyposażenie mieszkania, meble

Postprzez BudujeDom » 3 lut 2021, o 09:19

jolawietrz43 napisał(a):Ostatnim czasem rozważam zakup nowych mebli do mieszkania. Mam już wybrany kolor ścian. Teraz niestety najtrudniejsza sprawa jak wybór mebli oraz sofy do mojego salonu. Znalazłem fajny sklep internetowy i bardzo spodobało mi się to: sofy mp nidzica co wy sądzicie?. Wiem, że gusta są różne ale może coś jeszcze podobnego w tym sklepie znajdziecie. Wybrałam ten sklep bo mają bardzo ładne meble w fajnych cenach.


Cześć, ja od kilku lat mam ich narożnik z funkcją spania Salto. Spisuje się bez zarzutu. Teraz buduję dom i tez myślę o zakupie ich kolejnej kanapy. Widziałam, że szykują nową kolekcję. Można ich dopytać o model, który Ci się podoba. Ja tak robię:). Daj znać, jeśli coś wybierzesz. Może i ja się zainspiruję:).
BudujeDom
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 lut 2021, o 09:15

Re: Wyposażenie mieszkania, meble

Postprzez carol-bork » 26 lut 2021, o 23:23

Do mieszkania napewno przyda się łóżko. Materac który mogę polecić to ten od Sovea. Wygodny dopasowujący się do ciała. Ogólnie ja jestem bardzo zadowolona i myślę że wart jest polecenia.
carol-bork
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 1 sie 2020, o 17:54

Re: Wyposażenie mieszkania, meble

Postprzez dana-banan » 12 mar 2021, o 13:27

Mój mąż i ja wybraliśmy jakość i piękną kuchnię na zamówienie otomistrz
dana-banan
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 lut 2021, o 15:49

Re: Wyposażenie mieszkania, meble

Postprzez felicity.schroeder » 15 mar 2021, o 19:17

Świetnym wyborem będą meble w stylu francuskim, które pomimo tego, że są nowe, wyglądają na wysłużone, dzięki czemu mają swój urok. Sprawdzą się w wielu pomieszczeniach, a szczególnie w sypialni lub salonie.

Avatar użytkownika
felicity.schroeder
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 mar 2021, o 19:14
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wyposażenie mieszkania, meble

Postprzez Alicja75 » 24 mar 2021, o 20:41

No wszystko zależy od budżetu i tego jaki mniej więcej styl sie lubi :) jak budżetowo wyposażałam kawalerkę, to przekopałam OLX i grupy oddam/zamienię, skombinowałam za darmo super regały i dwa krzesła, od sześciu lat się nie rozleciały - polecam, niektórzy oddają perełki. Jedyne na co się szarpnęłam finansowo to narożnik z funkcją spania od firmy Puszman (Moon Mini), bo raz że to solidna firma i pewnie jeszcze moje prawnuki go będą używać, a dwa, że nie dałabym rady spać na łóżku po kimś. Narożnik też polecam :D
Alicja75
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 14:03

Re: Wyposażenie mieszkania, meble

Postprzez ZiziKam » 29 mar 2021, o 11:14

U mnie dobrze sprawdzają się meble do salonu z Mirjan24. Zestaw obejmuje szafkę rtv, 2 komody i stolik kawowy. Można było sobie dobrać jeszcze szafę , ale ja się nie zdecydowałam. Dobrałam sobie jeszcze panele tapicerowane na ścianę - pięknie dekorują i wygłuszają pomieszczenie, a w bloku to szczególnie ważne przecież nikt nie lubi słyszeć o czym rozmawia się u sąsiada. Zdecydowanie polecam!
ZiziKam
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2 mar 2020, o 11:52

Re: Wyposażenie mieszkania, meble

Postprzez Agnieszka75 » 29 mar 2021, o 21:04

mnie w projekcie domu pomogła firma aranżacje wnętrz białystok
Agnieszka75
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 24 lut 2021, o 19:39

Re: Wyposażenie mieszkania, meble

Postprzez marakuja » 18 kwi 2021, o 06:44

Dużo ciekawych inspiracji można znaleźć tutaj - m.sklep.pl
marakuja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 sty 2021, o 09:28

Re: Wyposażenie mieszkania, meble

Postprzez Nina111 » 24 lip 2021, o 14:47

Dobrym gadżetem do mieszkania jest oczyszczacz powietrza. Sprawuje się bardzo dobrze, zwłaszcza jak ktoś mieszka w większym mieście. Samopoczucie jest od razu lepsze.
Nina111
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 lip 2021, o 14:36

Re: Wyposażenie mieszkania, meble

Postprzez ZiziKam » 26 lip 2021, o 11:01

Ten salon w stylu loftowym jest piękny https://blog.mirjan24.pl/styl-loftowy-salon :kwiatek :kwiatek :kwiatek
Chcę taki mieć u siebie.
ZiziKam
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2 mar 2020, o 11:52
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Lageffr03