Włosomaniaczki

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Włosomaniaczki

Postprzez espanka » 20 kwi 2018, o 16:33

sabinkaduchess napisał(a):Dziewczyny, nie wiem czy wiecie, ale teraz można dostać 100 złotych na zakupy w Douglas. Wystarczy kupić w Media Markt lub Saturnie lokówkę babylissa c1300e. Ale wydaje mi się, że liczba sztuk z promocją jest ograniczona.

jakiś czas temu była tez promocja w euro na te urządzenia z czujnikiem temperatury, też z bonem, moja kuzynka sobie kupila suszarkę
Avatar użytkownika
espanka
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 11 sie 2017, o 22:54

Re: Włosomaniaczki

Postprzez asiulav » 12 lip 2018, o 15:23

Dużo ciekawych akcesoriów do włosów dostępnych jest na stronie SPAM oni się zajmują zaopatrzaniem salonów fryzjerskich, a więc o jakość sprzętu nie ma się co martwić. Ja chcę tylko zapytać jakąś kobietę (najlepiej fryzjerkę) czym kierować się przy wyborze właśnie dobrej lokówki na co szczególnie powinnam zwrócić uwagę?

Ostatnio edytowano 12 lip 2018, o 19:44 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
asiulav
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21 maja 2018, o 15:00

Re: Włosomaniaczki

Postprzez paulixx » 1 sie 2018, o 09:58

A ja chcę zapytać o coś takiego jak GR-7 czyli preparat na siwe wlosy sadzicie ze tego rodzaju specyfiki moga byc skuteczne? A druga sprawa czy to kiedy pojawiaja sie siwe wlosy to kwestia genetyczna czy moze to byc spowodowane rowniez zla dieta jak sadzicie gdzie doszukiwac sie przyczyny siwienia?
paulixx
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 lis 2017, o 12:41

Re: Włosomaniaczki

Postprzez sabinkaduchess » 9 paź 2018, o 15:53

babeczkowa napisał(a):Lubię mieć długie i proste włosy, więc regularnie przycinam, prostuję i korzystam ze wcierek. Przy dobrej prostownicy to super taktyka i włoski praktycznie w ogóle się nie niszczą. Już od jakiegos czasu używam diamentowej prostownicy z babyliss i mogę ja polecić jako najlepszą opcje do codziennej stylizacji :) Ma jonizację, obrotowy kabel, nagrzewa się 15 sek i można nią kręcić włosy- jak fryzjerski sprzęt ;) Oczywiście bez termoochronnego serum i odżywek włosy mogę trochę ucierpieć


Ja tez mam od nich, ale z czujnikiem temperatury, który sam dopasowuje ciepłotę do rodzaju włosów. bardzo fajna sprawa. ja jestem mega zadowolona.
Avatar użytkownika
sabinkaduchess
Miła Kobietka
 
Posty: 57
Dołączył(a): 21 paź 2016, o 11:31

Re: Włosomaniaczki

Postprzez elthi » 23 paź 2018, o 19:02

Ja zaczęłam świadomą pielęgnację jakieś 3-4 miesiące temu. Stosuję olej lniany (teraz chcę spróbować arganowego, bo chyba zmieniła mi się porowatość). Myję włosy metodą OMO (najpierw zazwyczaj Kallos Kolor, później mycie Babydream, a następnie również jakiś Kallos lub Biovax). Później nakładam krem do kręconych włosów, żeby je ułożyć i pozostawiam do naturalnego wyschnięcia. Na drugi dzień mam mocne fale :)

"Jesteśmy więźniami własnego ja. Żyjemy w niewoli własnych poczynań."
elthi
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 15:26

Re: Włosomaniaczki

Postprzez kokochanel » 27 lis 2018, o 11:31

A co myślicie o odżywce z jajka?

kokochanel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 29 sie 2018, o 13:49

Re: Włosomaniaczki

Postprzez a_gatka » 27 lis 2018, o 14:38

Nie lubię. :D
a_gatka
 

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Nataczka » 17 gru 2018, o 16:22

Kiedyś zajmowałam się szamańskimi metodami na piękne włosy... Drożdże piłam, wcierki z różnych roślin, ale niestety mam taką urodę że ratuje mnie tylko przedłużanie włosów. Metody niekoniecznie muszą być inwazyjne, a ja mam spokój na 8 tygodni 8-)

SPAM

Ostatnio edytowano 18 gru 2018, o 21:14 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Nataczka
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 20 kwi 2018, o 12:48
Lokalizacja: Mikołów

Re: Włosomaniaczki

Postprzez jagoda1 » 19 gru 2018, o 21:32

Ja zmieniłam przede wszystkim szampon z takiego marketowego na taki lepszy, na bazie wody termalnej i zdecydowanie to było super rozwiązanie.
jagoda1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 16 gru 2018, o 18:49

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Belinea » 22 sty 2019, o 12:45

Tez używam ostatnio, lepszej odżywki i naprawdę czuję różnicę, do tego wystarczy raz w miesiącu wizyta u dobrej fryzjerki i kondycja moich włosów jest dużo lepsza:) Pozdro!

Belinea
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 sty 2019, o 12:37

Re: Włosomaniaczki

Postprzez pani_jeziora » 24 sty 2019, o 22:36

Postanowiłam jakoś bardziej zadbać o włosy i zacząć je olejować, moje włosy niestety dosyć trudno się układają i bez prostownicy ani rusz ale może lepszym wyjściem była by loko-suszarka? Nią chyba też się da osiągnać podobny efekt?
Avatar użytkownika
pani_jeziora
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 24 sty 2019, o 22:30

Re: Włosomaniaczki

Postprzez liniana » 14 sie 2019, o 23:16

to na pewno lepsza opcja dla włosów, loko-suszarki aż tak wysokiej temperatury nie osiągają, a też można nimi ładnie wyprostować i ułożyć włosy. Kojarzę, że babyliss ma taką linię dla włoów delikatnych, sensitive, to już w ogóle może być warte rozważenia rozwiązanie.
liniana
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 sie 2018, o 09:21

Re: Włosomaniaczki

Postprzez zapioro » 23 lis 2019, o 20:08

jak najbardziej! ja jestem z tych osób, które cenią sobie czas a niestety moje niesforne włosy muszę myć codziennie i codziennie je układać i bez lokosuszarki bym chyba zginęła marnie. Ja akurat mam lokosuszarkę babyliss as545e dostałam ją od męża, bo widział jak się meczę z suszarką codziennie rano a potem z prostownicą i mi zakupił to cudo. Jestem z niej zadowolona, szybko suszy i układa, nie puszy włosów ani też nie przesusza. Polecam
zapioro
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 20 paź 2019, o 13:11

Re: Włosomaniaczki

Postprzez zenkar » 29 lis 2019, o 16:09

Fajnie, że tak dbacie o włosy i poświęcacie im swój czas. Odpowiednie mycie (co kilka dni), korzystanie z odżywek, szamponów i masek z odpowiednimi składnikami mogą zdziałać cuda :)

zenkar
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 27 lis 2019, o 14:52

Re: Włosomaniaczki

Postprzez masek » 4 gru 2019, o 18:24

W przypadku problemów z łysieniem, można się zdecydować na zabieg przeszczepienia włosów. Takie zabiegi dają zadziwiająco dobre efekty.
masek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 4 gru 2019, o 18:16

Re: Włosomaniaczki

Postprzez patrycja321 » 19 mar 2020, o 16:41

Każde włosy wymagają pielęgnacji, aby zadbać o nie odpowiednio warto zaopatrzyć się w dobrej jakości kosmetyki. Właśnie takie produkty można znaleźć w https://emstudio.bialystok.pl. Warto je wypróbować i pozbyć się problemów związanych z włosami. Polecam z całego serca!! :)
patrycja321
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 18 mar 2020, o 14:53

Re: Włosomaniaczki

Postprzez igaaa2020 » 7 sty 2021, o 13:31

Kosmetyki to nie wszystko, ważna jest też technika czesania oraz wybór odpowiedniej szczotki. Ta pozornie błacha sprawa ma ogromny wpływ na wygląd naszych fryzur :)
igaaa2020
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 25 paź 2020, o 21:01

Re: Włosomaniaczki

Postprzez lukrecja2020 » 11 sty 2021, o 15:47

igaaa2020 napisał(a):Kosmetyki to nie wszystko, ważna jest też technika czesania oraz wybór odpowiedniej szczotki. Ta pozornie błacha sprawa ma ogromny wpływ na wygląd naszych fryzur :)


Tu się zgadzam całkowicie. Jak zmieniłam szczotkę na tangle teezer moje włosy są mniej lamliwe, podczas czesania widocznie mniej wypada a przy rozczesywaniu na mokro nie szarpie włosów. Jeszcze bym dodała, że warto też zwrócić uwagę jakich gumek do włosów używamy i żeby zbyt mocno nie uciśkać włosów...
lukrecja2020
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 26 paź 2020, o 18:45

Re: Włosomaniaczki

Postprzez stylistamody » 30 sty 2021, o 19:56

Mi się super sprawdziły na włosy produkty konopne - szczególnie polecam olej konopny stąd: https://kmadropshop.pl/Produkty-konopne
stylistamody
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 7 maja 2018, o 09:10

Re: Włosomaniaczki

Postprzez kusicielka » 10 maja 2021, o 23:22

CBD i olej konopny teraz w modzie, natomiast ja się zakochałam w keratynowych amazon keratin, nawet bez zabiegu wlosy dużo bardziej lśniące i gładkie
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Ania34 » 16 lip 2021, o 20:51

Ja używam delikatnych mydeł do włosów bez sls-ów i odżywek z naturalnym składem od bania agafii. Działają cuda ;-)
Ania34
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2 lip 2021, o 11:29

Re: Włosomaniaczki

Postprzez lello » 2 sie 2021, o 07:58

ja używałam mnóstwa kosmetyków do włosów jak się uparłam, że chcę je zapuścić... i próbowałam zapobiec problemom, żeby spokojnie rosły :)
Na Amazona trafiłam z polecenia i na razie jest super. Byłam na zabiegu, potem kupiłam kosmetyki, żeby podtrzymać efekt: i jak dla mnie jest naprawdę pięknie. Włosy mam proste (a naturalnie mam falowane), ale nie klapłe, tylko naturalne, błyszczące i mam wrażenie, że pielęgnacja jest prostsza niż wcześniej, bo po prostu włosy są zdrowsze i mocniejsze.
lello
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2 sie 2021, o 07:49

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Elizz97 » 4 sie 2021, o 11:57

ja mam cienkie i delikatne włosy, mega podatne na zniszczenia. Od 1,5 roku nie używam suszarki, włosów mam więcej i są mega zdrowe
Elizz97
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 30 lip 2021, o 11:14

Re: Włosomaniaczki

Postprzez andrat » 11 sie 2021, o 08:26

Robilam ostatnio laminowanie wlosow, moje wlosy sa wysokoporowate:) po laminowaniu wszystko bylo okej
Ale juz po nastepnym myciu
To jakis
Koszmar
W sensie wlosy po chwili mi sie placza i wygladaja jak tluste
Normalnie na nastepny dzien zawsze mialam jeszcze swieze wlosy teraz sa juz tluste:")
Jak myslicie co mi pomoze z tym sie uporac
https://estetico.pl/laminowanie-wlosow

Bo z tego co czytam to jednak efekt powinien być inny....
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: Włosomaniaczki

Postprzez donatka » 18 sie 2021, o 13:22

Babyliss ma świetny sprzet do włosów, sama mam ich suszarkę, moja ma podwójną jonizację, to sprzęt z linii Hydro Fusion. Efekt po suszeniu to gładsze włosy, błyszczące i nie puszące się, cieszę się z zakupu
donatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 203
Dołączył(a): 9 gru 2017, o 17:43
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]