Prezent dla taty

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Prezent dla taty

Postprzez bakus23 » 14 cze 2020, o 19:18

Siemanko

Jak wiemy, niedługo wypada dzień ojca i czas najwyższy pomyśleć o jakimś prezencie z tej okazji. Co sądzicie o czymś takim jak fotoksiążka od CEWE? Myślę, że mogłoby mu się to spodobać, ponieważ jest sentymentalną osobą i lubi sobie czasami powspominać stare czasu. Dajcie znać, czy to dobry pomysł na upominek :)
bakus23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 28 maja 2019, o 11:23

Re: Prezent dla taty

Postprzez balkonik » 14 cze 2020, o 19:49

Wiesz co, akurat dobrze trafiłaś :) Ja w tamtym roku zamawiałam u CEWE fotoksiążke na dzień ojca i matki i oboje byli bardzo zadowoleni z podarunku. Taka forma prezentu jest najlepsza, ponieważ zostaje na lata i w każdej chwili można do niej wrócić :)
balkonik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 cze 2020, o 13:14

Re: Prezent dla taty

Postprzez remae » 15 cze 2020, o 12:18

Fotoksiążka to dobry pomysł!

http://romantokarczyk.pl/ - Strona ku pamięci profesora, który przyczynił się do wielu dobrych rzeczy.
remae
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 cze 2020, o 12:14

Re: Prezent dla taty

Postprzez pinczowinczo » 15 cze 2020, o 14:21

Zgodzę się z wami! Sam zamówiłem fotoksiążkę dla mojego taty od CEWE i byłem bardzo zadowolony z jakości zdjęć. Bardzo ładne kolory i staranne wykonanie.
pinczowinczo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 cze 2020, o 13:16

Re: Prezent dla taty

Postprzez borówka » 15 cze 2020, o 14:35

Sama się zastanawiałam co podarować mojemu tacie w dniu jego święta i dzięki za taki pomysł jak fotoksiążka. Sprawdziłam sobie stronę firmy CEWE i przyznam szczerze, że bardzo odpowiada mi ich oferta. Czas składać zamówienie, bo już niewiele zostało do tego święta :)
borówka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 13 cze 2020, o 13:22

Re: Prezent dla taty

Postprzez wiesolek555 » 20 lis 2020, o 00:27

A może zamiast takiego zwykłego albumu, książka-album, gdzie można odtowrzyć drzewo genealogiczne całej rodziny? Ja to kupiłam swojemu tacie bo on czasem wspominał, że go to interesuje, ale nie bardzo ma czas poszukać, posprawdzać, itp. Ale na koniec to była zabawa dla całej rodziny. A książka jest przy okazji naprawdę pięknie wydana i oprócz zdjęć można tam wpisywać różne informacje. Książkę można znaleźć na stronie internetowej moidziadkowie
wiesolek555
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 15 paź 2020, o 14:45

Re: Prezent dla taty

Postprzez Mari_123 » 29 lis 2020, o 20:17

wiesolek555 napisał(a):A może zamiast takiego zwykłego albumu, książka-album, gdzie można odtowrzyć drzewo genealogiczne całej rodziny? Ja to kupiłam swojemu tacie bo on czasem wspominał, że go to interesuje, ale nie bardzo ma czas poszukać, posprawdzać, itp. Ale na koniec to była zabawa dla całej rodziny. A książka jest przy okazji naprawdę pięknie wydana i oprócz zdjęć można tam wpisywać różne informacje. Książkę można znaleźć na stronie internetowej moidziadkowie

Próbowałam znaleźć ten album w internecie, ale nie wiem, czy to to... mogę prosić o link albo nazwę sklepu, hdzie mogę go kupic?
Mari_123
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 19 paź 2020, o 12:59

Re: Prezent dla taty

Postprzez wiesolek555 » 30 lis 2020, o 20:32

Mari_123 napisał(a):
wiesolek555 napisał(a):A może zamiast takiego zwykłego albumu, książka-album, gdzie można odtowrzyć drzewo genealogiczne całej rodziny? Ja to kupiłam swojemu tacie bo on czasem wspominał, że go to interesuje, ale nie bardzo ma czas poszukać, posprawdzać, itp. Ale na koniec to była zabawa dla całej rodziny. A książka jest przy okazji naprawdę pięknie wydana i oprócz zdjęć można tam wpisywać różne informacje. Książkę można znaleźć na stronie internetowej moidziadkowie

Próbowałam znaleźć ten album w internecie, ale nie wiem, czy to to... mogę prosić o link albo nazwę sklepu, hdzie mogę go kupic?

Pewnie, proszę :) https://moidziadkowie.pl/wszystkie-prez ... 33067.html
wiesolek555
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 15 paź 2020, o 14:45

Re: Prezent dla taty

Postprzez Mari_123 » 9 gru 2020, o 00:19

wiesolek555 napisał(a):
Mari_123 napisał(a):
wiesolek555 napisał(a):A może zamiast takiego zwykłego albumu, książka-album, gdzie można odtowrzyć drzewo genealogiczne całej rodziny? Ja to kupiłam swojemu tacie bo on czasem wspominał, że go to interesuje, ale nie bardzo ma czas poszukać, posprawdzać, itp. Ale na koniec to była zabawa dla całej rodziny. A książka jest przy okazji naprawdę pięknie wydana i oprócz zdjęć można tam wpisywać różne informacje. Książkę można znaleźć na stronie internetowej moidziadkowie

Próbowałam znaleźć ten album w internecie, ale nie wiem, czy to to... mogę prosić o link albo nazwę sklepu, hdzie mogę go kupic?

Pewnie, proszę :) https://moidziadkowie.pl/wszystkie-prez ... 33067.html


Dzięki wielkie! Już zamówione :) zapowiada się interesująco. Widzę, że poza albumem "Drzewo rodowe naszej rodziny" maja jeszcze sporo innych całkiem ciekawych rzeczy.
Mari_123
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 19 paź 2020, o 12:59

Re: Prezent dla taty

Postprzez Ginger333 » 10 gru 2020, o 15:56

wiesolek555 napisał(a):A może zamiast takiego zwykłego albumu, książka-album, gdzie można odtowrzyć drzewo genealogiczne całej rodziny? Ja to kupiłam swojemu tacie bo on czasem wspominał, że go to interesuje, ale nie bardzo ma czas poszukać, posprawdzać, itp. Ale na koniec to była zabawa dla całej rodziny. A książka jest przy okazji naprawdę pięknie wydana i oprócz zdjęć można tam wpisywać różne informacje. Książkę można znaleźć na stronie internetowej moidziadkowie


Potwierdzam, album jest super. Też kupiłam i mam nadzieję, że wieczór wspomnień który planuję dzięki temu uda się zdecydowanie bardziej. Wykonanie baaardzo retro, więc pasuje do tematyki jak ulał;-)
Ginger333
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 4 lis 2020, o 12:21

Re: Prezent dla taty

Postprzez donatka » 11 gru 2020, o 12:28

Mój lubi prezenty praktyczne, często coś do majsterkowania albo do samochodu kupujemy, chociaż teraz dostał maszynkę do włosów. Znalazłam fajną babyliss bezprzewodową, czarną ze złotym paskiem. Wygląda super, od taty wiem, że bardzo dobrze działa, jest z niej zadowolony.
donatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 203
Dołączył(a): 9 gru 2017, o 17:43

Re: Prezent dla taty

Postprzez Ginger333 » 17 sty 2021, o 19:26

wiesolek555 napisał(a):A może zamiast takiego zwykłego albumu, książka-album, gdzie można odtowrzyć drzewo genealogiczne całej rodziny? Ja to kupiłam swojemu tacie bo on czasem wspominał, że go to interesuje, ale nie bardzo ma czas poszukać, posprawdzać, itp. Ale na koniec to była zabawa dla całej rodziny. A książka jest przy okazji naprawdę pięknie wydana i oprócz zdjęć można tam wpisywać różne informacje. Książkę można znaleźć na stronie internetowej moidziadkowie


Świetny pomysł! Ja zawsze chciałam zrobić drzewo genealogiczne, ale szukałam fajnej formy i .... znalazłam właśnie na stronie moidziadkowie.pl. Moim zdaniem prawie każdy członek rodziny się ucieszy z takiego prezentu, a zwłaszcza ten kto uwielbia wspomnienia i zdjęcia.
Ginger333
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 4 lis 2020, o 12:21

Re: Prezent dla taty

Postprzez wenek » 12 lut 2021, o 17:59

Mój tata uwielbia czytać książki, dlatego też postanowiłam mu w tym roku na urodziny kupić książkę https://wydawnictwopoligraf.pl//1395/pe ... alter.html "Alter" Pettersson Joanny. Jak dla mnie jest ona naprawdę bardzo ciekawa, już sam opis zachęca do jej kupna, mam nadzieję, że dla taty się spodoba.
wenek
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 7 gru 2020, o 19:07

Re: Prezent dla taty

Postprzez orientalna_ola » 19 lut 2021, o 16:52

Ja mojemu tacie na 60. urodziny kupiłam zegarek z drewnianą tarczą ze sklepu BeWooden... ale on akurat jest aktywnym człowiekiem takim "na czasie" bardzo i lubuje się w nowoczesnych motywach
orientalna_ola
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 13 sty 2021, o 18:09

Re: Prezent dla taty

Postprzez arniee » 18 lip 2021, o 21:41

Jeśli szukasz zegarka na prezent, to sprawdzaj sklepy, które oferują zegarki np. https://zatokazegarkow.pl/ Ale taki zegarek drewniany z grawerem, to również dobry pomysł.
arniee
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 27 lut 2021, o 18:31

Re: Prezent dla taty

Postprzez ona_my » 26 kwi 2023, o 19:08

Fajny prezent można kupić w sklepie https://edibazzar.pl/ Ich oferta jest obszerna w różne ciekawe drobiazgi, które są super wykonane i przy tym kosztują mało.
ona_my
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 maja 2022, o 09:45
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron