Depresja

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Depresja

Postprzez Alicija » 16 gru 2020, o 13:41

Zmagał się tu ktoś z depresją? Gdzie szukać pomocy?
Alicija
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 gru 2020, o 13:37

Re: Depresja

Postprzez celine » 16 gru 2020, o 21:01

Tak, dosyć długo chorowałam na depresję, także zdaję sobie sprawę jak ciężka jest to choroba i ciężko zdobyć motywacje nawet, żeby wybrać się po pomoc do specjalisty, także super, że chcesz coś z tym zrobić i szukasz pomocy. Ja mogę polecić https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ . Są bardzo zaangażowani i mają duże doświadczenie, także jestem pewna, że dostaniesz tutaj odpowiednią pomoc.
celine
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 15 cze 2018, o 16:12

Re: Depresja

Postprzez rogatka » 6 sty 2021, o 12:44

Depresje leczy się farmakologicznie i poprzez psychoterapie, a czas trwania leczenia jest sprawą indywidualną. Jeśli kontynuujemy leczenie to po recepte na leki możemy zgłosić się w serwisie lekarzonline.eu - w ciągu godziny recepta będzie wystawiona.
rogatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 gru 2019, o 19:30

Re: Depresja

Postprzez presoas » 21 sty 2021, o 11:53

Leczenie depresji farmakologicznie ma jedynie sens w połączeniu wraz z psychoterapią. Samo wychodzenie z depresji łącząc farmakologie wraz z terapia trwa parę x szybciej jeżeli jest to robione we właściwy sposób.

Ortopeda skupia się na diagnostyce i leczeniu operacyjnym i zachowawczym schorzeń, wad wrodzonych i nabytych, zapaleń, zakażeń, nowotworów oraz uszkodzeń i zmian pourazowych narządu ruchu: szkieletu, układu więzadłowo-stawowego oraz mięśni, nerwów i naczyń. https://ortopeda.nafundusz.pl/
presoas
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 sty 2021, o 11:46

Re: Depresja

Postprzez Amelia1 » 9 kwi 2021, o 10:39

Udaj się do specjalisty, on Ci najlepiej pomoże. Pomocne też będzie wsparcie ze strony rodziny czy przyjaciół
Amelia1
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 15:20
Lokalizacja: Poznań
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron