Tabletki poronne-pilnee!!

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Tabletki poronne-pilnee!!

Postprzez Klaudia22 » 11 gru 2018, o 14:33

Proszę o pomoc!! W piątek dowiedziałam się że jestem w ciąży,nie wiem który tydzień,obstawiam ze koło 3 tygodnia.Chciałabym się pozbyć tej ciąży. Nie mam możliwości zajmowania się dzieckiem. Czy ktoś wie może gdzie można dostac tabletki poronne lub jaki lekarz wypisuje recepte na takie leki?? Bardzo proszę o pomoc,jestem w trudnej sytuacji
Klaudia22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 gru 2018, o 14:25

Re: Tabletki poronne-pilnee!!

Postprzez Jamelia » 12 gru 2018, o 20:13

To nie powód żeby dziecko zabijać...

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Tabletki poronne-pilnee!!

Postprzez Malwina27 » 14 mar 2019, o 20:51

Można dziecko oddać do domu dziecka jeśli jesteś w skrajnie trudnej sytuacji, po co zabijać. A skąd wiesz,że nie odnajdziesz się w nowej sytuacji, może los sprawił, że właśnie to jest ten moment. Ja się długo o dziecko starałam, zapragniesz macierzyństwa i będziesz miała wyrzuty sumienia. Pomógł w moim przypadku Cyclotest MyWay komputer cyklu- było mi trudno trafić w płodny czas. Im jesteś starsza tym jest trudniej, pomyśl zanim podejmiesz jakiekolwiek decyzje.
Malwina27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 14 mar 2019, o 20:23

Re: Tabletki poronne-pilnee!!

Postprzez ina83 » 15 mar 2019, o 10:10

Jeśli dziewczyna się zdecydowała, to nie ma jej co umoralniać. Każdy ma swoje sumienie. Ja bym nie przeprowadziła aborcji, ale to nie znaczy, że potępiam osoby, które to robią. Sytuacje są różne.
Klaudia22 - jeśli chodzi o lekarza to tabletek Ci nie przepisze takich. Ale znajoma korzystała z serwisu SPAM- i wiem, że dostała skuteczny zestaw. Tam poszukaj informacji.

Ostatnio edytowano 23 mar 2019, o 22:24 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
ina83
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 mar 2019, o 10:08

Re: Tabletki poronne-pilnee!!

Postprzez Miłka85 » 20 mar 2019, o 09:05

Klaudia, po pomoc możesz zgłosić się do organizacji, o której pisała Ina, albo do women on waves. Możesz też napisać na grupie dziewychy polskie, one na pewno Cię do kogoś skierują.
Miłka85
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 7 mar 2019, o 09:10

Re: Tabletki poronne-pilnee!!

Postprzez celine » 22 sie 2019, o 20:13

Tabletki można dostać na stronie girlinneed, warto zapoznać się z ich stroną bo mają wszystko rzeczowo wyjaśnione- zarówno na temat stosowania i działania więc na pewno znajdziesz odpowiedzi na każde pytania, no i co ważne- tabletki można zastosować do 9-tego tygodnia.
celine
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 15 cze 2018, o 16:12

Re: Tabletki poronne-pilnee!!

Postprzez poronny » 27 sty 2021, o 14:46

Zdecydowanie nie powinnaś tego robić. Dziecku należy dać szansę. Ale jeśli jednak decyzja podjęta, to skorzystaj z np. stron z produktem gdzie masz sprawdzone rozwiązanie.

Potrzebujesz naturalnych i skutecznych tabletek poronnych? Oferujemy gwarancję najniższej ceny oraz szybką dostawę. Najlepsza cena w Polsce! Sprawdź tabletki poronne
poronny
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 sty 2021, o 14:43

Re: Tabletki poronne-pilnee!!

Postprzez madzia88 » 10 mar 2022, o 23:37

Najlepiej to wychować dziecko a nie sięgać po tabletki poronne i to w 3 tygodniu to już chyba za późno ;)
madzia88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 mar 2022, o 23:33

Re: Tabletki poronne-pilnee!!

Postprzez KatarzynkaSkrzynka » 17 maja 2022, o 23:48

Jeżeli szukasz w internecie sprawdzonych srodkow wczesnoporonnych typu Mifepristone + Mizoprostol to znam sprawdzoną stronę z ktorej skorzystalam, www klinikaporonna pl Zamówiłam w poniedzialek a we Wtorek przesyłka byla już u mnie. Polecam z czystym sumieniem kobieta ktore sa w tej trudnej sytuacji co ja bylam.
KatarzynkaSkrzynka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14 maja 2022, o 22:20
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]