Jak schudnąć ?

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez ala.kowal12222 » 9 paź 2020, o 15:48

Kudi7 napisał(a):Witam serdecznie.
Poszukuję porad w kwestii ćwiczeń w domu, diety, wsparcia i pomocy jak się za to w ogóle zabrać.
Chciałabym zrzucić kilka kg i ujędrnić ciało. Muszę też wzmocnić przy okazji mięśnie brzucha, bo są bardzo słabe.
Z góry dziękuję wam za wszystkie porady.

Ja polecam babeczkę z tastycalories, naprawdę ma dużą wiedzę i z chęcią się nią dzieli.
ala.kowal12222
Jestem tu nowa :)

Postprzez Olkka » 15 gru 2020, o 20:13

Najlepsze są metody tradycyjne- czyli dieta i ruch. Sama zamawiam Wygodnądietę, do tego ćwiczę kilka razy w tygodniu i z efektów jestem bardzo zadowolona.
Olkka
Miła Kobietka

Postprzez stylistamody » 29 gru 2020, o 14:52

Hej, w walce ze zbędnymi kilogramami warto spróbować ekstrakt gorzkiej pomarańczy może jeszcze nie tak popularny ale skuteczny. Bardziej znane na pewno jest czyste białko i tak samo godne uwagi a gdy efekty nie będą tak szybkie jak chcesz sprawdź metadrol skład z odpowiednim treningiem da oczekiwane rezultaty. Z kolei w trosce o zdrowy wygląd skóry mogę polecić cbd krem na dzień nutralny i dobrze odżywiający produkt.
stylistamody

Postprzez Amela22 » 24 sty 2021, o 17:21

Olkka napisał(a):Najlepsze są metody tradycyjne- czyli dieta i ruch. Sama zamawiam Wygodnądietę, do tego ćwiczę kilka razy w tygodniu i z efektów jestem bardzo zadowolona.

I tu się zgadzam;) Diete też zamawiam sobie z Wygodnejdiety, ich kuchnia zdecydowanie trafia w moje gusta, posiłki są świeże, smaczne, syte i zdrowe, ja jem regularnie a już samo to daje super efekty;)
Amela22
Miła Kobietka

Postprzez Zosia18 » 2 lut 2021, o 13:51

Ćwiczenia to jedno, ale bez odpowiedniego podejścia do żywienia wszystko będzie na nic. Postaw na danie gotowane, nie smażone, u mnie się to ostatnio udaje, m.in. dlatego, że na Święta dostałam od teściowej garnki od PrymusAGD
Zosia18

Postprzez dobek » 10 lut 2021, o 13:44

Zastanawiam się nad kroplami kanabialica dużo o tym się pisze, że niby Rozenek po ciąży na tym schudła . Kiedyś stosowałam olejki konopne INTENSE CBD 10 % na stres i bezsenność i mi to pomogło. W tej kanabialicy też jest to CBD..... Może ktoś próbował i już ma jakieś efekty??
tu znalazłam ten produkt https://konopiafarmacja.pl/olejki-cbd-cbg/275-kanabialica-krople-na-odchudzanie.html
dobek

Postprzez annika77 » 23 lut 2021, o 01:22

Samej ciężko pokonać cellulit, dlatego fajnie jest wybrać się do salonu urody, który podejdzie do tego profesjonalnie i na wielu poziomach. Dieta, zabiegi kosmetologii estetycznej czy modelowanie sylwetki w strefie fitness macie we Wrocławiu w świetnym Studio Figura. Ja właśnie korzystam z ich porad dietetycznych i zabiegów no i efekty mam dobre, schudłam 8 kilo a cellulit jest sporo mniejszy. Jestem baaardzo zadowolona :)
annika77
Miła Kobietka

Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]