Meble kuchenne

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Meble kuchenne

Postprzez karoligla » 4 lut 2020, o 15:28

Czym się głównie kierowaliście przy zamawianiu mebli kuchennych na wymiar? Czy współpraca bezpośrednio z producentem, zasady optymalizacji systemów, materiałów, kwestie montażu. Chciałbym po prostu wiedzieć, na jakich elementach powinienem się skupić, bo też nie chcę przesadnie dużo bulić. Mam kuchnię dość niestandardową, więc absolutnie odpadają marketowe wynalazki.
karoligla
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 lis 2018, o 11:41

Re: Meble kuchenne

Postprzez przemko121 » 28 lut 2020, o 11:55

Świeżością ;)
przemko121
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 lut 2020, o 11:51

Re: Meble kuchenne

Postprzez annika77 » 23 lut 2021, o 03:17

na wymiar zawsze są najlepsze, to wiadomo
Avatar użytkownika
annika77
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 23 mar 2020, o 18:17

Re: Meble kuchenne

Postprzez Lussy34 » 17 mar 2021, o 23:06

Ja również jestem zwolenniczką mebli na wymiar - można je wówczas idelanie dopasować do wymagań naszego wnętrza :) Będą dokładnie takie jakie chcemy i będą idealnie spełniać nasze oczekiwania. Prawdziwymi ekspertami w zakresie wykonawstwa mebli na wymiar jest ekipa z imex.bialystok.pl/oferta/meble-na-wymiar - polecam wam zapoznanie się z ich ofertą. Odpowiednio wykonane meble na wymiar zagwarantują wam pełną funkcjonalność!
Lussy34
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 24 gru 2018, o 11:11

Re: Meble kuchenne

Postprzez monicabe » 4 maja 2021, o 12:54

Dziewczyny a jakie wygodne rozwiazania się Wam sprawdziły?
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: Meble kuchenne

Postprzez rema » 5 maja 2021, o 07:26

U mnie same szuflady na dole - w całej kuchni mam tylko trzy szafki (dwie narożne i jedna na półwyspie, ale ta ma 20cm głębokości, więc jest idealną spiżarnią) a cała reszta to mniejsze lub większe szuflady ;) do tego małe cargo koło płyty na oleje i inne płynne rzeczy, zawsze pod ręką ;) pod zlewem duża szuflada na kosze na śmieci, a zmywarka u nas jest odsunięta od zlewu tak, żeby można było stać między odsuniętą szufladą i zrzucać resztki a po obróceniu się włożyć naczynia do zmywarki, która dodatkowo jest na podwyższeniu i nie muszę się do niej schylać ( meble zamawiałam w sklepie Leroy Merlin i rozwiązanie takie doradził mi projektant, https://leroymerlin.pl/kuchnie/meble-ku ... ,a638.html - swoja drogą bardzo polecam bo mozna zaprojektować pod wymiar i meble niedrogie i wygodne). do tego wielki zlew, taki, żeby blachy z piekarnika swobodnie weszły.
Dobrze jest też wcześniej zaprojektować sobie wiele gniazdek.
Avatar użytkownika
rema
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 3 kwi 2018, o 08:35

Re: Meble kuchenne

Postprzez darek33332 » 5 maja 2021, o 08:23

Za dobre meble trzeba zapłacić. Chyba każdy bardzo dobrze o tym wie.

darek33332
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5 maja 2021, o 08:13

Re: Meble kuchenne

Postprzez Zosia18 » 29 maja 2021, o 15:12

darek33332 napisał(a):Za dobre meble trzeba zapłacić. Chyba każdy bardzo dobrze o tym wie.


Wcale niekoniecznie. Bardzo tanie są w JYSK. Pracuję tam więc wiem najlepiej. Zachęcam Cię do przeczytania artykułu o naszych zarobkach. https://bielsko.biala.pl/aktualnosci/41 ... bki-opinie Następnie - powitamy Cię na pokładzie. Każdy powinien przeczytać niniejszy artykuł.
Zosia18
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 6 maja 2020, o 14:10

Re: Meble kuchenne

Postprzez RealArleta » 13 lut 2022, o 13:49

Kuchnia to miejsce w jakim spędzamy wiele czasu, szczególnie jak lubimy gotować we własnym zakresie. Remont generalny to także świetna okazja do zmiany umeblowania. Zresztą chyba nie znam osoby, która chciałaby wykorzystać swoje poprzednie meble. Zakładająć oczywiście, że nie był to produkt robiony na masową skalę. To jest właśnie problem dzisiejszych czasów, w większości sklepów nie znajdziemy nic oryginalnego. Szczerze powiedziawszy to tylko meble drewniane są w stanie sprawdzić się w dłuższej perspektywie. Interesująco prezentują się takie produkty jak stół dębowy - https://meblezych.pl/stoly zapewniający wysoki komfort korzystania z kuchni. Do tego jest bardzo funkcjonalny jak na swoje wymiary.
RealArleta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 7 lis 2019, o 22:40

Re: Meble kuchenne

Postprzez bmann » 16 lut 2022, o 17:58

Oprócz mebli, ważną kwestią jest zakup odpowiednich naczyń oraz akcesoriów AGD. Myślę, że warto kupować naczynia dobrej jakości, ponieważ wtedy mamy pewność, że jedzenie, które przyrządzamy, będzie smaczne i zdrowe. Pozdrawiam! :D

Avatar użytkownika
bmann
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 lut 2022, o 17:55
Lokalizacja: Poznań

Re: Meble kuchenne

Postprzez xschowalter » 3 mar 2022, o 18:38

Meble kuchenne i akcesoria AGD są najważniejsze w kuchni. Warto jednak zwrócić uwagę na akcesoria, takie jak na przykład serwisy obiadowe. Jeżeli zapraszamy do siebie gości lub organizujemy imprezę w domu, to na pewno jest to wyposażenie, które warto mieć w swojej kuchni.

Avatar użytkownika
xschowalter
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 mar 2022, o 18:11
Lokalizacja: Poznań

Re: Meble kuchenne

Postprzez Tama » 1 lip 2022, o 06:42

Nam zależało na tym by kuchnia nie tylko fajnie wyglądała, ale by była funkcjonalna. Dużo gotujemy i ważne jest by to gotowanie sprawiała radość, a nie było uciążliwe. Dlatego zdecydowaliśmy się na meble z firmy SLS Meble - https://slsmeble.pl/ bo wykonują oni meble na wymiar, i dopasowują je do pomieszczenia oraz do oczekiwań klienta. Sami też doradzają najbardziej optymalne rozwiązanie, nie tylko jeśli chodzi o same meble ale takze o rozmieszczenie sprzętu kuchennego czy akcesoriów w szafkach. Dzięki temu ich kuchnie są ergonomiczne i bardzo wygodnie sie je użytkuje.
Tama
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 18 gru 2020, o 13:17

Re: Meble kuchenne

Postprzez nbarrows » 24 paź 2022, o 18:42

Kuchnie wolnostojące, w odróżnieniu od modeli przeznaczonych do zabudowy, umożliwiają zarówno pieczenie, jak i gotowanie przy pomocy zaledwie jednego sprzętu. Dzięki temu są bardzo praktyczną i popularną opcją.

Avatar użytkownika
nbarrows
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 paź 2022, o 18:40
Lokalizacja: Warszawa

Re: Meble kuchenne

Postprzez nswift » 26 paź 2022, o 00:28

Wybór mebli wcale nie jest taki prosty. Niedawno urządzałam moje nowe mieszkanie i trochę czasu mi zajęło, aby wybrać odpowiednie wyposażenie, ale w końcu się udało trafić na perełki takie jak np. welurowe krzesła.

Avatar użytkownika
nswift
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 paź 2022, o 00:25
Lokalizacja: Perzów

Re: Meble kuchenne

Postprzez Jafra » 17 lis 2022, o 10:32

Bardzo ładne meble do kuchni na wymiar robi firma Petruś Meble z Kętrzyna (mają także salon w Mrągowie) i głownie działają lokalnie, ale z tego co widzę to cały czas poszerzają swój obszar działania. Świetna firma, meble wykonują bardzo starannie. Pomagają dobrać wszystko tak by klient był zadowolony, a meble funkcjonalne.
Jafra
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 11:15

Re: Meble kuchenne

Postprzez chadd.toy » 29 lis 2022, o 20:49

Być może jest to banalna rada, jednak wciąż bardzo mało osób się do niej stosuje. Sprzątanie na bieżąco pozwala uniknąć gromadzenia się niepotrzebnych przedmiotów na blatach oraz przysychaniu zabrudzeń. Tę pracę i tak będzie trzeba wykonać, a jeśli będziesz zwlekać, zmarnuje Ci ona więcej czasu i energii.

Avatar użytkownika
chadd.toy
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 lis 2022, o 20:48
Lokalizacja: Częstochowa
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron