Sklep sportowy

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Sklep sportowy

Postprzez actress » 20 gru 2019, o 13:17

Nie mam możliwości chodzenia na siłownie bo mam za daleko. Ale chcialabym skompletować sobie siłownie w domu.

Doradzicie gdzie mogę kupić taki sprzęt?
Avatar użytkownika
actress
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 28 cze 2018, o 08:07

Re: Sklep sportowy

Postprzez Pena » 13 sty 2020, o 07:52

Spokey. W sklepie mozna znaleźć spory wybór akcesoriów do ćwiczeń oraz mają dobre ceny na takie większe urzadzenia ćwiczeniowe jak
orbitreki
rowerki
czy bieżnie
https://sklep.spokey.pl/pol_m_Sporty_Fi ... e-395.html Najlepiej zobacz sobie sama. W sklepie kilka razy już zamawiałam jakieś rzeczy do domowej siłowni bo nie mam możliwości chodzenia na siłownie na zewnątrz (niestety ale mieszkam na wsi tak więc mam do nieij dość daleko).

Swoją drogą to czy ktos ma może hulajnogę elektryczną i dojeżdża do pracy? Miałabym kilka pytań.
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Re: Sklep sportowy

Postprzez annika77 » 23 lut 2021, o 03:19

ja szukam jakiegoś online
Avatar użytkownika
annika77
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 23 mar 2020, o 18:17

Re: Sklep sportowy

Postprzez Marciskia » 15 mar 2021, o 15:31

Ja kupowałam w Decathlonie
Marciskia
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 15 mar 2021, o 15:23

Re: Sklep sportowy

Postprzez rockys22 » 17 mar 2021, o 12:35

Również polecam produkty z decathlonu, będziesz zadowolona z gwarancji i obsługi. Co najważniejsze z jakości sprzętu.

W ofercie buty piłkarskie (halowe, korki, turfy); odzież piłkarska Nike - koszulki, spodenki, dresy, bluzy, spodnie; komplety piłkarskie; bielizna termoaktywna; getry piłkarskie, rękawice, torby i plecaki piłkarskie. https://alga-sport.pl/
rockys22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 mar 2021, o 12:31

Re: Sklep sportowy

Postprzez Lawenda » 5 mar 2022, o 18:56

Ja kupowałam sporo rzeczy sportowych w internetowym sklepie Pesport. Mają duzy wybór produktów. Skompletowałam tam sobie rzeczy do domowej małej siłowni. Kupiłam też w tym roku córce łyżworolki. Często mają promocję więc ceny są ok. Dużą zaleta jest bardzo szybka wysyłka - paczka już na drugi dzień była u mnie
Lawenda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 5 mar 2022, o 17:33

Re: Sklep sportowy

Postprzez Laraka » 30 mar 2022, o 18:38

Lawenda napisał(a):Ja kupowałam sporo rzeczy sportowych w internetowym sklepie Pesport. Mają duzy wybór produktów. Skompletowałam tam sobie rzeczy do domowej małej siłowni. Kupiłam też w tym roku córce łyżworolki. Często mają promocję więc ceny są ok. Dużą zaleta jest bardzo szybka wysyłka - paczka już na drugi dzień była u mnie


@Lawenda ja też znam ten sklep. Kupowałam hulajnogę dla synka w ubiegłe wakacje. Potem jeszcze kilka razy jakieś mniejsze zakupy sportowe. Fajne miejsce
Laraka
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 07:10
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]