aranżacja wnętrza

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Re: aranżacja wnętrza

Postprzez Fenek86 » 7 cze 2020, o 12:34

denkoo napisał(a):A ja nie mam całkowitej pewności, czy poleganie na profesjonalnych projektach i de facto cudzym poczuciu estetyki to aby na pewno dobry pomysł. Jeśli taki designer potrafi słuchać, urzeczywistnić Twoją wizję, to w porządku. Ale jak wciska Ci coś na siłę, to lepiej dać sobie spokój.
Na przykład my chcieliśmy przy okazji remontu i przemeblowania koniecznie zachować zamówione z artistyle.pl/ obrazy. A pierwszy architekt wnętrz jakoś nie potrafił tego przyjąć do wiadomości, twierdząc że to całkowicie zburzy jego koncepcję. No to zakończyliśmy współpracę, z korzyścią dla wszystkich zainteresowanych stron!

Jak wciska coś na siłę to się mu pokazuje gdzie są drzwi . Zajmowałem się architekturą zawodowo i trzeba umieć podejść do klienta, zrozumieć czego oczekuje. Nic na siłę gorzej jak klienci kręcą nosem na wszystko i wymagają cudów
Fenek86
Samiec

Postprzez ZiziKam » 22 cze 2020, o 11:56

Super pomysły na wystrój mają na blogu Mirjan24.pl. Uwielbiam ten blog i zawsze jeszcze szukam pomysłów na IG. A wy gdzie szukacie inspiracji?
ZiziKam
Jestem tu nowa :)

Postprzez kaska.maska » 2 gru 2020, o 23:01

Warto rozważyć wstawienie w okna plis okiennych Nafi. Sama niedawno robiłam remont i je powstawiałam. Bez problemu skonfigurujesz je sobie na stronie producenta pod swoje okna. Dodają wnętrzu takiego nowoczesnego sznytu :)
kaska.maska

Postprzez Mora » 9 gru 2020, o 13:33

Ja ma mieszkanie z antresolą i bardzo wysokie, zależało mi na stylu loftowym. I przyjaciółka poleciła mi firmę Hoton, to oni stworzyli mi mieszkanie marzeń. W projekcie uwzględnili moje oczekiwania i sugestie. Mieszkanie jest teraz nie tylko modne i w moim stylu, ale ta zabudowa jest przede wszystkim bardzo funkcjonalna i praktyczna. Każdy, kto mnie odwiedza (nawet ci, którzy nie są fanem tego stylu!) jest pod wrażeniem :)
Mora

Postprzez pani_jeziora » 11 gru 2020, o 21:33

Dużo daje odpowiednie oświetlenie, robi fajny nastrój, lubię minimalistyczne dodatki, mam w salonie lampę activejet model IRMA, pasuje super, ładnie świeci.
pani_jeziora
Miła Kobietka

Postprzez carol-bork » 29 gru 2020, o 11:46

bardzo fajne rzeczy mają na room99. To już raczej rzeczy na wykończenie ale bardzo piękne i super wyglądają w domu.
carol-bork
Miła Kobietka

Postprzez maniamadej » 8 lut 2021, o 12:03

Co powiecie na stworzenie własnej dżungli? Ja korzystam z roślin od Plants and Pots, jestem bardzo zadowolona z jakości i ze stylu. Dużo fajnych doniczek. Kwiaty zadbane na prawdę i jakość też jest bardzo dobra
maniamadej
Miła Kobietka

Postprzez dana-banan » 23 lut 2021, o 12:43

Remontując mieszkanie należy zwrócić uwagę na oświetlenie, ponieważ bardzo wpływa to na komfort pomieszczenia, a jeśli potrzebujesz pomocy elektryka to możesz skontaktować się tutaj https://otomistrz.pl/elektryk/chodziez/
dana-banan

Postprzez carol-bork » 25 lut 2021, o 20:16

A ja uważam że piękne wnętrze to także eleganckie i wygodne łóżko. Firma sovea ma w swojej ofercie mega wygodne materace o różnej grubości miękkości i napewno każdy znajdzie coś dla siebie.
carol-bork
Miła Kobietka

Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]