aranżacja wnętrza

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Re: aranżacja wnętrza

Postprzez Fenek86 » 7 cze 2020, o 12:34

denkoo napisał(a):A ja nie mam całkowitej pewności, czy poleganie na profesjonalnych projektach i de facto cudzym poczuciu estetyki to aby na pewno dobry pomysł. Jeśli taki designer potrafi słuchać, urzeczywistnić Twoją wizję, to w porządku. Ale jak wciska Ci coś na siłę, to lepiej dać sobie spokój.
Na przykład my chcieliśmy przy okazji remontu i przemeblowania koniecznie zachować zamówione z artistyle.pl/ obrazy. A pierwszy architekt wnętrz jakoś nie potrafił tego przyjąć do wiadomości, twierdząc że to całkowicie zburzy jego koncepcję. No to zakończyliśmy współpracę, z korzyścią dla wszystkich zainteresowanych stron!


Jak wciska coś na siłę to się mu pokazuje gdzie są drzwi . Zajmowałem się architekturą zawodowo i trzeba umieć podejść do klienta, zrozumieć czego oczekuje. Nic na siłę gorzej jak klienci kręcą nosem na wszystko i wymagają cudów
Avatar użytkownika
Fenek86
Samiec
 
Posty: 230
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 19:54

Re: aranżacja wnętrza

Postprzez ZiziKam » 22 cze 2020, o 11:56

Super pomysły na wystrój mają na blogu Mirjan24.pl. Uwielbiam ten blog i zawsze jeszcze szukam pomysłów na IG. A wy gdzie szukacie inspiracji?
ZiziKam
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2 mar 2020, o 11:52

Re: aranżacja wnętrza

Postprzez kaska.maska » 2 gru 2020, o 23:01

Warto rozważyć wstawienie w okna plis okiennych Nafi. Sama niedawno robiłam remont i je powstawiałam. Bez problemu skonfigurujesz je sobie na stronie producenta pod swoje okna. Dodają wnętrzu takiego nowoczesnego sznytu :)
kaska.maska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 22 wrz 2016, o 20:42

Re: aranżacja wnętrza

Postprzez Mora » 9 gru 2020, o 13:33

Ja ma mieszkanie z antresolą i bardzo wysokie, zależało mi na stylu loftowym. I przyjaciółka poleciła mi firmę Hoton, to oni stworzyli mi mieszkanie marzeń. W projekcie uwzględnili moje oczekiwania i sugestie. Mieszkanie jest teraz nie tylko modne i w moim stylu, ale ta zabudowa jest przede wszystkim bardzo funkcjonalna i praktyczna. Każdy, kto mnie odwiedza (nawet ci, którzy nie są fanem tego stylu!) jest pod wrażeniem :)
Mora
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 lis 2020, o 12:37

Re: aranżacja wnętrza

Postprzez pani_jeziora » 11 gru 2020, o 21:33

Dużo daje odpowiednie oświetlenie, robi fajny nastrój, lubię minimalistyczne dodatki, mam w salonie lampę activejet model IRMA, pasuje super, ładnie świeci.
Avatar użytkownika
pani_jeziora
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 24 sty 2019, o 22:30

Re: aranżacja wnętrza

Postprzez carol-bork » 29 gru 2020, o 11:46

bardzo fajne rzeczy mają na room99. To już raczej rzeczy na wykończenie ale bardzo piękne i super wyglądają w domu.
carol-bork
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 1 sie 2020, o 17:54

Re: aranżacja wnętrza

Postprzez maniamadej » 8 lut 2021, o 12:03

Co powiecie na stworzenie własnej dżungli? Ja korzystam z roślin od Plants and Pots, jestem bardzo zadowolona z jakości i ze stylu. Dużo fajnych doniczek. Kwiaty zadbane na prawdę i jakość też jest bardzo dobra
maniamadej
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 28 lip 2020, o 19:51

Re: aranżacja wnętrza

Postprzez dana-banan » 23 lut 2021, o 12:43

Remontując mieszkanie należy zwrócić uwagę na oświetlenie, ponieważ bardzo wpływa to na komfort pomieszczenia, a jeśli potrzebujesz pomocy elektryka to możesz skontaktować się tutaj https://otomistrz.pl/elektryk/chodziez/
dana-banan
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 lut 2021, o 15:49

Re: aranżacja wnętrza

Postprzez carol-bork » 25 lut 2021, o 20:16

A ja uważam że piękne wnętrze to także eleganckie i wygodne łóżko. Firma sovea ma w swojej ofercie mega wygodne materace o różnej grubości miękkości i napewno każdy znajdzie coś dla siebie.
carol-bork
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 1 sie 2020, o 17:54

Re: aranżacja wnętrza

Postprzez monicabe » 17 lut 2022, o 13:42

Musze się tutaj zgodzić z tym, że oświetlenie jest bardzo ważne przy projekcie. Polecam zastanowić się nad nim już na etapie tworzenia w domu elektryki. Sama nie dopilnowałam tematyki oświetlenia w mieszkaniu, w jakim robiłam remont, jednak przy budowie domu postanowiłam podejść do tego na poważnie. Zastanowiłam sie na spokojnie gdzie będe miała meble.
W salonie obecnie mam wiele źródeł światła:

lampę wiszącą nad szafkami kuchennymi ( jest to salon z aneksem)
listwę ledową pod wiszącymi szafkami
lampę stojąca przy fotelu
nisko wiszące lampy nad stołem jadalnianym
głowną lampę w salonie
niewielką stojącą na komodzie lampkę, która daje mleczne światło

Jeśli zależy Wam na oryginalnych lampach, polecam przejrzeć sobie żyrandole w Leroy Merlin https://leroymerlin.pl/oswietlenie/oswi ... ,a956.html Sporo tam można znaleźć ciekawego wzornictwa. A najlepiej to wybierzcie sie do ich sklepu stacjonarnego i zobaczcie jak lampy prezentują się na żywo.
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: aranżacja wnętrza

Postprzez Laraka » 12 gru 2022, o 23:23

Ja zawsze zaczynam od wyboru koloru ścian - bo to dla mnie punkt wyjscia. Bo to ściany narzucają styl, a dodatki go dopełniają. Aktualnie ma ściany w salonie w kolorze rozgrzany piasek z palety magnat kolorolve i do tego mam meble w odcieniu złamanej bieli oraz zielone akcenty (poduszki itp.). Dla mnie rewelacja, chociaz wiadomo, że wszystko zalezy od gustu.
Laraka
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 07:10

Re: aranżacja wnętrza

Postprzez Tama » 11 sty 2023, o 10:31

Fajnym i modnym aktualnie dodatkiem są świece zapachowe. Ja bardzo je lubię - i jako dekoracja i jako sposób na relaks. Kupując świecę zapachową patrzę przede wszystkim na jej jakość. Wybieram świece sojowa naturalne z drewnianym knotem. Kupuje je głónie w sklepie Homeliness . Sklep oferuje świece sojowe, robione ręcznie, dzięki czemu sa one unikatowe, idealne dla osób, które szukają oryginalnych artykułów dekoracyjnych.
Tama
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 18 gru 2020, o 13:17

Re: aranżacja wnętrza

Postprzez girlandy » 29 sty 2023, o 11:53

Polecam znakomite biuro https://architetto.pl/ które może pomóc w aranżacji wnętrza. Bardzo dobrze wspominam cały proces projektowania wnętrza, na każdym kroku wszystko było konsultowane ze mną, a teraz mogę się cieszyć naprawdę stylowym wnętrzem.
girlandy
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27 sty 2023, o 15:35

Re: aranżacja wnętrza

Postprzez KatrinaP » 17 lut 2023, o 19:44

W dzisiejszych czasach jesteśmy w stanie zaaranżować wnętrze bez pomocy profesjonalisty. Zawsze znajdziemy niezliczone ilości pomysłów dzięki internetowi. Ludzie bardzo chętnie dzielą się swoimi poradami, wrzucają zdjęcia czy też filmy. Dlatego dopóki mamy takie możliwości to z nich korzystajmy. Musimy także postawić na aspekt wygody oraz dekoracji jeżeli chodzi o wyposażenie salonu. Fajnym patentem jest kupienie poduszek dekoracyjnych bo jest w czym wybierać i z pewnością każdy znajdzie coś idealnego. Pamiętajmy by wybrać wysokiej jakości wypełnienie do poduszek - https://luksusowysen.pl/wklady-do-podus ... oracyjnych Najchętniej wybierane jest puchowe ze względu na świetne parametry.
KatrinaP
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 6 lis 2019, o 20:41

Re: aranżacja wnętrza

Postprzez jlammi » 5 lis 2023, o 19:02

Są zdecydowanie różne spsooby na dekorowanie ścian. Można np. wykorzystać płytki klinkierowe z King Klinker. Praktyczny i sprawdzony materiał.
jlammi
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 26 cze 2015, o 21:14

Re: aranżacja wnętrza

Postprzez ohara.lura » 5 gru 2023, o 21:28

Urządzając swoje wnętrza z drewnianymi dodatkami, warto pamiętać, aby nie wprowadzać do pomieszczeń więcej niż 2-3 odcienie drewna. Najlepiej postawić na jeden kolor i gatunek, by w całym mieszkaniu wykorzystać harmonijny wygląd drewnianych elementów.

Avatar użytkownika
ohara.lura
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 gru 2023, o 21:27
Lokalizacja: Warszawa
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]