Kosmetyki

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Kosmetyki

Postprzez Paula0 » 22 lut 2021, o 15:06

Jeśli któraś z Pań jest w stanie poradzić jakieś dobre kosmetyki, które warto zastosować jeśli chodzi o oznaki starzenia się skóry to będę wdzięczna. Próbowałam już różnych marek, ale nie jestem w stanie nic takiego wybrać co faktycznie w 100% moim oczekiwaniom by odpowiadało. Jak możecie coś poradzić to dawajcie znać.
Paula0
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 4 sie 2020, o 09:07

Re: Kosmetyki

Postprzez kala33 » 23 lut 2021, o 11:58

Lubię i stosuję kosmetyki na bazie miodu, nie lubię przepłacać za kremy i upodobałam sobie Bielendę. Uważam, że kremy są dobrej jakość i cenowo osiągalne dla każdego. Z miodowych kremów polecam Bielenda Manuka Honey.
kala33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 12 lut 2021, o 10:37

Re: Kosmetyki

Postprzez Mari_123 » 25 lut 2021, o 21:48

Dużo dobrego słyszałam o marce Shiseido i znalazłam u nich krem Concentrate Eye Wrinkle Cream - czy ktoś może zna ten krem, używał, może podzielić się wrażeniami?
Mari_123
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 19 paź 2020, o 12:59

Re: Kosmetyki

Postprzez deborah » 26 lut 2021, o 10:13

Polecam zerknąć na asortyment drogerii internetowej abc Kosmetyczne. Mają szeroki wybór produktów pielęgnacyjnych do skóry twarzy dla każdego wieku. Warto wybrać kosmetyk bezpieczny dla skóry, oparty na naturalnym składzie. Dodatkowo połączyć go z dobrej jakości żelem oraz tonikiem.
deborah
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 28 lip 2020, o 10:43

Re: Kosmetyki

Postprzez brelka » 28 lut 2021, o 20:03

Znakomite kosmetyki do cery dojrzałej znalazłam w Rossmannie z bioretinolem - Bakuchiol BioRetiol Effect. Nie drogie, a naprawdę mega dobre kosmetyki przeciwzmarszczkowe
brelka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 27 lut 2021, o 18:34

Re: Kosmetyki

Postprzez wiesolek555 » 1 mar 2021, o 02:13

Mari_123 napisał(a):Dużo dobrego słyszałam o marce Shiseido i znalazłam u nich krem Concentrate Eye Wrinkle Cream - czy ktoś może zna ten krem, używał, może podzielić się wrażeniami?


Shiseido jest rewelacyjne, mają bardzo dobre jakościowo kosmetyki. Tego kremu akurat nie używałam, ale zaraz zerknę na necie co to za cudo. Na Notino mają sporo ich produktów.
wiesolek555
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 15 paź 2020, o 14:45

Re: Kosmetyki

Postprzez kokoszka2 » 1 mar 2021, o 14:25

Mari_123 napisał(a):Dużo dobrego słyszałam o marce Shiseido i znalazłam u nich krem Concentrate Eye Wrinkle Cream - czy ktoś może zna ten krem, używał, może podzielić się wrażeniami?


Japońskie kosmetyki zawsze kojarzyły mi się z eleganckim nienagannym wizerunkiem gejsz.Są to kosmetyki z górnej półki.Jeśli chodzi o kremy to rewelacja. Preparaty ekspresowo się wchłaniają, silnie nawilżają skórę oraz poprawiają kondycję i sprężystość skóry.
kokoszka2
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 25 sty 2021, o 13:11

Re: Kosmetyki

Postprzez Mari_123 » 12 mar 2021, o 11:38

kokoszka2 napisał(a):
Mari_123 napisał(a):Dużo dobrego słyszałam o marce Shiseido i znalazłam u nich krem Concentrate Eye Wrinkle Cream - czy ktoś może zna ten krem, używał, może podzielić się wrażeniami?


Japońskie kosmetyki zawsze kojarzyły mi się z eleganckim nienagannym wizerunkiem gejsz.Są to kosmetyki z górnej półki.Jeśli chodzi o kremy to rewelacja. Preparaty ekspresowo się wchłaniają, silnie nawilżają skórę oraz poprawiają kondycję i sprężystość skóry.


Też dużo dobrego słyszałam na temat tych kosmetyków ale niestety nie są osiągalne na moją kieszeń.
Mari_123
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 19 paź 2020, o 12:59

Re: Kosmetyki

Postprzez kokoszka2 » 15 mar 2021, o 10:34

Mari_123 napisał(a):
kokoszka2 napisał(a):
Mari_123 napisał(a):Dużo dobrego słyszałam o marce Shiseido i znalazłam u nich krem Concentrate Eye Wrinkle Cream - czy ktoś może zna ten krem, używał, może podzielić się wrażeniami?


Japońskie kosmetyki zawsze kojarzyły mi się z eleganckim nienagannym wizerunkiem gejsz.Są to kosmetyki z górnej półki.Jeśli chodzi o kremy to rewelacja. Preparaty ekspresowo się wchłaniają, silnie nawilżają skórę oraz poprawiają kondycję i sprężystość skóry.


Też dużo dobrego słyszałam na temat tych kosmetyków ale niestety nie są osiągalne na moją kieszeń.


Droga Mari123 nie wiem czy patrzyłaś na ceny kosmetyówi na necie bo można je dostać czasem w dobrych cenach. Wiadomo,są to kosmetyki nietanie ale warto przeglądać portale kosmetyczne, zwłaszcza notino. Czasem są mega promocję i warto skorzystać.
kokoszka2
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 25 sty 2021, o 13:11

Re: Kosmetyki

Postprzez Zosia18 » 29 kwi 2021, o 13:21

Jeśli chodzi o kosmetyki, ja najczęściej zamawiam z https://uniquecos.pl/. Naturalna pielęgnacja do mnie przemawia, więc korzystam z ich bogatej oferty ;)
Zosia18
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 6 maja 2020, o 14:10

Re: Kosmetyki

Postprzez nattkowa » 10 maja 2021, o 14:34

Myślę, że najbardziej skutecznym rozwiązaniem są lekkie zabiegi medycyny estetycznej, które można stosować co jakiś czas i wspierać je regularną pielęgnacją dobrze dobranymi kosmetykami. O takich zabiegach czytałam niedawno na dermoprofil.pl/ więc polecam zajrzeć i zastanowić się nad takim rozwiązaniem ;)
nattkowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 9 mar 2021, o 12:17
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Schujn06