Hybrydy, paznokcie żelowe - porady dla początkujących

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Hybrydy, paznokcie żelowe - porady dla początkujących

Postprzez BlackWolf » 14 mar 2020, o 14:54

Jakie marki według was są najlepsze i jakie zestawy poleciłybyście dla osób początkujących? I czy zwykły żel czy akrylożel?
Lampy, bazy itd. :P
Sama jestem zielona w tym temacie i chciałabym zainwestować w jakiś zestaw tylko nie wiem od czego tu zacząć żeby nie kupić badziewia.
Jestem ciekawa waszych opinii.

Obrazek

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Hybrydy, paznokcie żelowe - porady dla początkujących

Postprzez Allie » 8 lip 2020, o 11:29

Moim zdaniem jednak żel - z uwagi na to, ze łatwiej Ci będzie go piłować. Uzywałam żelu oraz akrylożelu i faktycznie akrylożel jest bardziej stabilny, z drugiej strony jeśli jesteś początkująca to na pewno nałożysz go sporo i potem bardzo długo zajmie Ci piłowanie samych paznokci. Jesli nauczysz się pracować żelem, potem mozesz ewentualnie wypróbować sobie akrylożel.
ze swojej strony polecam wypróbowanie sobie produktów ibd, są dostepne w sieci i bardzo chętnie stosowane w gabinetach kosmetycznych:
https://darmarsklep.pl/zele/ibd-hard-ge ... clear-226g
Z uwagi na poziomowanie, ale jednocześnie dobrą konsystencję, ktora nie spływa na skórki i dzieki temu łatwo mozna wymodelować kształt paznokcia, taki jaki chcesz.
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Hybrydy, paznokcie żelowe - porady dla początkujących

Postprzez kamigorka12 » 3 wrz 2020, o 23:03

Ja polecam zestaw dla początkujących z provocatera. Są już gotowe, ale można też samemu skompletować :)
kamigorka12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 9 mar 2020, o 14:36

Re: Hybrydy, paznokcie żelowe - porady dla początkujących

Postprzez Morelka80 » 21 wrz 2020, o 07:28

A ja wolę sobie już nie niszczyć paznokci :) teraz stosuje odżywkę bio vegan nail care z Bielendy i jest super - wreszcie mam mocne i nie łamiące się naturalne paznokcie
Morelka80
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 7 mar 2019, o 15:40

Re: Hybrydy, paznokcie żelowe - porady dla początkujących

Postprzez mazurekania2020 » 10 paź 2020, o 17:45

Na początek polecam zaopatrzyć się w szczególności w zestawy do paznokci lub lub po prostu zestawy do hybryd. Ja zaczynałam z zestawami od Semilac, które zamawiałam bodajże w hurtowni kosmetycznej LaDiosa. Bardzo dobrze mi się sprawdziły + poradziłam sobie z wykonaniem manicure bez żadnej pomocy:)
mazurekania2020
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 paź 2020, o 17:39

Re: Hybrydy, paznokcie żelowe - porady dla początkujących

Postprzez arniee » 1 mar 2021, o 02:14

W sieci bez problemu znajdziesz wskazówki, jak przygotować manicure. Tutaj jest np. opisany jeden sposób https://easynails.pl/babyboomer-swietny ... cie-dloni/
arniee
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 27 lut 2021, o 18:31

Re: Hybrydy, paznokcie żelowe - porady dla początkujących

Postprzez Witalka » 9 gru 2021, o 00:14

Zel NeoNail :) tylko tych uzywam do akrylu
Witalka
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 12 sie 2017, o 21:46

Re: Hybrydy, paznokcie żelowe - porady dla początkujących

Postprzez bojowniczka » 17 gru 2021, o 23:26

kiedys myslalam o ich zakupie, widzialam opinie ale jakos zapomnialam, potem szukalam w drogerii chyba w rossmanie i nie bylo. gdzie je kupujesz i po ile ?
bojowniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 7 lis 2017, o 21:02

Re: Hybrydy, paznokcie żelowe - porady dla początkujących

Postprzez Witalka » 20 gru 2021, o 00:42

na notino zamawiam najczesciej bo to przy okazji innych zakupow by miec wysylke darmowa
Witalka
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 12 sie 2017, o 21:46

Re: Hybrydy, paznokcie żelowe - porady dla początkujących

Postprzez bojowniczka » 27 gru 2021, o 19:59

No właśnie widzę że darmowa wysyłka jest zaledwie od 100zł, więc fajnie bo na innych drogeriach są wyższe kwoty.
bojowniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 7 lis 2017, o 21:02

Re: Hybrydy, paznokcie żelowe - porady dla początkujących

Postprzez hanulka88 » 17 sty 2022, o 21:29

polecam pójść do jakiejś doświadczonej manicurzystki, która np. prowadzi szkolenia i zagadać o najlepsze tipy do konkretnego Twojego kształtu paznokci, skórek itd. polecam można sprawdzić kto takie rzeczy robi w konkretnej miejscowości np wpisujecie manicure Kraków:
https://wpadaj.pl/szukaj/manicure/krakow
hanulka88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 sty 2022, o 21:26

Re: Hybrydy, paznokcie żelowe - porady dla początkujących

Postprzez alex1234 » 4 maja 2022, o 23:06

Ostatnio przypadkowo natknęłam się na superancki produkt. Chciałam kupić klasyczny żel, a kupiłam lakier żelowy od eveline, który nawet nie wymaga utwardzania. Kosztował grosze, a trzyma się na pazurach nawet 2 tygodnie. Jego nałożenie zajmuje chwilę, jest ekstra!

Obrazek
alex1234
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 17 lut 2017, o 18:24

Re: Hybrydy, paznokcie żelowe - porady dla początkujących

Postprzez Tama » 1 lip 2022, o 06:36

Najważniejsze to mieć dobry lakier hybrydowy, który jest trwały i dobrze kryje. Wtedy paznokcie dobrze wyglądają przez długi czas. Ja mam sprawdzony sklep, gdzie kupuję takie lakiery, a także inne akcesoria do pielęgnacji paznokci oraz odżywki do nich. Jest to sklep Xfem - https://xfem.pl/ bardzo dobre ceny, a wybór lakierów ogromny.
Tama
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 18 gru 2020, o 13:17

Re: Hybrydy, paznokcie żelowe - porady dla początkujących

Postprzez Elza52 » 23 paź 2022, o 22:21

Aby po tego typu zabiegach zachować paznokcie w dobrym stanie, należy o nie odpowiednio dbać. W moim przypadku największą robotę zrobiła odżywka diamentowa od eveline. Świetnie i szybko wzmocniła moje paznokcie.
Obrazek
Elza52
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 2 lip 2022, o 22:25

Re: Hybrydy, paznokcie żelowe - porady dla początkujących

Postprzez Pena » 8 mar 2024, o 14:20

A co jeśli nic mi się nie trzyma?
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Re: Hybrydy, paznokcie żelowe - porady dla początkujących

Postprzez Allie » 8 mar 2024, o 15:42

Wypróbuj akrylożel. Ja miałam tak samo, w dodatku paznokcie naturalne wyginają się we wszystkie strony i są cienkie jak papier. Poprawne przygotowanie płytki i zrobienie paznokci akrylożelem i sukces gwarantowany. Plus zrób badania tarczycy, hormonów i podstawowe.

Jeśli szukałabyś dobrego poradnika, polecam stronę:
https://e-urodowo.pl/przedluzanie-pazno ... rzewodnik/

Jest tutaj opisane krok po kroku jak powinno wyglądać właściwe przedłużanie pazurków.
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]