Plac zabaw przy domu

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Plac zabaw przy domu

Postprzez karmazynn » 2 sty 2013, o 14:27

Witajcie
Co sądzicie o tym aby mieć plac zabaw przy domu? Czy to dobre rozwiązanie dla dziecka? Co sądzicie o tym?

Pozdrawiam, Karmazynowa
karmazynn
Miła Kobietka
 
Posty: 68
Dołączył(a): 2 sty 2013, o 14:21

Re: Plac zabaw przy domu

Postprzez Armigor » 11 sty 2013, o 00:29

Ja mam w ogrodzie i jestem bardzo zadowolona zwłaszcza latem własny plac zabaw plus trampolinia to super sprawa wypuszczam maluchy i sama moge napić sie na ogrodzie kawy
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Plac zabaw przy domu

Postprzez Anamarii » 17 sty 2013, o 00:06

Pewnie że fajna sprawa, jakaś zjeżdżalnia i piaskownica:)
Anamarii
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 7 sty 2013, o 15:21

Re: Plac zabaw przy domu

Postprzez Armigor » 19 sty 2013, o 13:33

Latem święty spokój z dziećmi ja zainwestowałam w dwie śluzgawki 3,5m i dla niemowląt,ścianę do wspinaczki, domek z ogrodem hihi, i huśtawki podwójną,niemowlęcą i zwykła kładkę, do tego tylko dokupilam trampoline i piakownice ,spokojnie moge sobie obiad gotować a dzieciaki bawią sie w ogrodzie a ja ich widze przez okno.
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Plac zabaw przy domu

Postprzez elzbieta45 » 19 sty 2013, o 13:35

Tez uwazam ze plac zabaw przy domu to super sprawa
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Plac zabaw przy domu

Postprzez MagdaLena30 » 30 sty 2013, o 12:14

ja na szczęście mam dwa place na osiedlu, bo mieszkam w bloku... za to moja znajoma, która zrobiła na osiedlu domków jednorodzinnych swoim synom mini plac zabaw, ma latem codziennie pół osiedla u siebie ;) więc chcąc nie chcąc pilnuje wszystkich, bo czuje się odpowiedzialna... więc są i minusy :)
MagdaLena30
 

Re: Plac zabaw przy domu

Postprzez xena » 30 sty 2013, o 15:43

Powiem Ci że na allegro można kupić ciekawe zestawy do zabawy dla dzieci np piaskownice, domki, drabinki. Jak ktoś ma duży ogród to jest to fajna sprawa.




____________________________________________________________________________
http://www.kob.pl/
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Plac zabaw przy domu

Postprzez Sylwia12345678 » 30 sty 2013, o 22:50

jasne,ze fajnie! jezeli masz warunki ,t odlaczego nie ;) sama chcialabym dla mojej corki miec taki bajer;) tutaj : http://top-ogloszenia.net/Dom-i-ogrod-Ogrod-3-11 masz fajne rozwiazania placów zabaw. moze cos fajnego wpadnie Ci w oko ! :)
Sylwia12345678
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 30 sty 2013, o 22:40

Re: Plac zabaw przy domu

Postprzez a_gatka » 19 lut 2013, o 16:37

Fajne te pomysły, no i temat z nadchodzącą wiosną znowu na czasie! Powiem Wam jednak, że jakoś nie ufam placom zabaw, gdzie jest dużo metalu i plastiku. Dlatego u nas stoi plac zabaw taki zupełnie tradycyjny, jak w czasach mojego własnego dzieciństwa - drewniany. Kupowaliśmy w Andrewexie, bo mają tego duży wybór i równie dużą rozpiętość cenową, dzięki czemu każdy znajdzie coś na swoją kieszeń. No a poza tym mają place modułowe, dzięki czemu można ten wydatek jakoś sobie porozkładać i rozbudowywać plac o kolejne elementy, jak się już dzieciakom te posiadane znudzą http://sklep.andrewex.com.pl/place-zaba ... dla-dzieci
a_gatka
 

Re: Plac zabaw przy domu

Postprzez jkula1 » 5 mar 2013, o 13:32

Fajna sprawa tylko kosztowna dosyć. Ja musiałem wziąć Kredyt hipoteczny żeby wybudowac taki plac zabaw. Ale spoko:p Zrobiłem to w taki sposób że jeszcze na tym zarabiam ;P
jkula1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5 mar 2013, o 13:29

Re: Plac zabaw przy domu

Postprzez Zorka » 22 mar 2013, o 16:20

Chyba każde dziecko marzy o swoim placu zabaw, Fajnie móc coś takiego zbudować u siebie, trzeba dysponować ogródkiem i to raczej nie małym, zwłaszcza jeśli mamy zamiar postawić taki Obrazek :), choć może niektórym dzieciom wystarczy tylko pisakownica :)

Ostatnio edytowano 20 lip 2013, o 11:22 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Proszę używać opcji [img]
Zorka
 

Re: Plac zabaw przy domu

Postprzez Daria;) » 25 mar 2013, o 07:56

Moim zdaniem to świetne rozwiązanie jeśli tylko ma się wystarczająco dużo miejsca, trzeba tylko dobrze przemyśleć co gdzie ma być bo jak nam się potem odmieni to ciężko jest cokolwiek przenosić w inne miejsce np. piaskownicę. Też myślę o takim placu zabaw dla synka i jego osiedlowych kolegów, koleżanek, ale chyba muszę to odłożyć na przyszły rok bo mam ograniczone fundusze. W tym roku kupimy piaskownicę i może trampolinę. Jak tylko masz warunki to nawet się nie zastanawiaj. Place osiedlowe przy blokowiskach czy na terenie szkół podstawowych mają duży plus bo dziecko ma kontakt z innymi rówieśnikami kiedy jeszcze nie chodzi do przedszkola (jak moje), ale przecież własny plac koło domu nie jest przeszkodą by chodzić na te większe place gdzie jest jednak więcej możliwości zabawy. Musimy jednak pamiętać że mogą być tam szkła, pety, kapsle (które maluchy uwielbiają), już o kupach psich i sikach nie wspominając. Ale ogólnie uważam, że nie ma co dziecka chować pod kloszem, zresztą im dziecko starsze tym bardziej rozumne. Chociaż oczywiście najlepiej jak plac zabaw osiedlowy jest ogrodzony, co jednak rzadko się zdarza.
Daria;)
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 23 mar 2013, o 07:06

Re: Plac zabaw przy domu

Postprzez Zorka » 25 mar 2013, o 11:39

Przy szkole mojego syna jest taki plac zabaw zamykany właśnie i ogrodzony, ale czynny tylko wtedy kiedy pracuje szkoła...., szkoda.
Zorka
 

Re: Plac zabaw przy domu

Postprzez Armigor » 3 kwi 2013, o 00:28

Moi chłopcy uwielbiają zabawę na swoim placu zabaw ,dzieci z osiedla mi nie przeszkadzają po za tym u mnie na osiedlu większość dzieci ma swoje place zabaw :D wiec nagonki nie ma.
Mimo wszystko moi chłopcy uwielbiają wszystkie place zabaw ,piłki,rowerki grunt to dobra zabawa :D
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Plac zabaw przy domu

Postprzez Betty33 » 5 kwi 2013, o 09:28

Mam mały plac zabaw w ogrodzie. Dzieciaki mogłyby tam chyba zamieszkać :). Trochę to kosztowało, ale na pewno był to strzał w dziesiątkę.
Betty33
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 5 kwi 2013, o 09:14

Re: Plac zabaw przy domu

Postprzez kasianowak94 » 5 kwi 2013, o 12:37

No pewnie ze fajny pomysl :-) my prz domu mamy i jak przyjdzie do czasu kiedy juz tylko mozna wyjsc to nasze dzieciaki a takze przyjaciol potrafia siedziec caly dzien tam, wytarczy dac im picie i jakies jedzenie i ma sie wolne :-):-):-):-):-):-):-)

kasianowak94
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 5 kwi 2013, o 12:06

Re: Plac zabaw przy domu

Postprzez Armigor » 11 kwi 2013, o 17:50

Dokładnie i nie muszę się martwić gdzie ganiają bo mam ich pod okiem :D
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Plac zabaw przy domu

Postprzez mrw111 » 18 cze 2013, o 15:08

Ostatnio poświęciłam sporo czasu, by znaleźć jakieś artykuły, poradniki na temat mebli ogrodowych. Czym się kierować, spośród czego wybierać. Udało mi się taki jeden wyszukać, ale macie może jeszcze jakieś inne strony ?

http://www.ksiegaogrodow.pl/aktualnosci ... kie-wybrac
mrw111
 

Re: Plac zabaw przy domu

Postprzez Amaretto » 8 lip 2013, o 19:45

Ja zaufałam profesjonalnej ekipie i firma zaprojektowała plac zabaw dla moich dzieciaków ;) Bardzo fajna sprawa - maluchy są wniebowzięte, spędzają na nim praktycznie całe dni ;)
Polecam każdemu ponieważ ważne aby miejsce zabaw dla dzieci było przede wszystkim bezpieczne.
Amaretto
 

Re: Plac zabaw przy domu

Postprzez Zatori » 18 lip 2013, o 13:04

Na plac do zabaw dla dzieci polecam Obrazek. Niezastąpiona i oblegana przez moje dzieci. :swing

Ostatnio edytowano 20 lip 2013, o 11:26 przez 456, łącznie edytowano 2 razy
Powód: Proszę używać opcji [img]
Zatori
 

Re: Plac zabaw przy domu

Postprzez Adrianna_88 » 25 kwi 2018, o 12:36

Ile ja bym dała, żeby mieć plac zabaw niedaleko, żeby moi się mogli pobawić.. heh, życie na starych blokach :p

Adrianna_88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27 mar 2018, o 08:54

Re: Plac zabaw przy domu

Postprzez annika77 » 25 mar 2020, o 17:00

siostra tez zrobiła taki plac zabaw w ogrodzie, to jest super sprawa, dzieciak mają frajdę
Avatar użytkownika
annika77
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 23 mar 2020, o 18:17

Re: Plac zabaw przy domu

Postprzez arniee » 4 mar 2021, o 23:50

Amaretto napisał(a):Ja zaufałam profesjonalnej ekipie i firma zaprojektowała plac zabaw dla moich dzieciaków ;) Bardzo fajna sprawa - maluchy są wniebowzięte, spędzają na nim praktycznie całe dni ;)
Polecam każdemu ponieważ ważne aby miejsce zabaw dla dzieci było przede wszystkim bezpieczne.


Niektórzy nawet robią boiska dla dzieci, ale to już większy wydatek. Sama sztuczna trawa oraz jej konserwacja wymaga nakładów, a jeszcze trzeba szukać od tego takich firm https://orlikserwis.pl/
arniee
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 27 lut 2021, o 18:31
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników