Gdzie kupić kosmetyki

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Gdzie kupić kosmetyki

Postprzez mineblue » 12 gru 2020, o 16:48

Ja bardzo lubie naturalne produkty, moja skóra bardzo dobrze na nie reaguje, jesli chodzi o moje ulubione to drzewo sandałowe od Orientany i balsam w kostce tez od nich.
mineblue
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 27 wrz 2020, o 11:23

Re: Gdzie kupić kosmetyki

Postprzez Wika29 » 17 gru 2020, o 19:14

Też zaczęłam zwracać uwagę na składy kosmetyków dlatego sięgam po kosmetyki Solverx, olejki w składach robią swoje.
Wika29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 31 paź 2020, o 23:27

Re: Gdzie kupić kosmetyki

Postprzez Theila » 30 gru 2020, o 09:08

Ostatnio u koleżanki w salonie zrobiłam sobie peeling chemiczny. Jak ktoś nie stosował to Peel Mission polecam! Musze dobrać sobie też coś do domu, żeby zachować efekt, ale ogólnie jestem bardzo zadowolona. Podobno dużo jej klientek sobie chwali i na te zabiegi wracają.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Gdzie kupić kosmetyki

Postprzez Księżyciwa » 30 gru 2020, o 17:48

Faktycznie Balsam od Solverx jest świetny, kupiłam sobie ten do atopowej skóry i w końcu mam produkt, który koi i nawilża moją bardzo suchą skórę.
Księżyciwa
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 22 maja 2020, o 21:14

Re: Gdzie kupić kosmetyki

Postprzez AnetKa5 » 31 gru 2020, o 15:55

Ja mogę polecić te kosmetyki, których używam: Bandi, Resibo i Miya. Wszystkie polskie. :D Mają bardzo dobre składy i są skuteczne. :)
Avatar użytkownika
AnetKa5
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 16 sty 2020, o 15:30

Re: Gdzie kupić kosmetyki

Postprzez Fifka » 25 lut 2021, o 17:27

Mnie też się fajnie sprawdza balsam Solverx sensitive, dobrze nawilża moją wrażliwą i delikatną skórę, łagodzi podrażnienia.
Fifka
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 29 kwi 2020, o 20:29

Re: Gdzie kupić kosmetyki

Postprzez stylistamody » 27 lut 2021, o 15:51

hej, ja polecam dobry sklep z koreańskimi kosmetykami sachi.pl
stylistamody
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 7 maja 2018, o 09:10

Re: Gdzie kupić kosmetyki

Postprzez wiesolek555 » 27 lut 2021, o 20:57

Amanda12 napisał(a):Cześć dziewczyny! Co sądzicie o naturalnych kosmetykach? Teraz jest taki boom na to, a ja się zastanawiam, czy te „naturalne kosmetyki” to rzeczywiście są takie naturalne i bezpieczne? Czy to może tylko taki chwyt marketingowy? Te, które do tej pory stosowałam były takie średnie, może ja źle wybieram? Mam skórę raczej tłustą i zastanawiam się, czy taka delikatna pielęgnacja w ogóle mojej cerze służy.

Myślę, że to jak z normalnymi kosmetykami, nie wszystkie nam podpasują. Być może tak właśnie było w Twoim przypadku. Pewnie musisz po prostu przetestować inne marki.
wiesolek555
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 15 paź 2020, o 14:45

Re: Gdzie kupić kosmetyki

Postprzez brelka » 27 lut 2021, o 21:09

Dobre kosmetyki robi Bielenda, lubię ta polską markę. Szczegołnie serię wegańska Beauty Milky z mleczkiem ryżowym. Znakomita seria i w dobrej cenie
brelka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 27 lut 2021, o 18:34

Re: Gdzie kupić kosmetyki

Postprzez deborah » 8 mar 2021, o 13:23

Stosuję kosmetyki oparte na naturalnym składzie. Są znacznie bezpieczniejsze dla naszego zdrowia, warto zatem zerkać na składy produktów. Kosmetyki kupuję w internetowej drogerii https://abckosmetyczne.pl/. Mają szeroki wybór produktów pielęgnacyjnych oraz makijażowych. Dodatkowo przesyłka zawsze dociera na czas i jest odpowiednio zabezpieczona.
deborah
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 28 lip 2020, o 10:43

Re: Gdzie kupić kosmetyki

Postprzez kala33 » 8 mar 2021, o 13:36

Pierw chadzam po drogeriach zbieram próbki a potem kupuje online bo jest duża przebitka cenowa. Lubię kupować na notino. Mają naprawdę duży wybór kosmetyków naturalnych co mnie cieszy bo hurtem zamawiam coś dla ciała i jakiegoś perfuma.
kala33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 12 lut 2021, o 10:37

Re: Gdzie kupić kosmetyki

Postprzez Theila » 30 kwi 2021, o 14:26

Miałam okazję korzystać z zabiegu na mesoBOOST i bardzo mi podpasowały. Zamówiłam sobie kilka do stosowania w domu dla zachowania efektów. Zbliża się 40stka więc chyba najwyższy czas pomyśleć, że wiecznie młoda nie będę :) mesoBOOST to zaawansowane zabiegi i produkty bazujące na potrójnym kwasie hialuronowym, pobudzające potencjał młodości.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Gdzie kupić kosmetyki

Postprzez bojowniczka » 10 maja 2021, o 10:02

ja kupuję w drogerii pod domem miła pani Kasia zawsze coś doradzi ostatnio poleciła z bielendy eco sorbet zestaw kosmetyków i jestem bardzo zadowolona.
bojowniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 7 lis 2017, o 21:02

Re: Gdzie kupić kosmetyki

Postprzez Theila » 30 maja 2021, o 07:58

Niestety w przypadku walki o młodość skóry te marketowo drogeryjne kosmetyki nie wiele raczej pomagają. Może to ja źle trafiłam po prostu. Ale zamówiłam te mesoBoost i jak na razie fajny efekt, nie mogę narzekać. Prosiłam też kosmetyczkę o podpowiedź i chyba połącze jakiś zabieg kwasowy z ich używaniem, kilka osób sobie chwaliło.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Gdzie kupić kosmetyki

Postprzez Mia25 » 2 cze 2021, o 12:24

Cześć dziewczyny, polecam ładny sklep z naturalnymi kosmetykami Unique Cosmetics. Kupuje od nich już prawie pół roku i jestem bardzo zadowolona. Zawsze mają w swojej ofercie jakieś rabaciki czy bardzo dobre promocje.
Mia25
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 23 kwi 2021, o 15:52

Re: Gdzie kupić kosmetyki

Postprzez Dorcia » 10 cze 2021, o 14:14

kala33 napisał(a):Pierw chadzam po drogeriach zbieram próbki a potem kupuje online bo jest duża przebitka cenowa. Lubię kupować na notino. Mają naprawdę duży wybór kosmetyków naturalnych co mnie cieszy bo hurtem zamawiam coś dla ciała i jakiegoś perfuma.


A ja się zastanawiam skąd taka przebitka cenowa ....
Dorcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 25 paź 2020, o 22:53

Re: Gdzie kupić kosmetyki

Postprzez Ginger333 » 14 cze 2021, o 14:13

Dorcia napisał(a):
kala33 napisał(a):Pierw chadzam po drogeriach zbieram próbki a potem kupuje online bo jest duża przebitka cenowa. Lubię kupować na notino. Mają naprawdę duży wybór kosmetyków naturalnych co mnie cieszy bo hurtem zamawiam coś dla ciała i jakiegoś perfuma.


A ja się zastanawiam skąd taka przebitka cenowa ....


Notino to jedna z największych drogerii internetowych nie tylko w Polsce ale również w Europie. Codziennie wysyłają tysiące zamówień, więc łatwiej im wynegocjować niższe ceny u producentów niż mniejszym drogeriom internetowym, więc nie ma co się dziwić, że ceny są lepsze niż w sklepach stacjonarnych, nie ponoszą takich kosztów na utrzymanie placówek stacjonarnych...
Ginger333
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 4 lis 2020, o 12:21

Re: Gdzie kupić kosmetyki

Postprzez donatka » 2 lip 2021, o 15:51

w aptelia.pl jest bardzo dużo różnych kosmetyków, ja tam już kilka razy zamawiałam, teraz mają weekend darmowej dostawy dla zamówień od 39 zł, trwa do poniedziałku do 12:00
donatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 9 gru 2017, o 17:43

Re: Gdzie kupić kosmetyki

Postprzez orientalna_ola » 3 lip 2021, o 21:39

Ja się przyznaję - kosmetyki kupuję głównie w Internecie, ostatnio najczęściej chyba na Notino. W Drogerii bardzo sporadycznie, jedynie jak akurat jestem obok albo potrzebuję czegoś bardziej pilnie. Jakoś internetowe oferty kosmetyków (zwłaszcza tych naturalnych) wyglądają ciekawiej.
orientalna_ola
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 13 sty 2021, o 18:09

Re: Gdzie kupić kosmetyki

Postprzez Suzannee » 4 sie 2021, o 11:17

mi się mega sprawdzają naturalne kosmetyki, tylko trzeba znaleźć coś dla siebie ;)
Suzannee
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 30 lip 2021, o 11:12

Re: Gdzie kupić kosmetyki

Postprzez Adellaa » 23 lis 2021, o 13:38

są dobre, ale trzeba umieć czytać składy. Ja mam z tym ogromny problem i zanim na coś się decyduję, to czytam w necie o składzie danego kosmetyku ;p
Adellaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 23 lis 2021, o 12:15
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]