Poradźcie- zazdrość o chłopaka

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Poradźcie- zazdrość o chłopaka

Postprzez Kobietka778 » 22 kwi 2020, o 01:04

Dzień dobry, mam taki problem, ponieważ jestem zazdrosna o mojego chłopaka(20lat, jestesmy w tym samym wieku). Jestesmy ze sobą prawie 1.5 roku. Mówi, że mnie bardzo kocha i nigdy nie zostawi. Chodzimy razem do klasy i jest w niej taka koleżanka. Piszemy razem na swojej grupie. I 3 razy się zdarzyło, że napisała w moją stronę coś co mnie uraziło, może nie specjalnie, ale czuję w niej "konkuręcje" i obawaim się, że podoba jej się mój chłopak. Moj chłopak uważa, że to ja jestem chamska dla jej i ją broni zamias mnie. Wiele razu mówiłam mu, że jestem o nią zazdrosna i nie chcę by spotykali się w grupce beze mnie (mój chłopak i 2 koleżanki). On mi odpowiada, że i tak by się z nimi spotkał beze mnie nawet jeśli mi się to nie podoba. Ja wogle z kolegami nie wychodzę. A boli mnie to bardzo, że on tak postępuje i nie widzi, że mnie rani nawet jak mu to tłumacze. Uważa, że mam obsesję. :/ Doradzicie coś? Proszę
Kobietka778
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 kwi 2020, o 01:00

Re: Poradźcie- zazdrość o chłopaka

Postprzez AnnaW » 23 kwi 2020, o 14:42

Weź sie lepiej za nauke bo ewidentnie masz glupoty w glowie. Twoj chlopak dobrze mowi.
AnnaW
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 23 kwi 2020, o 14:09

Re: Poradźcie- zazdrość o chłopaka

Postprzez Iskierka » 30 kwi 2020, o 12:15

Widze, że pandemia sprawia u niektorych, że serio nie maja co robic.
Iskierka
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 7 kwi 2020, o 09:18

Re: Poradźcie- zazdrość o chłopaka

Postprzez corv3 » 5 maja 2020, o 15:46

Czasami spacer pomaga

Gadżety świąteczne dla klientów to nasza specjalność. Sprawdź https://giftboxy.pl/
corv3
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5 maja 2020, o 15:42

Re: Poradźcie- zazdrość o chłopaka

Postprzez sansewiera920 » 19 sie 2020, o 12:17

Myślę, że warto jeszcze raz, szczerze porozmawiać z chłopakiem. Rozumiem, że sytuacja jest dla Ciebie trudna, sama nie czułabym się komfortowo gdyby mój chłopak tak się zachowywał. Ale być może z jego perspektywy to wygląda inaczej. Dlatego pogadaj z nim szczerze, postaraj się nie unosić emocjami tylko na spokojnie wyjaśnić, które jego zachowania sprawiają Ci przykrość. Zapytaj go, dlaczego tak się zachowuje i powiedz jakie są Twoim zdaniem możliwości rozwiązania tej sytuacji i jak widzisz przyszłość, jeżeli jego zachowanie się nie zmieni. Polecam poczytać o komunikowaniu się z innymi, być może znajdziesz tutaj przydatne wskazówki https://perso.in/blog/jak-rozmawiac-z-ludzmi/ . Trzymam kciuki i powodzenia :)
sansewiera920
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 sie 2020, o 12:04

Re: Poradźcie- zazdrość o chłopaka

Postprzez karmelLOVE » 28 wrz 2020, o 12:45

Nie wiem.. mnie zazdrość strasznie męczy i sama z siebie raczej daję luz w związku, a nie robi zakazy i nakazy
karmelLOVE
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 13 sie 2020, o 16:35
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Poradźcie- zazdrość o chłopaka

Postprzez Sisi » 29 wrz 2020, o 09:54

Jeśli będziesz go tak "męczyć" to w końcu powie dość więc nie szukaj problemu tam, gdzie go nie ma.
Sisi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 29 wrz 2020, o 09:43

Re: Poradźcie- zazdrość o chłopaka

Postprzez Amelia1 » 10 gru 2020, o 16:18

Porozmawiaj z nim jeszcze raz, szczerze i spokojnie. Daj mu też trochę luzu, nie męcz go tak, nie zakazuj spotkań z koleżankami bo to nic nie pomoże a może tylko zaszkodzić. A jeżeli jego zachowanie się nie zmieni to nie ma co się męczyć, jak mu zależy na Tobie to postara się chociaż trochę i się zmieni. Powodzenia ;)
Amelia1
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 15:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Poradźcie- zazdrość o chłopaka

Postprzez GrzesinskaNina » 8 mar 2021, o 14:40

daj chłopakowi spokój, jak kocha to nie zostawi, a jak nie kocha to jak nie z tą to z inną
GrzesinskaNina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 1 mar 2021, o 15:12

Re: Poradźcie- zazdrość o chłopaka

Postprzez Marciskia » 15 mar 2021, o 15:34

coś w tym jest
Marciskia
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 15 mar 2021, o 15:23
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]