Zapachy dla kobiet z feromonami

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Zapachy dla kobiet z feromonami

Postprzez xena » 12 mar 2021, o 12:03

Dziewczyny czy psikałyscie się kiedyś zapachami dla kobiet z feromonami? Działają czy nie? Gdzieś tam z tyłu głowy siedzi mi informacja, że to nie ma prawa działać ale jednak ciekawa jestem czy takie zapachy mogą mieć jakieś dzialanie na facetów :D
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Zapachy dla kobiet z feromonami

Postprzez Allie » 12 mar 2021, o 13:32

Sama długo przymierzałam się do zakupu flakonika feromonów bo bardzo mnie kusiło aby zobaczyć czy to działa czy nie ( tak jak Ciebie zresztą). No i pierwsza próba klapa bo kupiłam sobie jakieś tanie allegrowe, potem jednak doczytałam na innym forum,ze prawdziwe feromony są jednak o wiele droższe. Zamówiłam te konkretne i co? Ano różnica jest. Nie jest tak, ze faceci Ci się narzucają od razu ale zwracają na Ciebie większą uwagę, jest jakiś takie lepsze przyciąganie. Są pozytywniej nastawieni od samego początku. Co ciekawe to działa to również na kobiety bo widziałam różnice w robocie. Jeśli chcesz to spróbuj.
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Zapachy dla kobiet z feromonami

Postprzez xena » 15 mar 2021, o 09:55

Nie napisałaś jakie miałaś :) Bo chodzi mi tutaj nie tylko o to czy działają ale równiez i o to jakie kupić!
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Zapachy dla kobiet z feromonami

Postprzez Allie » 16 mar 2021, o 08:55

Ano właśnie, wyleciało mi z głowy.. Tych mało skutecznych nazwy już praktycznie nie pamiętam bo było dawno. Ale aktualnie używam Pheromone essence. Mega wydajne pomimo niewielkiej objętości bo wystarczyły mi w sumie na cały rok używania. Aktuanlie się kończą, Jest to skoncentrowana esencja bo wystarczy w ich przypadku jedynie kropelka w newralgiczne miejsca, za uszy czy w okolice nadgarstków. Nie trzeba więcej bo jak wyczytałam może powodoważ zirytowanie innych ( sama jednak wolałam nie testować). Aktualnie już końce ale przymierzam się do innych. Mianowicie Love Desire. Również mają dobre opinie.
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Zapachy dla kobiet z feromonami

Postprzez andrat » 16 mar 2021, o 08:59

Mam Love&Desire. Moim zdaniem fajne chociaz długo musialam sie przyzwyczajać do ich zapachu. Wole bardziej świeże, a te są jednak z tych słodkich.Sam zapach jednak dobrze się trzyma. Jeśli będziesz chciala kupić to polecam bardziej te w ciemnej butelce. Maja moim zdaniem ładniejszy zapach no i o wiele lepiej się trzymaja. Ponoc maja w sobie więcej feromonów ale moim zdaniem i pierwsza i druga wersja podoba sie innym.
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: Zapachy dla kobiet z feromonami

Postprzez Witalka » 24 cze 2022, o 11:03

uzywalam kiedys feromonow, duzy wybbor jest na stronie superlove.pl i tam zamawialam :) ogolnie fajna sprawa
Witalka
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 12 sie 2017, o 21:46

Re: Zapachy dla kobiet z feromonami

Postprzez bojowniczka » 25 cze 2022, o 21:02

a ja nigdy nie uzywalam nawet nie wiem jaki jest cel ich uzywania :P
bojowniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 7 lis 2017, o 21:02

Re: Zapachy dla kobiet z feromonami

Postprzez Witalka » 26 cze 2022, o 12:40

no to jak nie wiesz to kup i sie przekonasz :D na superlove jest ich bardzo duzo, cos sobie dopasujesz
Witalka
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 12 sie 2017, o 21:46
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]