Leczenie żylaków

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Leczenie żylaków

Postprzez dominika10 » 12 mar 2021, o 13:01

Hej. Mam problem z żyłami i szukam dobrego specjality. Znalazłam laserowe leczenie żylaków częstochowa i potrzebuję opini na ten temat. Dziękuję z góry! :)
dominika10
Extra Kobietka
 
Posty: 291
Dołączył(a): 25 lis 2020, o 01:54

Re: Leczenie żylaków

Postprzez Marciskia » 22 mar 2021, o 16:10

zależy gdzie żylaki takie pewnie leczenie
Marciskia
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 15 mar 2021, o 15:23

Re: Leczenie żylaków

Postprzez aneczka92 » 17 gru 2021, o 14:52

Ja jeszcze się powstrzymuję od tak radykalnych kroków jak zabieg chirurgiczny, na razie próbuję "okiełznać" problem stosując produkty uciskowe. Jako, że ja mam tendencję do żylaków poniżej kolana to stosuję podkolanówki uciskowe (https://venoflex.pl/podkolanowki-uciskowe-damskie/). Generalnie jak ktoś też szuka takich produktów to polecam sklep Venoflex, bo mają wygodne i wytrzymałe produkty w dobrej cenie.
aneczka92
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 lis 2021, o 12:50

Re: Leczenie żylaków

Postprzez Żabnik » 28 lis 2023, o 21:02

Unikanie pozostawania długo w jednej pozycji i utrzymanie odpowiedniej masy ciała to czynniki, które zmniejszają ryzyko powstania żylaków. Do działań profilaktycznych i leczniczych warto dodać kompresjoterapię, czyli noszenie specjalnych pończoch uciskowych. Pomocne może okazać się sięgnięcie po leki i suplementy na żylaki i problemy z krążeniem oraz stosowanie maści. Składniki, które pomagają w walce z żylakami nóg to m.in. diosmina, hesperydyna, wyciąg z kasztanowca, witamina C, acerola i rutyna. Wpływają one korzystnie na wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych i można je spotkać w suplementach diety dla osób narażonych na występowanie żylaków. Więcej informacji znajdziecie na https://fashionistki.pl/zylaki-na-nogac ... a-zylakow/
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38

Re: Leczenie żylaków

Postprzez awuckert » 29 lis 2023, o 13:55

Pijawka przystawiona na ciało nie tylko pobiera płyn śródmiąższowy podbarwiony krwią. Podczas gdy sama się odżywia, w rzeczywistości nas leczy poprzez uwalnianie biologicznie czynnych substancji. Wśród nich najbardziej znaną jest hirudyna.

Avatar użytkownika
awuckert
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 lis 2023, o 13:53
Lokalizacja: Radlin
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Maczek