materace termoelastyczne - polecacie?

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

materace termoelastyczne - polecacie?

Postprzez deborah » 22 sty 2021, o 13:47

Hej, słyszałam że materace termoelastyczne są bardzo zdrowe na kręgosłup. Ktoś z was ma taki w domu?
deborah
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 28 lip 2020, o 10:43

Re: materace termoelastyczne - polecacie?

Postprzez brelka » 1 mar 2021, o 21:48

Jak dla dziecka by ktoś szukał materac polecam marke Fiki miki, sprawdzone materace, zdrowe, bezpieczne. Mają pozytywna opinię instytutu Matki i dziecka w Warszawie. Corka ma od nich materac już z tych większych odeo +
brelka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 27 lut 2021, o 18:34

Re: materace termoelastyczne - polecacie?

Postprzez AnitaT » 9 mar 2021, o 12:24

To prawda, materac termoelastyczny to jak na razie moja najlepsza inwestycja:) Mam taki z sovea, bardzo wygodny, nic się nie odgniata, idealnie dopasowuje się do sylwetki i zapewnia optymalne podparcie.
AnitaT
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 11 wrz 2018, o 16:19

Re: materace termoelastyczne - polecacie?

Postprzez Żabnik » 11 mar 2021, o 23:31

Ja to ostatnio w ogóle czytałam, że spanie na brzuchu może być szkodliwe dla zdrowia https://selene.pl/spanie-na-brzuchu-czy-moze-byc-szkodliwe-dla-naszego-zdrowia,31,13, wiedzieliście o tym? A wracając do tematu, to ja swój materac kupiłam właśnie w sklepie Selene i jeśli masz jakieś specjalne życzenia, to warto zadzwonić do ich obsługi, a doradzą Ci najlepsze rozwiązanie.
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38

Re: materace termoelastyczne - polecacie?

Postprzez Marciskia » 22 mar 2021, o 16:10

ciekawa sprawa w sumie
Marciskia
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 15 mar 2021, o 15:23

Re: materace termoelastyczne - polecacie?

Postprzez Amela22 » 15 kwi 2021, o 21:35

Jeśli ktoś na prawdę chce porządnie się wysypiać to faktycznie, materac termoelastyczny jak najbardziej mu się przyda;) Ja swój zamówiłam z sovea, Szybka dostawa a jakość na prawdę porządna. Nawet gdyby coś.. to ma 10 lat gwarancji;) Ale prawda jest taka, że dopiero teraz poczułam różnicę w jakości snu, w końcu rano wstaję wypoczęta.
Amela22
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 8 kwi 2019, o 13:52

Re: materace termoelastyczne - polecacie?

Postprzez agnesss » 20 kwi 2021, o 00:52

Nawet nie wiedziałam, że takie materace istnieją. Muszę o tym poczytać. Mąż kupił jakiś drogi, polecany materac na sprężynach a i tak budził się codziennie z bólem kręgosłupa. Czasem zasypiał na kanapie przed telewizorem i twierdził, że lepiej mu się śpi tam i nie chciał iść do łóżka. Oczywiście strasznie mnie to drażniło, że nie mam do kogo przytulić się w nocy. Rozwiązaniem problemu stała się dopiero mata masującą Medivon Cosy Vibra 10. Robi sobie seansiki masujące, idzie spać normalnie i budził się bez bólu. Czasem uda mi się go namówić na nałożenie maseczki na twarz w trakcie seansu masującego i ma prawie jak w SPA
:D
agnesss
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20 kwi 2021, o 00:11

Re: materace termoelastyczne - polecacie?

Postprzez MartaMM » 11 maja 2021, o 21:29

Amela22 napisał(a):Jeśli ktoś na prawdę chce porządnie się wysypiać to faktycznie, materac termoelastyczny jak najbardziej mu się przyda;) Ja swój zamówiłam z sovea, Szybka dostawa a jakość na prawdę porządna. Nawet gdyby coś.. to ma 10 lat gwarancji;) Ale prawda jest taka, że dopiero teraz poczułam różnicę w jakości snu, w końcu rano wstaję wypoczęta.


Co prawda to prawda:) Też mam swój z sovea i teraz już nie zamieniłabym się na żaden inny:) Śpi się na prawdę rewelacyjnie, materac fajnie układa się do ciała i przepuszcza powietrze.
MartaMM
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 15 gru 2018, o 18:15

Re: materace termoelastyczne - polecacie?

Postprzez AnitaT » 8 cze 2021, o 18:37

Z doświadczenia mogę polecić materace z pianki termoelastycznej, dla mnie są najwygodniejsze. Swój też mam z sovea, załapałam się akurat na darmową dostawę więc to zawsze plus;) Dodatkowo materac jest antyalergiczny, oddychający i ma 5 lat gwarancji;)
AnitaT
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 11 wrz 2018, o 16:19

Re: materace termoelastyczne - polecacie?

Postprzez marlena77 » 16 paź 2021, o 16:12

nie słyszałam nawet o takich materacach ja kupiłam na stronie https://materacyk.pl/ materac genialny świetnie sie wysypiam bardzo solidnie wykonany i w dobrej cenie jak na tą jakość
marlena77
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 20 lip 2021, o 20:40
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]