Długa sukienka czy krótka na wesele?

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Długa sukienka czy krótka na wesele?

Postprzez Sandra987 » 5 sie 2020, o 21:12

Ostatnio spotkałam się z opinią, że nie powinnam ubierać na wesele mojej siostry długiej sukienki i że ona na moje zdecydowanie planuje przyjść w krótkiej, pomimo że będzie zimą (bierzemy śluby blisko siebie czasowo).Nie widze w tym nic złego, zeby młoda dziewczyna ubrała długą sukienkę na imprezę czy zabawę, ale nie wiem. Jaka jest wasza opinia na ten temat?
Sandra987
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 lip 2020, o 15:22

Re: Długa sukienka czy krótka na wesele?

Postprzez damari » 12 sie 2020, o 14:45

Mi się bardzo podobają długie suknie jednak to zależy od wzrostu bo na niskiej dziewczynie średnio będzie raczej wyglądać a jak na ślub to ciemna jakaś żeby nie wyglądać jak panna młoda może o to chodziło siostrze?
damari
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 12 sie 2020, o 14:32

Re: Długa sukienka czy krótka na wesele?

Postprzez itmors » 15 sie 2020, o 18:00

Długie suknie mają swoje plusy i minusy - ślub to skomplikowana sprawa.

Doradztwo i pomoc na każdym etapie produkcji odzieży roboczej - krój i wystrój w najlepszym możliwym rodzaju. Kompleksowa obsługa klienta i gotowy produkt wysyłany do twojego zakładu zawsze spełnią swoją funkcję! Sprawdź
https://brandix.pl/
itmors
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 sie 2020, o 17:50

Re: Długa sukienka czy krótka na wesele?

Postprzez maniamadej » 9 wrz 2020, o 22:12

Co powiesz na garnitur? Ja zakochałam sie w tym od silkymood! sA bardzo eleganckie i stylowe. Czuje sie w nim. bardzo kobieco, i spokojnie w nim bym poszłą na wesele. Co myślicie? Mamy tu fanki garniturów
maniamadej
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 28 lip 2020, o 19:51

Re: Długa sukienka czy krótka na wesele?

Postprzez cinamonka » 11 wrz 2020, o 11:16

Garnitury... Cudo na kobiecie, serio :D
Avatar użytkownika
cinamonka
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 30 lip 2020, o 13:39
Lokalizacja: Ostróda

Re: Długa sukienka czy krótka na wesele?

Postprzez karmelLOVE » 22 wrz 2020, o 10:33

Widziałam ostatnio na jednej babeczce i wyglądała ślicznie... Kombinezon miała czerwony, do tego marynarka i buty w jednym kolorze, loki na długich włosach i długie kolczyki. PIĘKNIE SIĘ PREZENTOWAŁA :)
karmelLOVE
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 13 sie 2020, o 16:35
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Długa sukienka czy krótka na wesele?

Postprzez maniamadej » 12 lis 2020, o 17:49

To w zależności co lubisz, ja sobie chwalę sukienki od colien., jestem zadowolona z nich, a ponadto są ponad czasowe, dla każdego coś dobrego, spróbuj poszukać. Lubie ich wzory, są na prawdę super <3
maniamadej
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 28 lip 2020, o 19:51

Re: Długa sukienka czy krótka na wesele?

Postprzez Amelia1 » 10 gru 2020, o 16:41

To chyba zależy od tego co kto lubi. Mi na przykład podobają się krótkie sukienki a moja siostra woli długie
Amelia1
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 15:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Długa sukienka czy krótka na wesele?

Postprzez ketma » 5 mar 2021, o 09:02

Dla gościa? To kwestia figury. Niech każda dopasowuje takie rzeczy do swoich oczekiwań, to wtedy będzie OK.
Jeszcze mi się nie zdarzyło, żebym nie znalazła na Merg tego, czego szukałam. Za każdym razem trafiałam na takie rzeczy, na których mi zależało.
I jak dotąd udało mi się fajnie trafiać.
ketma
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 8 lut 2018, o 12:57

Re: Długa sukienka czy krótka na wesele?

Postprzez Kaśka99 » 22 mar 2021, o 21:39

kupiłam sobie zwiewną sukienkę na wesele ale długa lubie takie do niej haleczkę bo jest bardzo dora dzięki niej sukienka się nie elektryzuje
kupiłam, to wszystko w Pradlo.pl
Kaśka99
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 11 sty 2021, o 15:17

Re: Długa sukienka czy krótka na wesele?

Postprzez kos.asia118 » 24 maja 2021, o 09:26

Moim zdaniem dużo zależy od tego w czym czujesz się dobrze i co pasuje lepiej do Twojej figury. Warto też mieć oczywiści na uwadze porę roku. Ja osobiście uwielbiam krótkie sukienki z odkrytymi plecami - są zjawiskowe. Ważne jest jednak w ich przypadku to jaki stanik do sukienki z odkrytymi plecamiwybrać, by prezentować się dobrze.
kos.asia118
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 3 sie 2020, o 12:26

Re: Długa sukienka czy krótka na wesele?

Postprzez Tamagotchi » 25 maja 2021, o 09:10

Warto ubrać taką, w której dobrze się człowiek czuje :) Nie znam żadnych opinii, że w długiej nie wypada!
Avatar użytkownika
Tamagotchi
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 10 maja 2021, o 15:52

Re: Długa sukienka czy krótka na wesele?

Postprzez Milosniczkazakupow » 25 maja 2021, o 15:22

Jedynie nie ubierać przybliżonego koloru do sukni panny młodej. Długość jest dowolna. Pamiętaj, zeby dobrze Ci się tańczylo :)
Milosniczkazakupow
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 11 maja 2021, o 20:26

Re: Długa sukienka czy krótka na wesele?

Postprzez maniia » 9 sie 2021, o 00:30

Ja na niedawne wesele siostry wybrałam długą turkusową sukienkę, prostą, na ramiączkach, miałam ją w wersji z szalem, pięknie i elegancko to wyglądało, same zresztą możecie zobaczyć tę sukienkę, kupiłam ją online w Silk Epoque. Suknia wykonana jest z jedwabiu najwyższej jakości, pięknie uszyta, jedwab jest bardzo delikatny w dotyku, szalenie przyjemny, także to był bardzo udany zakup.
maniia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 9 maja 2021, o 21:32

Re: Długa sukienka czy krótka na wesele?

Postprzez CosmosModa123 » 22 wrz 2021, o 14:09

Polecam sukienki wizytowe z tego sklepu internetowego :)
https://cosmosmoda.pl/45-sukienki-wizytowe
Gwarancja szybkiej wysyłki, korzystam ze sklepu od lat jestem mega zadowolona :)
CosmosModa123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 21 wrz 2021, o 12:09
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Faubo715, Google [Bot]