Wasze sposoby na wypadanie włosów

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez czajunaa » 1 mar 2021, o 17:09

A co myślicie o tabletkach z tego rankingu https://dopilar.pl/wlosy/ranking-tabletek-na-porost-wlosow/ - wiele osób chwali sobie efekty pisząc, że włosy przestają wypadać i łysienie udaje się opanować. Macie jakieś opinie na ten temat? Z góry dzięki
czajunaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 mar 2021, o 17:08

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Hanulec » 23 mar 2021, o 12:10

Brałam różne tabletki i nic. Niestety :( Tak jak wspominałam mi pomógł Ducray Anaphese - dobry szampon. Możesz spróbować brać tabletki, ale jeśli dalej będziesz oczyszczać skórę głowy kiepskimi kosmetykami to te tabletki naprawdę nie pomogą.
Hanulec
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 17 mar 2020, o 20:18

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez GabraAbra » 29 mar 2021, o 12:49

ja bylam raz na takim zabiegu jak mezoteriapia
GabraAbra
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 24 mar 2021, o 16:00

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez andrat » 2 cze 2021, o 14:00

Podepne sie. A picie drożdży cos pomoże? Ja mam ten sam problem i chętnie bym sie dowiedziała Od jakiegoś czasu mi wypadją i w sumie mi sie to nie podoba.
Szukam również sposobu na wzmocnienie oraz pogrubienie włosów. Bo jednak wypadałoby zadbać o to co mi na głowie pozostało ;)

Jakieś opinie na temat zabiegu na wlosy Olaplex https://sklep.bellita.waw.pl/pl/p/-Olap ... 55-ml/1857 ?
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez brelka » 2 cze 2021, o 21:17

Na włosy pomógł mi bardzo olejek Hasna, znakomicie działa. Naturalny olejek, wzmacnia włosy , pozbyłam się łupiezu. Juz tak nie wypadają no i w końcu są lsniące
brelka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 27 lut 2021, o 18:34

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Milosniczkazakupow » 3 cze 2021, o 12:04

Ja polecam biotynę w tabletkach. Włosy mi mega wypadały, pielęgnacja plus tabletki zdziałały cuda
Milosniczkazakupow
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 11 maja 2021, o 20:26

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Lenabaumler » 25 wrz 2021, o 00:53

Biore suplementy, leki na wzmocnienie. Włosy mi odrastają po chemioterapii ale chce czasami na prawde atrakcyjnie wyglądać. I tutaj z pomocą przychodzi mi po prostu noszenie peruki peruki-sklep.pl/peruki-radom/
Lenabaumler
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 27 sie 2020, o 11:36

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez TynkaSch » 7 lis 2021, o 18:09

Po chemioterapii jeszcze jakoś te włosy odrosną. Prędzej czy później, ale jak ktoś ma podłoże genetyczne czy hormonalne to najlepszym rozwiazaniem jest przeszczep. Mega popularną metodą jest FUE za pomocą robota https://przeszczep-wlosow-artas.pl/
TynkaSch
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 7 lis 2021, o 18:08

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez alex1234 » 22 lis 2021, o 14:44

Bardzo walczyłam o to aby zahamować wypadanie włosów. Stosowałam wiele preparatów, ale właściwie tylko szampon Klorane z wyciągiem z chininy wyraźnie mi pomógł. Jeśli chcesz, warto zainwestować także w inne produkty z tej serii.
alex1234
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 17 lut 2017, o 18:24

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Agniechowa » 7 gru 2021, o 15:53

jak tak mocno Ci lecą, to najlepiej iść do trychologa
Agniechowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 3 gru 2021, o 11:53

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez miniak » 22 sty 2022, o 22:31

Wypróbuj sobie Olejek Hasna, znakomity jest. Tak mi sie po nim włosy odbudowały, juz nie łamią się tak i nie wypadaja
miniak
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 29 gru 2021, o 00:38

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez wenek » 25 maja 2022, o 10:01

Skorzystaj z kosmetyków https://maclinic.pl/ są naprawdę warte swojej ceny. Miała duży problem ze swoimi włosami, a dzięki tym produktom problemy zniknęły, a włosy stały się silniejsze.
wenek
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 7 gru 2020, o 19:07

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez ellena » 21 sie 2022, o 10:02

Natomiast jak macie problem z siwiejącymi włosami, to warto kupić specyfik GR-7 https://gr-7.eu/ produkt w pełni naturalny, stymulujący cebulki włosa, dzieki czemu juz po pierwszym tygodniu stosowania widoczne sa efekty.
ellena
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 13 mar 2018, o 13:46

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez bojowniczka » 30 lis 2022, o 23:25

suplementy oraz kosmetyki tonik i szampon ze strony eksperciwlosow.pl nie ma lepszych produktow, sama przerobilam wiele i tanich i drogich i efekty albo slabe albo dobre na chwile. tutaj jestem pewna tego co mowie i polecam z czystym sumieniem
bojowniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 7 lis 2017, o 21:02

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Lubisia » 28 gru 2022, o 11:56

serdecznie polecam szampon wzmacniajacy APIS Professional z 3% baicapil https://apis-sklep.pl/4835-natural-solu ... p-272.html Działa rewelacyjnie i poprawia wygląd skóry przy tym jest stosunkowo nie drogi.
Lubisia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 sty 2022, o 10:02

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez elvis1997xx » 24 sty 2023, o 13:34

Mnie to te wszystkie DX na wypadanie i siwienie to az smieszą, przeciez to nie działa, a napewno po nim nie odrosną włosy!
elvis1997xx
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 sty 2023, o 12:38

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Legumina » 24 sty 2023, o 23:39

Problemów z włosami boże być wiele różnych, więc pewnie nie ma jednej dobre odpowiedzi. Jeśli ktoś miał, podobnie jak ja, problemy z wypadaniem włosów po chorobie, gdy organizm jest ogólnie bardzo osłabiony, to mogę podzielić się swoim doświadczeniem. Trycholog do którego chodziłam z moimi problemami poleciła mi ajurwedyjski olejek do włosów Sesa z Zelonysklepcom . Receptura olejku pochodzi ze starodawnych ajurwedyjskich pism. Składa się on z 18 bogatych w składniki odżywcze ziół, 5 olejków doskonale nawilżających włosy. Cała receptura przygotowana została według procesu Kshir Pak Vidhi, w którym zbilansowana mieszanka ziół połączona zostaje z mlekiem a następnie aktywowana poprzez 5 olejków.
Obrazek
Legumina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 14 sie 2015, o 03:10
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]