Łuszczyca - Czy psorisel będzie skuteczny?

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Łuszczyca - Czy psorisel będzie skuteczny?

Postprzez GrzesinskaNina » 8 mar 2021, o 14:45

Trafiłam ostatnio na taki zestaw dermokosmetyków na łuszczycę Psorisel i zastanawiam się czy to byłoby skuteczne na problemy z łuszczycą.
Ale może opowiem jak u mnie sytuacja wygląda, bo mam od dermatologa maść, która oczywiście mi działa, ale bardzo często łuszczyca wraca i znów jest problem. Słyszałam, że tego typu szampony mogą przedłużać okres tego wygaszenia czy coś takiego, to prawda?
GrzesinskaNina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 1 mar 2021, o 15:12

Re: Łuszczyca - Czy psorisel będzie skuteczny?

Postprzez Marciskia » 22 mar 2021, o 16:14

To najpierw powiedź mi tak. Ile masz lat, gdzie ta łuszczyca występuje i czy byłaś już na jakiś badaniach w tym kierunku?
Marciskia
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 15 mar 2021, o 15:23

Re: Łuszczyca - Czy psorisel będzie skuteczny?

Postprzez GabraAbra » 29 mar 2021, o 13:02

A co ma w ogóle wiek do łuszczycy? Według mnie jak mówi, że ma łuszczyce to była na badaniach. I masz rację, że takie szampony bardzo wspomagają leczenie i działają na zasadzie, którą mniej więcej w skrócie sama opisałaś
GabraAbra
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 24 mar 2021, o 16:00

Re: Łuszczyca - Czy psorisel będzie skuteczny?

Postprzez Karolina 09 » 30 wrz 2021, o 23:56

Mnie przy łuszczycy pomagają dermokosmetyki z Dexerylu. Są to emolienty, krem do ciała ma lekką konsystencję, szybko się wchłania i rewelacyjnie nawilża, utrzymuje to nawilżenie dość długo, ja smaruję się nim rano i wieczorem, u mnie to wystarcza. Do mycia używam kremu z Dexerylu, nie zawiera on mydła, dobrze oczyszcza, nie wysusza, nie podrażnia, używam go też do mycia twarzy :)
Karolina 09
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 27 sie 2019, o 00:37

Re: Łuszczyca - Czy psorisel będzie skuteczny?

Postprzez Allie » 2 lut 2022, o 09:39

Badania, dieta i suplementacja. Nic nie bierze się z niczego. Trzeba bardziej zadbać o swój organizm. U mnie największe problemy były własnie na głowie, jednak od czasu od kiedy staram się dbać o higienę życia, o odpowiednią dietę oraz unikać stresu, czuję się o wiele lepiej. Zauważyłam, że wcześniej to własnie stres powodował u mnie nasilenie objawów łuszczycy.

Co do psorisel, obecnie używam i jest dobry https://psorisel.pl Aczkolwiek na minus dostepność bo z tego co wiem to jest mozliwy jedynie do zamowienia w sieci.
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników