krem dla cery naczynkowej

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: krem dla cery naczynkowej

Postprzez elisza » 17 maja 2014, o 14:38

Mycie twarzy tylko w chłodnej wodzie, gorąca rozszerza naczynka.
Avatar użytkownika
elisza
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 16 maja 2014, o 13:57

Re: krem dla cery naczynkowej

Postprzez polinezka » 23 maja 2020, o 18:00

Ja używam krem z Bielendy , mają tu super serię w ogóle kosmetyków dla cery naczynkowej. Ten krem wzmacniająco – regenerujący na noc jest bardzo dobry.Zapobiega tworzeniu się nowych pajączków,redukuje zaczerwienienia,wyrównuje koloryt skóry. Dla mnie ta linia kosmetyków jest zdecydowanie najlepsza
polinezka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2 mar 2020, o 11:43

Re: krem dla cery naczynkowej

Postprzez docha » 24 maja 2020, o 20:32

Dziewczyny, tak się zastanawiam czy nie zadziałać też od środka na te naczynka, pajączki itp. Stosowałyście kiedyś krem i tabletki Niverosin? Wpadły mi w oko w aptece i chyba spróbuję.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: krem dla cery naczynkowej

Postprzez irracjonalna_alducha » 25 maja 2020, o 15:35

Miałam w rodzinie i nie pomogły mi w ogóle. Brat w końcu poszedł na zabiegi na zamykanie naczynek.
Avatar użytkownika
irracjonalna_alducha
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 25 maja 2020, o 15:24

Re: krem dla cery naczynkowej

Postprzez babyblue » 26 maja 2020, o 13:37

zabiegi są skuteczne, tylko lepiej je przeprowadzać w miesiącach chłodniejszych.
babyblue
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 1 sie 2014, o 11:21

Re: krem dla cery naczynkowej

Postprzez magnolic » 2 cze 2020, o 12:47

a moze wyprobuj oleje? z pestek malin jest chyba dobry do naczynkowej
magnolic
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2 cze 2020, o 12:34

Re: krem dla cery naczynkowej

Postprzez muszelia » 12 cze 2020, o 20:24

Nie lepiej jakiś krem głęboko nawilżający i regenerujący? Tołpa Pure Trends ma takie kremy na dzień i na noc
muszelia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 sty 2020, o 06:25

Re: krem dla cery naczynkowej

Postprzez magnolic » 18 cze 2020, o 10:55

ja nie stosowałam, ale moja przyjaciółka ma wzmacniający z Vianka i poleca ;)
magnolic
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2 cze 2020, o 12:34

Re: krem dla cery naczynkowej

Postprzez rema » 22 lip 2020, o 14:35

Vianek ma fajne kosmetyki, ale u mnie sprawdzily się jedynie te do oczyszczania W przypadku kosmetykow pielęgnacyjnych to widzałam co na ich temat na forach piszą i albo się je uwielbia albo się ich nie znosi. Mnie denerwuje trochę ten olej sojowy w każdym kosmetyku, moja skóra się z olejem nie polubiła. Ale z kolei moja znajoma lubi :)

Sama od kilku miesięcy używam do twarzy kremu Niverosin. Na razie jestem z niego bardzo zadowolona, fajnie łagodzi buraka jak również odżywia skóre. Duży plus za filtr 15 (w poprzedniej wersji kremu z tego co widziałam go nie było). W słoneczne dni używam dodatkowo kremu z filtrem 50, ale jak jest dzień pochmurny to wystarczy mi sam Niverosin. Buzię po nim mam mniej przekrwioną, aczkolwiek mam świadomość, ze pewnie na jeszcze lepsze rezultaty będę musiała poczekać. W przypadku cery naczynkowej działanie wielu kosmetyków jest długofalowe.
Avatar użytkownika
rema
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 3 kwi 2018, o 08:35

Re: krem dla cery naczynkowej

Postprzez jowcia » 23 sie 2020, o 17:42

orientana.pl/produkty/cera-naczynkowa/ polecam ich produkty do skory naczynkowej, ten krem szafranowy jest dla mnie najlepszy i peeleing enzymatyczny tez bardzo fajny!
jowcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 13 sty 2019, o 15:02

Re: krem dla cery naczynkowej

Postprzez xena » 9 wrz 2020, o 14:15

Idealna pielęgnacja to trochę metoda prób i błędów.
Jeżeli chodzi o zapychanie, to nie każdego zapychają te same produkty.
Przykładem jest np. podkład z Catrice, który mnie nie zapycha, wręcz uwielbiam go, a jednak opinie o nim są mieszane.

Też polecam do twarzy krem Niverosin - mam cerę mega wrażliwą, suchą a on ratuje mi życie, dosłownie. Jest dostępny w aptece. Ma w sobie diosminę oraz hesperydynę. Składniki których brakuje w kosmetykach drogeryjnych i to sprawia, ze w przeciwieństwie do nich coś robi oraz rzeczywiśćie wzmacnia naczynka. Zmniejsza zaczerwienienie twarzy. Pomimo dość gęstej konsystencji dobrze się wchłania. Nie zatyka porów. Wolę stosowac na noc bo powoduje nieco błyszczenie skóry. No i nie nadaje się na dzień w lecie, ma za mały filtr. Tak wiec na dzień polecam stosować raczej jedynie zimą.
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: krem dla cery naczynkowej

Postprzez Allie » 15 sty 2021, o 10:05

Mam podobny problem i przetestowałam wiele kosmetyków do cery naczynkowej. Faktycznie dobrze jest zwracać na ich skład bo niektóre są jedynie reklamowane jako kosmetyki na naczynka, a tak naprawdę nie mają składników, które autentycznie moga polepszać stan naczynek na twarzy.
Z kremów polecam Redblocker
https://cocolita.pl/redblocker

W zasadzie cała serię. Świetne rezultaty daje ich koncentrat naprawczy.
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: krem dla cery naczynkowej

Postprzez Ginger333 » 14 lut 2021, o 13:20

piekna_nieznajoma napisał(a):moja przyjaciółka używa z ziaji z serii MED i jest bardzo zadowolona, podobno lepszy od tych wszystkich za 100zł i więcej!


U mnie ta Ziaja cały czas się sprawdza. Mam za sobą już kilka opakowań i trochę się martwię, że skóra się przyzwyczai i zacznie kaprysić, ale na razie.... spoko ;-0
Ginger333
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 4 lis 2020, o 12:21

Re: krem dla cery naczynkowej

Postprzez Ginger333 » 21 lut 2021, o 14:00

Seria z kasztanem z Bielendy jest super. To mój krem z którym się nigdy nie rozstaję!
Ginger333
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 4 lis 2020, o 12:21

Re: krem dla cery naczynkowej

Postprzez Mari_123 » 25 lut 2021, o 21:42

SVR ma całą serię do naczynek.
Mari_123
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 19 paź 2020, o 12:59

Re: krem dla cery naczynkowej

Postprzez Paula0 » 24 mar 2021, o 12:13

W mojej ocenie tą sensowną propozycją mogą być między innymi kosmetyki z oferty firmy janda.pl. Doświadczona na rynku marka, która ma przebadane dokładnie kosmetyki więc można liczyć na ich wysoką jakość. Poza tym mam takie wrażenie, że to będzie świetna opcja dla tych kobiet, które chcą zadbać o ograniczenie tych oznak, które mogą świadczyć o starzeniu się skóry.
Paula0
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 4 sie 2020, o 09:07

Re: krem dla cery naczynkowej

Postprzez igaaa2020 » 30 mar 2021, o 11:34

Ja ostatnio zamówiłam na notino krem z tołpy do cery naczynkowej - sprawdza się i nie był jakiś bardzo drogi, warto wspróbować
igaaa2020
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 25 paź 2020, o 21:01

Re: krem dla cery naczynkowej

Postprzez madona » 15 kwi 2021, o 15:32

Ja próbowałam różnych kosmetyków, kremów, maści i nic... dopiero zabieg laserem Cutera pomogł. ważne jest, żeby wybrać dobrą klinikę medycyny estetycznej, to podstawa. sprawdźcie sobie Elite, przyjmują w Elite.
madona
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 21 lip 2015, o 12:44

Re: krem dla cery naczynkowej

Postprzez Agniechowa » 3 gru 2021, o 12:46

pharmaceris jest spoko
Agniechowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 3 gru 2021, o 11:53

Re: krem dla cery naczynkowej

Postprzez anita_an » 21 cze 2022, o 13:19

U mnie rewelacyjnie sprawdza się photoderm ar. Krem lagodzi u mnie zaczerwienienia, nie tworząc efektu maski. Stosuje go zamiast podkładu który latem za bardzo mi zatykał pory, przez co miałam często wypryski na twarzy.
Obrazek
anita_an
Miła Kobietka
 
Posty: 63
Dołączył(a): 8 lip 2019, o 11:15
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron