Jak rzucić palenie ?

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: Jak rzucić palenie ?

Postprzez Ona1988 » 10 lut 2021, o 18:37

espanka napisał(a):gdyby to było takie proste, postanowić i gotowe, nie jest to łatwa sprawa, ale mama bierze recigar już od paru tygodni i nie pali, całą rodzina ją wspieramy mam nadieję, że się uda


patrząc po znajomych co rzucili czy to wspomagając się np recigar czy używając tylko silnej woli to nie wrócili do papierosów. Więc trzymam kciuki aby Twoja mama również nie wróciła do papierosów. Zdrowie jest najważniejsze.

http://www.kuzniawsiodelku.pl podróże po śląsku i nie tylko pokazujące piękno tych terenów
Ona1988
Miła Kobietka
 
Posty: 88
Dołączył(a): 4 sie 2015, o 13:02

Re: Jak rzucić palenie ?

Postprzez karolazuza » 15 lut 2021, o 13:43

Najlepiej to poznać przyczyny palenia. To ważna kwestia, która pozwala w pewien sposób odejść od tego nałogu raz na zawsze. Można także skonsultować się z psychologiem od uzależnień, który powinien pomóc w tym temacie. Trzymam kciuki za powodzenie tej akcji! :)
Avatar użytkownika
karolazuza
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 lut 2021, o 13:36

Re: Jak rzucić palenie ?

Postprzez espanka » 27 lut 2021, o 19:37

na szczęście do nałogu nie wróciła, trzyma się bez fajek bardzo dobrze, poleciła swojej koleżance ten recigar i wiem, że też rzuciła skutecznie
Avatar użytkownika
espanka
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 11 sie 2017, o 22:54

Re: Jak rzucić palenie ?

Postprzez Maggie30 » 5 mar 2021, o 23:52

Gorąco polecam z całego serca. To odmienia kwestię rzucania palenia https://blog.reset33.pl/jak-rzucic-palenie-skutecznie/
Maggie30
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 maja 2020, o 10:09

Re: Jak rzucić palenie ?

Postprzez Ona1988 » 10 mar 2021, o 22:53

espanka napisał(a):na szczęście do nałogu nie wróciła, trzyma się bez fajek bardzo dobrze, poleciła swojej koleżance ten recigar i wiem, że też rzuciła skutecznie


więc widzę że ten recigar jest skuteczny. Kilka potwierdzonych przypadków skutecznego rzucenia jest. :)

http://www.kuzniawsiodelku.pl podróże po śląsku i nie tylko pokazujące piękno tych terenów
Ona1988
Miła Kobietka
 
Posty: 88
Dołączył(a): 4 sie 2015, o 13:02

Re: Jak rzucić palenie ?

Postprzez Marciskia » 22 mar 2021, o 16:11

Lepiej nie wpadać z uzależnienia w uzależnienie.
Marciskia
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 15 mar 2021, o 15:23

Re: Jak rzucić palenie ?

Postprzez docha » 30 mar 2021, o 22:16

Super, wsparcie rodziny to też ważna sprawa. My rzuciliśmy razem z mężem w tym samym czasie, żeby było nam raźniej. Też zresztą z recigarem, bo bez tego pewnie nie poszło by nam tak sprawnie. Ja już drugiego dnia przestałam palić, mąż chyba czwartego i nie palimy już rok.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Jak rzucić palenie ?

Postprzez czekoladove.love » 1 kwi 2021, o 09:27

ja tak raz palę, a później rzucam... najgorsze jest to, że ja nie mam co z dłoniami robić w czasie gdy zazwyczaj jestem od razu po czasie gdy nie palę.
Avatar użytkownika
czekoladove.love
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 1 kwi 2021, o 09:10
Lokalizacja: Wawa

Re: Jak rzucić palenie ?

Postprzez werka » 13 gru 2021, o 12:46

To ciężkie pytanie, szczerze mówiąc, bo nie ma chyba na to złotego środka i nie każdego na to stać. Ale warto wiedzieć, że palenie papierosów nie musi być nudne i można sobie to urozmaicać na różne sposoby. Jednym z takich sposobów są gilzy. To takie bibułki, do których wkłada się swój ulubiony susz i to sprawia, że czerpiemy z tego radość. Duży wybór tego typu bibułek ma sklep https://dym.pl/gilzy,c196,pl.html. Ceny maja bardzo przystępne a oferowane przez nich produkty są naprawdę bardzo wydajne :)
werka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 8 kwi 2021, o 16:12
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]