Delpos. Opinie

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Delpos. Opinie

Postprzez cinamonka » 31 sie 2020, o 15:48

Hejka wszystkim tutaj! Mam nadzieję, ze jest to jak najbardziej w temacie. Szukam informacji o zestawie na włosy a raczej ich wypadanie, bo niestety, ale mam ten problem już od dłuższego czasu i na daną chwilę to co miałam to mi srednio pomagało, ale kilka razy mi śmignęły komentarze na fb że ktoś poleca, że dobre itp., ale nie wiem czy nie jest to tak ze reklama czy cos takiego. Mam nadzieję, że tutaj znajdę osobę, która będzie jednak wiedziała nieco więcej i opowie mi też coś wieciej o tym zestawie, bo widziałam że jest tam szampon, odzywka i wcierka, więc 3 kosmetyki, które nie wiem w sumie nawet co one w sobie mają. Prosze o pomoc! :*
Avatar użytkownika
cinamonka
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 30 lip 2020, o 13:39
Lokalizacja: Ostróda

Re: Delpos. Opinie

Postprzez cinamonka » 11 wrz 2020, o 11:18

Hallo? jest tutaj ktoś? Proszę o pomoc!! :((( Czekam na jakieś informacje..
Avatar użytkownika
cinamonka
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 30 lip 2020, o 13:39
Lokalizacja: Ostróda

Re: Delpos. Opinie

Postprzez karmelLOVE » 15 wrz 2020, o 14:35

Jeżeli o skład chodzi to powiem szczerze, ze zestaw jest warty sprawdzenia z tego co widzę zarówno po szamponie, masce i wcierce.
Naturalny, ma w sobie konserwanty naturalny i wg. strony kosmetyki nie testowane na zwierzętach. Myślę że jest OK.


A próbowałaś może robić jakieś badania?
karmelLOVE
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 13 sie 2020, o 16:35
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Delpos. Opinie

Postprzez cinamonka » 17 wrz 2020, o 11:54

Anemia i już z tym walczę, ogólnie miałam tak czy inaczej zawsze miałam problemy z wypadaniem włosów, bo strasznie mnie to męczy. Ogólnie żelazo łykam, ale chciałabym jeszcze coś zrobić by te cebulki się lepiej trzymały na głowie.A to masz ten zestaw? Masz w ogóle zapisane jakieś składniki, które są w środku, bo ja nie mogę w ogóle ich znaleźć i się zastanowić nad nimi :P
Avatar użytkownika
cinamonka
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 30 lip 2020, o 13:39
Lokalizacja: Ostróda

Re: Delpos. Opinie

Postprzez karmelLOVE » 22 wrz 2020, o 10:43

Jak wejdziesz sobie na stronę i klikniesz na cały zestaw to masz tam podane wszystkie INCI, ale tak ogólnie to w szamponie masz np.: nagietek, zielona herbata, amlia, wit. e, betainę, odżywka: mocznik, olejek jojoba i czarnuszki, keratyna roślinna, bioferment z bambusa. Jeszcze jest płyn do skóry głowy i masz tam: miłorząb japoński, guarana, żeń-szeń, olejek z miety pieprzowej, kofeina i niacynamid.
karmelLOVE
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 13 sie 2020, o 16:35
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Delpos. Opinie

Postprzez cinamonka » 24 wrz 2020, o 12:03

Ok, znalazłam całość, ale widzę że te kosmetyki mają jakieś konserwanty. One też są naturalne?
Avatar użytkownika
cinamonka
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 30 lip 2020, o 13:39
Lokalizacja: Ostróda

Re: Delpos. Opinie

Postprzez karmelLOVE » 28 wrz 2020, o 12:51

Też. Sprawdziłam w sumie jeszcze dla pewności i powiem szczerze, że są konserwanty naturalne gdzieś na 3,2 i 1 miejscu OD KOŃCA :) Sprawdziłam też i te składniki są dopuszczone przez ecocert, czyli stowarzyszenie kosmetyczne czy jakoś tak.
karmelLOVE
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 13 sie 2020, o 16:35
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Delpos. Opinie

Postprzez diorka » 15 paź 2020, o 11:14

Uwielbiam! :D Na prawdę jak dla mnie to numero uno jeżeli chodzi o zestaw na wypadanie włosów, a przeszłam przez spooooooro różnych dziwnych rzeczy :D Jak nie płyny, to płukanki czy wcierki itp. to uważam, że zdecydowanie to jest jedyna opcja którą mogę komuś polecić.
Avatar użytkownika
diorka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 20 sie 2020, o 11:07
Lokalizacja: Jasło

Re: Delpos. Opinie

Postprzez cinamonka » 19 paź 2020, o 11:32

No dobra, także powiem szczerze, że jestem w lekkim szoku, bo jednak nie spodziewałam się aż tylu odpowiedzi na ten temat, a tutaj taki zaskoczenie :O Dziękuję wszystkim razem i każdemu też z osobna. Mam nadzieję, ze będzie u mnie podobny efekt do tego jaki wy u siebie zobaczyłyście. Włosy mam już na prawdę w tragicznym stanie, więc każda opcja ich ozdrowienia jest dla mnie na wagę złota i chyba te złoto przeleję, bo serio to nie jest aż tak wiele patrząc na to ile wydałam kasy na jakieś suplementy itp. Trzymajcie kciuki za mnie a ja pewnie za jakiś czas się odezwę co do wrażeń związanych z nakładaniem tego zestawu. Pozdrawiam i raz jeszcze dziękuję!
Avatar użytkownika
cinamonka
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 30 lip 2020, o 13:39
Lokalizacja: Ostróda

Re: Delpos. Opinie

Postprzez cinamonka » 24 lis 2020, o 13:30

Zgłaszam się po miesiącu i mam pewne przemyślenia. Po pierwsze działa, bo po wysuszeniu włosów widzę że jak je przeczesuje to wypada ich zdecydowanie mniej niż zazwyczaj. 2. widzę, że w odpływie jest mniej włosów, także dla mnie? Bajka. Pewnie dalej będę nakładała delpos bo jestem mile i pozytywnie zaskoczona. Chcę więcej i więcej efektów :D
Avatar użytkownika
cinamonka
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 30 lip 2020, o 13:39
Lokalizacja: Ostróda

Re: Delpos. Opinie

Postprzez czekoladove.love » 1 kwi 2021, o 10:07

też mam ten zestaw z delpos :in love: zdecydowanie jest to mój faworyt z szamponów na wypadanie włosów...
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
czekoladove.love
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 1 kwi 2021, o 09:10
Lokalizacja: Wawa
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]