pomysły na fryzury

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

pomysły na fryzury

Postprzez espanka » 7 kwi 2021, o 16:33

Pytanie do posiadaczek półdługich włosów, jak je układacie? Mnie strasznie kusi żeby je związywać i w sumie postanowienie żeby mając dłuższe włosy coś więcej z nimi kombinować padło. Skąd bierzecie pomysły?Układacie włosy jakimś sprzętem?
Avatar użytkownika
espanka
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 11 sie 2017, o 22:54

Re: pomysły na fryzury

Postprzez Amelia1 » 9 kwi 2021, o 14:08

Ja najczęściej spinam je w luźny kok albo górną część zaplatam w warkocz i wtedy kok. Jak mi się nie chce ich układać to są rozpuszczone lub z przodu odgarniam do tyłu i spinam, żeby nie leciały na twarz. Jest wiele różnych fryzur, musisz sama pokombinować
Amelia1
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 15:20
Lokalizacja: Poznań

Re: pomysły na fryzury

Postprzez pani_jeziora » 12 maja 2021, o 15:03

może ci się sprawdzić lokówka curl styler Babyliss, jest świetna, zresztą na necie znajdziesz filmiki z tym jak wyglądaja włosy po układaniu tym sprzętem, mi się niesamowicie ten efekt podoba, można sobi pokombinować z różnymi upięciami i stworzyć za każdym razem trochę inny look
Avatar użytkownika
pani_jeziora
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 24 sty 2019, o 22:30
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron