Roczny trening Tantry. Sacred Body Passionate Spirit.

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

Roczny trening Tantry. Sacred Body Passionate Spirit.

Postprzez marta_k » 7 kwi 2021, o 18:05

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO
„TU I TERAZ” W NOWYM KAWKOWIE www.tuiteraz.eu

zaprasza 25-31 października 2021 na warsztat


Roczny trening Tantry.
Sacred Body Passionate Spirit.

Prowadzi: Freya Wolna.
Roczny Trening Tantry Sacred Body Passionate Spirit z Freyą Wolną i Johnem Hawkenem to podróż do tantrycznego podejścia do życia i seksualności.
Podróż w celu uwolnienia świadomości od samoświadomości, uwolnienia życia z więzienia winy i strachu.

Podróż, która upoważnia Cię do podążania za autorytetem własnego serca i wewnętrznego przewodnictwa.
Podróż między światami ziemi i nieba, ciała i ducha, energii i świadomości, która ukazuje twój potencjał ekspansji, obejmując i włączając wszystkie polarności - podróż poza dualizm.

Podróż w celu uzdrowienia bólu i otwarcia się na piękno i przyjemność.
Podróż, w kierunku przywrócenia świętość ciału i pasji duchowi.

Trening otworzy Cię na swoje ciało jako Twoją świątynię, gdzie będziesz mógł poczuć, że jesteś ucieleśnioną, świętą istotą.


DLA KOGO JEST TEN KURS?

Kurs Tantryczny „Sacred Body Passionate Spirit” jest skierowany zarówno dla singli jak i par, które są zainteresowane Tantrą jako ścieżką samopoznania i osobistej transformacji. Szkolenie składa się z 4 modułów. Grupa staje się zamkniętą grupą od drugiego spotkania, aby stworzyć atmosferę wzajemnego zaufania i wsparcia. Aby ukończyć szkolenie, musisz być na wszystkich 4 modułach.

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?

Podczas tego kursu nauczysz się postrzegać siebie jako istotę energetyczną, która ma nieograniczony potencjał energetyczny. Dowiesz się, że jest tylko jedna energia – energia naszego życia płynąca przez nas, która manifestuje się w naszym życiu na wielu poziomach –w naszej seksualności, naszej kreatywności, naszej zdolności do kochania i relaksu. Doświadczysz, że tworzysz swoją własną rzeczywistość poprzez to, jak i na co kierujesz swoją świadomość.

Nauczysz się naprawdę kochać siebie, swoje ciało, swoją energię. Będziesz mógł cieszyć się
i doceniać siebie, innych i ogólnie życie. Tantra jest ścieżką uzdrawiania się ze wszystkich wzorów (energetycznych, mentalnych), abyśmy mogli rozprzestrzeniać nasze skrzydła i latać!

TRENING CERTYFIKOWANY PRZEZ THE PATHS OF TRANSFORMATION ORAZ FREYA WOLNA !!

Roczny Trening Tantry "Sacred Body Passionate Spirit" składa się z czterech modułów:

Moduł I:25-31.10.2021
Cena: 2200 zł (1700 + 500 zadatek = 2200, gdzie 500 zł JEST BEZZWROTNYM ZADATKIEM NA POCZET OSTATNIEGO MODUŁU)

Moduł II:29.XI-5.XII.2021
Cena: 1700 zł

Moduł III: 2022
Cena: 1700 zł

Moduł IV: 2022
Cena: 1200 zł (1700 zł – zadatek 500 zł = 1200zł)

FREYA WOLNA:

Sex&LifeCoach, trenerka z ponad 18-letnim doświadczeniem. Certyfikowana facylitatorka medytacji OSHO, certyfikowana nauczycielka Tantry i Masażu Tantrycznego. Prowadzi profesjonalną praktykę pracy z ciałem i oddechem. W swojej pracy skupia się na odkrywaniu potencjału klientów, a także uzdrawianiu relacji intymnych i seksualności poprzez warsztaty, sesje indywidualne oraz coaching. Od 4 lat prowadzi jedyny w Polsce Profesjonalny Trening Masażu Tantrycznego certyfikowany przez The Paths of Transformation (John Hawken) i ASIS (The Association of Somatic and Integrative Sexologists). Freya prowadzi autorskie warsztaty Przebudzenie Mocy, Moc Kobiet, Sztuka Intymności dla par oraz Master Lover, a także autorskie eventy taneczne ECSTATIC CACAO. Jest autoryzowaną nauczycielką w międzynarodowych szkołach tantry: The Paths of Transformation, Tantra Woman oraz Art of Love.
Freya przeszkoliła tysiące osób zarówno jako trenerka w korporacjach międzynarodowych, jak i jako nauczycielka rozwoju osobistego oraz Tantry. Łączy gruntowną wiedzę i doświadczenie z pasją, głęboką życiową mądrością, wnikliwością, uważnością i intuicją. A to czyni z niej przewodniczkę i nauczycielkę z zamiłowaniem do życia i transformacji. Jej intuicja, umiejętność słuchania i reagowania na potrzeby uczestników oraz wrażliwość na ich trudności i traumy stwarza przestrzeń do odkrywania i głębokiego wchodzenia w głąb siebie.
Podczas swoich warsztatów nie tylko słucha uważnie słów, ale także wczuwa się w energię poszczególnych osób oraz całej grupy. Używając elementów psychologii zorientowanej na proces towarzyszy uczestnikom w trudnościach, progach i olśnieniach, podtrzymując w smutku i radości, dzięki czemu prowadzi do odkrywania przez nich ich własnej prawdy. Zawsze dostosowuje program warsztatów do indywidualnych i zbiorowych potrzeb uczestników. Jej charyzmatyczna osobowość, ciepły głos, silna obecność oraz intuicyjne podejście sprawiają, że treningi z Freyą są naprawdę wyjątkowym doświadczeniem.


TERMIN:
25-31 październik 2021

ROZPOCZĘCIE:
25.X o godz.19 (rozpoczynamy kolacją w poniedziałek)

ZAKOŃCZENIE:
31.X o godz.14(kończymy obiadem w niedzielę)

CENA WARSZTATU:
2200 zł+ koszty zakwaterowania i wyżywienia

UWAGA: MOŻNA SKORZYSTAĆ Z PŁATNOŚCI ZA WARSZTAT
WDWÓCH RATACH !
SUPER PROMOCJA: 200 zł rabatu po otrzymaniu kodu zniżkowego od Tu i Teraz

PROMOCJA:

• EARLY BIRD - Jeśli wpłacisz do 30.04.2021 płacisz 100 zł mniej!
• ZNIŻKA DLA PRZYJACIELA - jeżeli przyprowadzisz znajomego/ą która nie brała wcześniej udziału w warsztatach Frei ani Johna Hawkena - płacisz 100 zł mniej przy pierwszym module!
• DLA ABSOLWENTÓW innego kursu Freyi dodatkowo 200 zł zniżki
• POWTÓRKA - Jeśli powtarzasz ten sam warsztat płacisz połowę ceny!!!

CENA POBYTU:
wyżywienie 88 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie);
noclegi - w zależności od standardu od 33 zł do 124 zł za noc;
ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/ warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani z noclegów)

MIEJSCE:
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”
Nowe Kawkowo k. Olsztyna www.tuiteraz.eu

KONTAKT:
www.tuiteraz.eu, [email protected]
biuro: 662759576
Jacek Towalski: 602219382
Maja Wołosiewicz - Towalska: 606994366

ZAPISY:
1. Konieczna rejestracja mailowa na adres [email protected] (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia).
2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki za pobyt w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za pobyt!Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu).
5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 250 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz”z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 25-31.X.2021”.

Tu i Teraz Numer konta:
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

Dla przelewów zagranicznych:
BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

6. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu.W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
marta_k
Extra Kobietka
 
Posty: 476
Dołączył(a): 18 mar 2015, o 12:09
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron