prezent na dzień babci

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

prezent na dzień babci

Postprzez espanka » 19 sty 2021, o 17:23

Macie jakieś pomysły na prezenty na dzień babci, zostało kilka dni, więc muszę się streszczać. Po głowie chodzi mi suszarka do włosów, jaka będzie fajna, o krótszych i bardziej delikatnych włosów?
Avatar użytkownika
espanka
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 11 sie 2017, o 22:54

Re: prezent na dzień babci

Postprzez Amelia1 » 9 kwi 2021, o 10:39

Wiem, że trochę po czasie ale może przyda się na przyszłość ;) najlepszym prezentem będzie album z zdjęciami rodziny i różnymi wspomnieniami <3
Amelia1
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 15:20
Lokalizacja: Poznań

Re: prezent na dzień babci

Postprzez wiesolek555 » 18 kwi 2021, o 12:58

espanka napisał(a):Macie jakieś pomysły na prezenty na dzień babci, zostało kilka dni, więc muszę się streszczać. Po głowie chodzi mi suszarka do włosów, jaka będzie fajna, o krótszych i bardziej delikatnych włosów?



Suszarka uważam za bardzo trafiony prezent. Sama też kupiłam babci suszarkę. Nie szalałam z kasą na necie chyba na notino kupiłam z dostawą za 80 zł Conceptu suszarkę. Babcia używa kolejny miesiąc i bardzo jest zadowolona.
wiesolek555
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 15 paź 2020, o 14:45

Re: prezent na dzień babci

Postprzez ona_my » 7 cze 2023, o 16:31

Polecam świetny sklep https://edibazzar.pl/ Dodatkowo, sklep zapewnia wygodne zakupy online. Strona internetowa jest łatwa w obsłudze, a proces składania zamówienia jest prosty i intuicyjny. Ponadto, sklep oferuje szybką dostawę, dzięki czemu prezent na Dzień Babci dotrze na czas
ona_my
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 maja 2022, o 09:45

Re: prezent na dzień babci

Postprzez malinowatrufla » 21 cze 2023, o 07:48

A może jakieś ładne kosmetyki? ja mojej babci zamówiłam takie z górnej półki, o jakich zawsze marzyła i mega była zadowolona
malinowatrufla
Fajna Kobietka
 
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2018, o 21:36

Re: prezent na dzień babci

Postprzez szpilka » 23 cze 2023, o 07:53

A można kupić w ogole jakies ładne zestawy prezentowe? Jakieś takie kosmetyki dopasowane do wieku? Coś takiego,żeby było stylowo zapakowane?
szpilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 146
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 22:06

Re: prezent na dzień babci

Postprzez malinowatrufla » 25 cze 2023, o 09:26

No pewnie, że mozna :) wejdz sobie na Notino, tam maja ładne zestawy, jak cos to tez spory wybór perfum jest :)
malinowatrufla
Fajna Kobietka
 
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2018, o 21:36
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron