Powrót do byłego po roku rozłąki

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Powrót do byłego po roku rozłąki

Postprzez Emily93 » 10 lut 2021, o 18:03

Kobiety doradzcie. :)
Byłam z ojcem dziecka 7 lat. Łączyło nas potężne uczucie, urodzilam córeczke a przez sytuacje życiowe zachorowalam na silną depresje gdzie zaczeliśny się z chłopakiem kłócic. Wyprowadzilam sie do mamy. Błagał o powrot. Staral sie jak mogl. Przezywal ale wyjscie mi z opresji i leków zajęło dlugo bo az rok. On znalazl sobie dziewczyne. Mlodsza od siebie. Przez cały ten czas pisal ,ze sie meczy z nią. Ze pragnie mnie. Powrotu. Ze mam0w szukac mieszkania. Jak znalazlam mieszkanie. Przyjechal nas odwiedzic poczulam silną wiez z nim. On tez mnie przytulil mowil ze czuje motyle w brzuchu. Predzej uorzedzil swoją dziewczyne ze nie czuje nic do niej mowil ze chxe sie wyprowadzic. Przemyslec.
Doszlo 4 dni temu do tego ze definotywnie z nią zerwal. Jak się upił. Tesknil za nią. Powiedzial mi po trzezwemu ze odczuwa pustke i ze myslal, ze tu bedzie big love i ze nic nie czuje do mnie powaznego. Ale zdecydowal sie na powrot . Dla dziecka. I ze mamy zaczac od początku . Docierac sie. Poradzcie. Co robic. Bardzo sie boje. Ze mnie skrzywdzi i odejdzie. Ze nie poczuje niczego do mnie. Rozmawiamy przez telefon. Jest dobrze. Mam nadzieje ze milosc wroci. Ze damy radę . Ale z drugiej strony boje się,że bedzie sie ze mną meczyl. Nie pokocha mnie już . Od czego zacząć? :(
Emily93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 lut 2021, o 18:01

Re: Powrót do byłego po roku rozłąki

Postprzez krisdur » 25 lut 2021, o 09:44

Martwisz się, że on Cię nie pokocha, a jesteś pewna że Ty go kochasz po tym wszystkim i chcesz z nim być?
krisdur
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 lut 2021, o 09:42

Re: Powrót do byłego po roku rozłąki

Postprzez sofarent » 3 mar 2021, o 10:25

krisdur napisał(a):Martwisz się, że on Cię nie pokocha, a jesteś pewna że Ty go kochasz po tym wszystkim i chcesz z nim być?


dokładnie.. nie kieruj się niczym innym tylko tym czy go na pewno kochasz
sofarent
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 mar 2021, o 09:54

Re: Powrót do byłego po roku rozłąki

Postprzez Amelia1 » 9 kwi 2021, o 16:02

Zgodzę się z moimi przedmówczyniami ale jeśli na prawdę aż tak się boisz, że on Cię nie pokocha na nowo to nie wracajcie do siebie tylko zostańcie przyjaciółmi czy znajomymi i z czasem jak będzie dobrze to może wróci to co było kiedyś. Powodzenia, trzymaj się ;)
Amelia1
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 15:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Powrót do byłego po roku rozłąki

Postprzez Milosniczkazakupow » 18 maja 2021, o 10:55

Myślę, że warto spróbować. Gdzieś z tyłu glowy musisz mieć taka rozwagę w tym wszystkim. Ale prawdziwa miłość nie mija, więc kto wie? :)
Milosniczkazakupow
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 11 maja 2021, o 20:26
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]