Na jakie ogrodzenie się zdecydować?

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Na jakie ogrodzenie się zdecydować?

Postprzez papryczka1234 » 29 gru 2015, o 15:41

Cześć :)

Szukam jakichś porad odnośnie właściwego wyboru ogrodzenia działki. Co mogłybyście mi polecić?

papryczka1234
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 29 gru 2015, o 14:30

Re: Na jakie ogrodzenie się zdecydować?

Postprzez Hadassa » 2 sty 2016, o 21:25

Ja bym proponowała zacząć od założenia tematu w odpowiednim dziale

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Na jakie ogrodzenie się zdecydować?

Postprzez magdaakos » 6 cze 2016, o 17:06

Jak chcesz ekonomiczne rozwiązanie to się zdecyduj na zwykłą siatkę albo ogłoszenie panelowe. A jak masz więcej pieniędzy i zależy Ci na efekcie wow to polecam coś robionego na zamówienie.

magdaakos
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 6 cze 2016, o 16:46

Re: Na jakie ogrodzenie się zdecydować?

Postprzez annika77 » 9 lut 2021, o 16:43

Panelowe teraz popularne i chyba niedrogie, ale najładniejsze jakies kamienne
Avatar użytkownika
annika77
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 23 mar 2020, o 18:17

Re: Na jakie ogrodzenie się zdecydować?

Postprzez olga99 » 11 kwi 2021, o 22:59

Popieram- ogrodzenie panelowe zawsze wygląda efektownie, a równocześnie nie nadszarpnie szczególnie budżetu. Nie zgodzę się, że wykonywanie ogrodzenia na zamówienie musi być drogie. Sama zdecydowałam się na taką opcję, gdyż nie miałam dużego doświadczenia w temacie i wolałam zdać się na profesjonalną firmę. Ja korzystałam z oferty https://palisada.pl/ogrodzenia-panelowe i jestem zadowolona z efektu, ale daj znać, co dokładnie jest dla Ciebie istotne. Postaram się doradzić.
olga99
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 kwi 2021, o 22:54

Re: Na jakie ogrodzenie się zdecydować?

Postprzez mirinda67 » 1 sie 2021, o 12:05

U nas ogrodzenie betonowe. Solidne i nowoczesne. Zamawiałam w Kost-Bet.
mirinda67
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 15 paź 2018, o 12:33

Re: Na jakie ogrodzenie się zdecydować?

Postprzez Danka » 27 cze 2022, o 17:59

u mnie w domu na wsi ogrodzenie drewniane. Zrobione było już kilka lat temu. Teraz w tym roku montowalismy bramę. Pierwsza to była okropna prowizorka. Teraz jest automatyczna. Zestaw kupiony z firmy BFT bo polecił nam znajomy męża, który zna się na tym. On tez zaprogramował nam centralę. Jestesmy bardzo zadowoleni bo brama jeździ szybko, cicho i sprawnie. Ogromna wygoda gdy nie trzeba wysiadać z samochodu, żeby wjechać na działkę
Danka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 27 cze 2022, o 17:45

Re: Na jakie ogrodzenie się zdecydować?

Postprzez daniella07 » 7 lip 2022, o 14:08

To, jakie ogrodzenie domu wybierzemy, będzie miało wpływ na całe nasze codzienne życie – bezpieczeństwo, komfort, poczucie prywatności i doznania estetyczne. Nie ma wątpliwości, że ogrodzenie powinno być dopasowane zarówno do stylu budynku i aranżacji przestrzeni wokół niego, jak i do gustu i potrzeb domowników.

Avatar użytkownika
daniella07
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 lip 2022, o 14:06
Lokalizacja: Głogów

Re: Na jakie ogrodzenie się zdecydować?

Postprzez jagina » 29 sty 2023, o 11:40

Wybór ogrodzeń jest teraz ogromny i ciężko zdecydować się od razu na któreś. Dla nas czas zakupu się przedłużył, a to dlatego, że nie wiedzieliśmy jakie kupić. Ostatecznie jednak z polecenia zdecydowaliśmy się na klasyczne ogrodzenie firmy https://polbram.eu/
jagina
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 7 sty 2022, o 15:30

Re: Na jakie ogrodzenie się zdecydować?

Postprzez wenek » 11 sie 2023, o 11:43

Funkcjonalne i estetyczne ogrodzenie może znacząco wpłynąć na wygląd Twojego domu. https://formur.pl/ posiada szeroki wybór ogrodzeń, od nowoczesnych po klasyczne. Więcej informacji znajdziesz na ich stronie, warto się zainteresować. Poza ogrodzeniami doradzają w wyborze, co jest ogromnym plusem
wenek
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 7 gru 2020, o 19:07
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]